Skocz do zawartości


Zdjęcie

ćwiczenia klatki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

początkujący92
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ćwiczenia klatki
Witam mam takie pytanie o ćwiczenie klatki piersiowej ponieważ zauważyłem ze większość osób robi tylko ćwiczenia na płaskiej i skos górny z tąd moje pytanie czy skos w dół jest ważny jeżeli tak to dlaczego.
Z góry przepraszam za trochę idiotyczne pytanie.:D
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia klatki
Ja az tak bardzo sie nie znam, ale cwicze na silce ktora jest w posiadaniu starego kulturysty ktory w tym zawodzie przecwiczyl kilkadziesiat lat.
Zawsze on mowil i mowi ze zeby robic skos w dol ( a jest to cwiczenie na tzw. podciecie cycka) trzeba najpierw miec ten cycek.
Wiec jak pocwiczysz solidnie 2-3 lata to bedziesz mial wtedy co podcinac i bedziesz mogl robic to cwiczenie bo poki co wedlug moich informacji na razie nie ma sensu.
Jak zle cos powiedzialem to prosze o poprawienie
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

aptekarz10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia klatki
Ja swojego czasu, gdy z klaty zrobił mi się taki "kuchenny okap", zrezygnowałem na półtora roku z ćwiczeń na płaskiej ławce czy skosu w dół i skupiłem się tylko na różnego rodzaju ćwiczeniach na ukosie i pomogło. Ty swoją klatkę pierw oceń jak wygląda i dobierz odpowiedni zestaw kątów do jej kształtowania..
  • 0
I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024