Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na masę dla mnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

motorowiec
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na masę dla mnie
Witam, mam 17 lat ważę 77kg i mam 183cm wzrostu. Będę zaczynał cykl kreatynowy i teraz chciałbym ułożyć dietę. Wzoruję się na planie podanym w innym temacie.

Posiłek pierwszy 7:00

• 100 g płatków owsianych
czytaj dalej
• 300 ml mleka 2 proc. zawartości tłuszczu
• 3 jaja cale gotowane
• 100 ml soku z marchewki
• banan

To daje nam 46 g białka, 28 g tłuszczów, 117 g węglowodanów, w sumie 904 kalorie.

Posiłek drugi - w szkole 10:20 wtedy mam długą przerwę
Czy jakbym zjadł np 4 takie kanapki czy byłoby dobrze?


• 100 g szynki z piersi kurczaka, koniecznie musi być taka szynka? Nie może być przykładowo polędwica lub inna?
• 140 g pieczywa razowego
• 30 g sera żółtego
• 10 g masła
• sałata, pomidor

To daje nam 36 g białka, 21 g tłuszczów, 80 g węglowodanów w sumie 653 kalorie.

Posiłek trzeci I tu mam problem, wracam do domu zazwyczaj koło 15:00 a trenuję po 16 około 16:30 czy mam się pozbyć jednego posiłku? Trzeciego lub czwartego?

• 100g ryżu
• 150g piersi kurczaka
• sałatka warzywna
• 15 g oliwy z oliwek
To daje nam 39 g białka, 18 g tłuszczów, 85 g węglowodanów, w sumie 658 kalorii.

Posiłek czwarty - przed treningiem

• 100 g ryżu
• 150 g piersi kurczaka
• sałatka warzywna
• 15 g orzechów ziemnych
To daje nam 47 g białka, 10 g tłuszczów, 90 g węglowodanów, w sumie 710 kalorii.

Posiłek piąty - po treningu +- 18:30 Czy mogę zamienić te odzywki na jakieś jedzonko?

• 40 g odżywki proteinowej
• 75 g odżywki węglowodanowej

To daje nam 32 g białka, 2 g tłuszczów, 72 g węglowodanów, w sumie 434 kalorie.

Posiłek szósty 21:15-30

• 125g twarogu chudego
• 10 g oliwy z oliwek

To daje nam 25g białka, 10g tłuszczów, 4g węglowodanów, w sumie 206 kalorii.

Czy byłaby to odpowiednia dla mnie dieta uwzględniając szkołę w której mógłbym zjeść drugi posiłek o 10:20 a trzeci dopiero jak wrócę do domu? Jestem otwarty na propozycje i wszelką pomoc.
Pozdrawiam

Kursywą zaznaczyłem to co ja dopisałem.
  • 0

qingjan
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla mnie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Battered,fast wow gold bruised, and broken I emerged from the shade of the woodland. Catching a glimpse at my feet I noticed they were bare and unclothed - the gang that had moments ago chased me out of town,[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] killing me in the process,cheap aion kinah had taken my shoes, my shoes. While it is true that just hours previously these garments were in the comfortable possession of an over-confident woodcutter,[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] I was still bewildered at the monstrosity of people.cheap aion kinah Putting on a brave face I set out into the wilderness;ffxi gil in my mind I was a hardened adventurer - my naked feet simply added to the illusion that I was the Mortal Online equivalent of John McLane.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Yippi-ki-yay-mother-effers.
Last week, MMORPG.com's one and only Survivor Guy, Adam Tingle, gave the first part of his Mortal Online report.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] During his early time,Final Fantasy XI GIL Adam found the game to be much like Ultima Online with plenty to like even with potential death lurking around many corners. In Survivor Guy: Mortal Online Edition Pt. 2, Farming & Pig Taming, the Kindness of Strangers and more.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] If you've played or are thinking about playing Mortal Online,maple story mesos check out Adam's thoughts. Afterward, head over and post your thoughts.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024