Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w sprawie diety na zrzucenie kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

CTN
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w sprawie diety na zrzucenie kg
Witam wszystkich, mam pewien problem odnośnie diety. Obecnie ważę około 124 kg przy 182 cm wzrostu. Pewnie pomyślicie, że niezłe ciele itd., lecz wcale tak nie jest. Można powiedzieć, że jestem dość masywny a nie tłusty, lecz nie ma co się czarować, że tłuszczu to mam sporo. Ogólnie potrzebuję pomocy w ułożeniu diety na redukcję tkanki tłuszczowej. Poza dietą oczywiście siłka - trening ogólnorozwojowy + ćwiczenia na mięśnie brzucha wspomagane Clenbuterolem. Będę wdzięczny za pomoc.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w sprawie diety na zrzucenie kg
tlening aerobowy to podstawa w twoim przypadku, na poczatku sprobuj 3 sesje w tygodniu po ok 30 minut;) z czasem mozes to zwiekszac;) co do ogolnorozwojowki zapraszam do dzialu TRENING i z tematow podwieszonych wybierz jeden z tych ktory Tobie pasuje.

ps. do tego dieta to podstawa;)

TRENUJE BO LUBIE


CTN
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w sprawie diety na zrzucenie kg

tlening aerobowy to podstawa w twoim przypadku, na poczatku sprobuj 3 sesje w tygodniu po ok 30 minut;) z czasem mozes to zwiekszac;) co do ogolnorozwojowki zapraszam do dzialu TRENING i z tematow podwieszonych wybierz jeden z tych ktory Tobie pasuje.

ps. do tego dieta to podstawa;)



Rozumiem, że jeżeli chodzi o dietę to odrzucić w miarę możliwości tłuszcze oraz zdecydowanie odstawić węglowodany?
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w sprawie diety na zrzucenie kg
tak obcinaj tluszcze i weglowodany, ja jak robilem redukcjie to tluszcze i wegle staralem sie jesc do godziny 15.( tak sobie wymyslilem hehe) potem glownie bialko.

TRENUJE BO LUBIE




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024