Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklony, czyli? (Trening brzucha)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Pap
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sklony, czyli? (Trening brzucha)
Witam, znalazlem na pewnej stronie taki oto plan na trening brzucha:

Pierwsze ćwiczenia to BASIC CRUNCH.
Przyjmujemy postawę, którą w dalszych ćwiczeniach będę nazywał wyjściową. Leżymy na plecach z ugiętymi nogami w kolanach, tak, aby stopy dotykały ziemi. Nogi/stopy nie mogą być złączone. Z góry ta pozycja przypomina literę Y, gdzie widełki litery to nasze nogi. Zakładamy ręce za uszy, nie za kark i przez 45 sekund wykonujemy proste skłony. Staramy się nie ruszać karkiem, do góry unosimy tylko strefę lędźwiowo barkową.

Drugie ćwiczenie A RT. OBLIQUE CRUNCH.
Przyjmujemy pozycję wyjściową. Następnie prawą rękę dajemy za prawe ucho, a lewą kładziemy wzdłuż tułowia. Ruch polega na tym, aby prawy łokieć dotykał lewego kolana. Przy czy, nasza lewą nogę unosimy go góry tworząc kont 90 stopni następuje dotknięcie, później w momencie opadu strefy lędźwiowo barkowej nogę prostujemy, ale nie opuszczamy na podłogę.

Drugie ćwiczenie. B LT. OBLIQUE CRUNCH.
Zmieniamy stronę. Lewy łokieć, prawe kolano.

Trzecie ćwiczenie. TOE TOUCHES.
Pozycja wyjściowa. Łączymy nogi, podnosimy je tak, aby utworzyć kont 90 stopni. Ruch polega na tym, aby palcami dotykać kostek. Podnosimy równocześnie obie dłonie dotykamy kostek i wracamy.

Czwarte ćwiczenie. REVERSE CRUNCH.
Pozycja wyjściowa. Łączymy nogi i unosimy do góry, tworząc literę L (patrząc z boku). A następnie robimy wahadło. Raz zbliżając nogi do klatki, a raz je oddalając.

Piąte ćwiczenie. A RT. SIDE CRUNCH.
Pozycja wyjściowa. Łączymy nogi/stopy i przechylamy je w lewą stronę. Prawa ręka za uchem, a lewa wzdłuż tułowia. Ruch polega na ty, aby prawy łokieć skierować w stronę kolan.

Piąte ćwiczenie. B LT. SIDE CRUNCH.
Zmieniamy stronę.

Szóste ćwiczenie. PUSH TROUGHS.
Ćwiczenie podobne do ćwiczenia pierwszego tylko z ta różnicą, że ręce nie trzymamy za głową, tylko wyprostowane ręce umieszczamy między kolanami. Reszta podobna, czyi skłony sfery lędźwiowo barkowej.

Siódme ćwiczenie. LEG PUSHES.
Przyjmujemy pozycję wyjściową, ręce układamy wzdłuż ciała, a nogi unosimy do góry. Patrząc z boku powstaje nam litera L. Rusz polega na podnoszeniu nóg do góry, tak aby unosiły się pośladki.

Ósme ćwiczenie. ALTERNATING CURLS.

Pozycja wyjściowa. Ćwiczenie podobne do 3, z tą różnicą, ze ruch wykonujemy naprzemiennie to jest raz do lewego kolana, a raz do prawego. Zmienia się też ruch nóg, które powracają do pozycji wyjściowej, a nie jak przedtem utrzymywaliśmy je w powietrzu.

Dziewiąte ćwiczenie. CURLS.

Ćwiczenie pierwsze z tym, że delikatnie dłońmi uciskamy mięśnie brzucha. Można je wykonywać z 3 sekundowym przetrzymaniem.

+ zdjecie jakby ktos chcial przy okazji skorzystac z tego planu

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Co do tematu, mam moze troche banalne pytanie, ale w pierwszym cwiczeniu sklony to po prostu brzuszki? Jezeli nie to moglby ktos mi powiedziec czym sa owe sklony? Z gory dziekuje, pozdrawiam.
  • 0

Masyw
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Kyokushinkai
    - Kickboxing (K1)
    - Sporty siłowe
    - Kulturystyka
    - Motoryzacja
  • Staż [miesiące]:Od 09.2010
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :15.09.2010 - 32/04.01.2011 - 35
  • Klatka piersiowa [cm]:15.09.2010 - 89/04.01.2011 - 96
  • Pas [cm]:04.01.2011 - 84
  • Udo [cm]:04.01.2011 - 55
  • Przysiad [kg]:3x6 (85; 90; 95)
  • Wyciskanie [kg]:3x6 (45;50,55)
  • Martwy ciąg [kg]:3x6 (65; 70; 75)
  • Waga [kg]:~74

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklony, czyli? (Trening brzucha)
Witaj!
Z tego co widzę to jest akurat mój trening, który teraz wykonuję. Podaję link do filmiku, który mam nadzieję, że rozjaśni Twoje wątpliwości :blink:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Porządny trening daje efekty. Dobra dieta pomaga! Pamiętaj o tym.


Pap
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklony, czyli? (Trening brzucha)

Witaj!
Z tego co widzę to jest akurat mój trening, który teraz wykonuję. Podaję link do filmiku, który mam nadzieję, że rozjaśni Twoje wątpliwości :D
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzieki wielkie! Teraz wiem dokladnie co mam robic. Jak juz wspomniales, ze wykonujesz ten trening to moze moglbys mi jeszcze napisac jak efekty? Moze masz porownanie z innymi treningami brzucha?
  • 0

Masyw
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Kyokushinkai
    - Kickboxing (K1)
    - Sporty siłowe
    - Kulturystyka
    - Motoryzacja
  • Staż [miesiące]:Od 09.2010
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :15.09.2010 - 32/04.01.2011 - 35
  • Klatka piersiowa [cm]:15.09.2010 - 89/04.01.2011 - 96
  • Pas [cm]:04.01.2011 - 84
  • Udo [cm]:04.01.2011 - 55
  • Przysiad [kg]:3x6 (85; 90; 95)
  • Wyciskanie [kg]:3x6 (45;50,55)
  • Martwy ciąg [kg]:3x6 (65; 70; 75)
  • Waga [kg]:~74

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklony, czyli? (Trening brzucha)
Nie ma sprawy.

Przez miesiąc katowałem się (dosłownie) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Najpierw 2 tygodnie to i 3 tygodnie level 2.
Szczerze mówiąc dobrze spaliło tkankę tłuszczową.
Teraz już kończy się 2 tydzień i widzę efekty. Brzuch ,,twardnieje" i co raz to lepiej wygląda.
  • 0

Porządny trening daje efekty. Dobra dieta pomaga! Pamiętaj o tym.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024