Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta

dieta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Mysz3k
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta

Witam.

 

Zdecydowałem sie zakupic diete na mieisac,

Po zapłacie i otrzymaniu potwierdzenia zapłaty, nie dostałem zadnej ankiety do wypełnienia

Co mam dalej zrobic ?

 

 

Pozdrawiam.


  • 0

judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Hej, gdzie kupowałeś tą dietę? Nadal nie masz żadnej informacji? 
Ja jak kupiłam ostatnio spalacz tłuszczu Trizer to w ciągu kilku dni miałam i spalacz i dietę u siebie w domu. Może podałeś złego mejla? Jeśli nadal nie masz diety to nie masz innego wyjścia jak dzwonić i pytać, co się stało i gdzie jest błąd. Czasem to się zdarza, że system zawodzi albo my popełniamy błąd uzupełniając dane. Na pewno wszystko się wyjaśni. 


  • 0

Szczepcioyo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Też tak miałem, okazało się, że zrobiłem literówkę w mailu. Napisz do fabrykasily.pl i na pewno Ci pomogą :)
  • 0

Mysz3k
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Tak tez zrobiłem, dopisali, ze zrobiłem literówke, i ze pom 12:00 dostane maila, lecz nadal nic nie dostałem. 


  • 0

Fabryka Siły
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1983 postów
  • Pomógł: 2988
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fabrykasily.pl
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Witaj serdecznie Mysz3k,

Po weryfikacji Twojej wiadomości i sprawdzeniu historii dotyczącej Twojego konta, okazuje się, że wysyłaliśmy do Ciebie 3-krotnie linki dostępowe do konta oraz ankiety dla ekspertów.

Prosimy o sprawdzenie folderów spam/inne/oferty - może zdarzyło się, iż przechwyciły one wiadomość z folderu głównego.

Do tej pory nie otrzymaliśmy uzupełnionych ankiet oraz, żadnych zwrotnych informacji.

Prosimy o ponowny kontakt z ekspertami, bezpośrednio w panelu użytkownika lub mailowo na adres: media@fabrykasily.pl lub telefonicznie: +48 504 953 392 w przypadku kiedy będą występowały dalsze problemy.


Sportowe pozdrowienia,
FS Team


 


 

  • 0

Mysz3k
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

 


Użytkownik Mysz3k edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Mysz3k
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

 

Witaj serdecznie Mysz3k,

Po weryfikacji Twojej wiadomości i sprawdzeniu historii dotyczącej Twojego konta, okazuje się, że wysyłaliśmy do Ciebie 3-krotnie linki dostępowe do konta oraz ankiety dla ekspertów.

Prosimy o sprawdzenie folderów spam/inne/oferty - może zdarzyło się, iż przechwyciły one wiadomość z folderu głównego.

Do tej pory nie otrzymaliśmy uzupełnionych ankiet oraz, żadnych zwrotnych informacji.

Prosimy o ponowny kontakt z ekspertami, bezpośrednio w panelu użytkownika lub mailowo na adres: media@fabrykasily.pl lub telefonicznie: +48 504 953 392 w przypadku kiedy będą występowały dalsze problemy.


Sportowe pozdrowienia,
FS Team

 


 

 

Jednak nadal sa problemy, skontaktuje sie z Panstwem droga emailowa. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024