Skocz do zawartości


Zdjęcie

Platformy wibracyjne - czy warto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Kubas22
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Platformy wibracyjne - czy warto?

Witam wszystkich serdecznie.

 

W zasadzie to jestem totalnie zielony w temacie, dlatego bardzo proszę o opinię.

A mianowicie, mam trochę "tłuszczyku" do zgubienia z brzucha oraz klatki piersiowej. Nie jestem bardzo gruby, także nie ma tragedii... 

 

Chciałbym skorzystać z platformy wibracyjnej, lecz nie wiem, czy ma to jakąkolwiek wartość. Czy ktoś z was korzystał z niej kiedyś lub ma jakieś pojęcie na ten temat...? Czy można w ten sposób pozbyć się tłuszczu i wymodelować troszkę sylwetkę?

 

Jeśli chodzi o to, jaką platformę wibracyjną mam na myśli, to konkretnie vibro shaper ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - jeśli będzie to uznane za reklamę, to proszę przynajmniej nie kasować całego posta :] ). Ta kosztuje 1299 zł. W zasadzie to mógłbym wydać trochę więcej na takie cacko, jednak problem w tym, że nie do końca wiem czy to działa.

Czy warto waszym zdaniem się w to pchać? W sumie nie należy to do najtańszych rzeczy, dlatego wolę się upewnić.

 

Będę wdzięczny za każdą rzetelną opinię na ten temat.

Pozdrawiam. Jakub


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Platformy wibracyjne - czy warto?

Platformy wibracyjne w ciągu kilku miesięcy stosowania w zasadzie nie powodują żadnego ubytku tkanki tłuszczowej natomiast mogą powodować minimalny ubytek tkanki mięśniowej - ok. 1 kg, a jak wiadomo ubytek tkanki mięśniowej ani dla mężczyzn ani dla kobiet nie jest zjawiskiem korzystnym.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024