Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poprawa sylwetki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

dudem615
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poprawa sylwetki

Siema mam pytanie, od niedawna zacząłem chodzić na siłownie ( jakoś 3 tygodnie) i mam problem z moją sylwetką a mianowicie: od dziecka byłem dość gruby i niski, w okresie dojrzewania dość szybko zacząłem rosnąć lecz mój kontakt ze sportem był znikomy przez co nie spalałem tkanki tłuszczowej a jedynie mnie "wyciągało", teraz mam ok. 186 wzrostu i 71 kg wagi (20 lat) a moja sylwetka to typowy skinny fat. Tu pojawia się moje pytanie jak powinienem zapatrywać się na kardio ?? Aktualnie robie 3 treningi tygodniowo FBW i przed każdym ok. 10 min rowerka na rozgrzewkę, nie robiłem jakichś specjalnych dni kardio ponieważ moim celem nie było gubienie kg a wręcz przeciwnie. Troche czytałem na temat tej sylwetki jednak wszyscy mówili żeby robić treningi FBW 3 razy w tygodniu i to powinno się sprawdzać, jednak nigdzie nie widziałem nic na temat kardio. Tak więc co robić wsiadać na rower i palić tkanke tłuszczową czy dalej jedynie robić treningi i czekać na efekty ???


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Poprawa sylwetki
Witaj
Trening FBW może zostać te 3dni/week. Co do cardio to może zostać, ja bym bardziej skupiła się na diecie.. Albo zerowy bilans albo lekki ujemny i ciśniesz redukcję.
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poprawa sylwetki

Rób FBW 3x w tygodniu, co drugi dzień, a co do kardio, to tylko 5 - 10 minut w ramach rozgrzewki.

Ile masz w obwodzie na wysokości pępka ? Jesteś osobą o szerokich biodrach ?

 

Reszta tak jak napisała koleżanka wyżej.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024