Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilogramy i te sprawy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

adi_1968
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilogramy i te sprawy.
Hejo,
Z uwagi, że jestem tu nowy to się przedstawię. Adrian, lat 16.

Mianowicie, mam 170 cm i ważę niestety... ledwie 48 kg. Jestem przeraźliwie wąski (tak to nazwę). Kiedyś mi to nie przeszkadzało, lecz poszedłem do szkoły średniej i w końcu doszedłem do wniosku, że pora się wziąść za siebie. Zacząłem od normalnego odżywiania się (śniadanie, obiad (dwa dania + dokładka) i kolacja). Jakieś małe efekty są, brzuch trochę większy. Lecz dla mnie to za mało, stwierdziłem, a raczej zrobiłem sobie taki cel by do marca dobić przynajmniej 65 kg (+17 kg od tej pory). Zrobiłem sobie dietę (na dniach wrzucę tutaj to najwyżej ktoś doświadczony oceni, a może z dobrego serducha pomoże i najwyżej pomoże dobrać produkty itd), trening (godzina dziennie ze względu na napięty grafik) - w którego skład wchodzą brzuszki, pompki, hantla, niedługo drążek oraz zakupiłem gainera Mutant Mass. Wszystko to zaczynam od następnego tygodnia (ćwiczenia już teraz).

Niestety dzisiaj kumpel trochę ostudził mój zapał mówiąc, ze ciężko będzie mi zrobić prawie 20 kg w 4/5 miesięcy.
A więc tutaj pytanie, czy dam radę, czy czas treningu jest wystarczający, co można by było dodać (we własnym zakresie) do treningu ponieważ narazie nie korzystam z siłowni, ile dziennie przy moich parametrach mam zażywać gainera (w gramach) i najlepiej jakieś optymalne pory zażywania.

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi. A może znajdę tutaj swojego anioła stróża, który będzie mi pomagał w tych sprawach ;)
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilogramy i te sprawy.

Witaj

Hm, no rzeczywiście bardzo mało ważysz.. :/ Przydałoby się jeszcze zrobić jakieś badania morfo itp. by wykluczyć ''te'' problemy..  Tak, wrzuć wszystko(dietę i trening). Wiesz trudno mi ocenić, czy dasz radę. To zależy głównie od organizmu jak on poradzi sobie z tą nadwyżką kalorii.. Może być tak, że pójdzie super, a może być tak, że ledwo co pójdzie.. Jeszcze nie wiemy ile jesteś na plus w diecie itp. Gainera bym na razie odrzuciła. Pierw dieta + trening.. Jak już nie będzie innego wyjścia to dopiero Gainer.. 

Czekam na dietę i trening, wtedy tak na prawdę będzie można coś pomóc. Wylicz jeszcze zapotrzebowanie na kalorie, podaj tu. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilogramy i te sprawy.

Zamieść swoją dietę i plan treningowy bo prawdopodobnie coś musi tam szwankować. Z kolei niską masę ciała skonsultowałbym z dietetykiem klinicznym.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024