Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywianie-trening-suplementacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Odżywianie-trening-suplementacja
Witam,
moj temat jak sami widzicie dotyczy nie tylko odzywiania ale pewnie to własnie dieta bedzie kluczem do rozwiazania mojego problemu dlatego własnie tutaj go zamiesciłem. Prosiłbym o wypowiadanie sie osoby kompetentne i majace chwile czasu i chec na potraktowanie mojej sprawy powaznie tyle tytułem wstepu a teraz konkrety.
Chciałbym zeby ktos podpowiedział mi konkretna diete trening i suplementacje do mojego przypadku (wwiem ze jest duzo takich tematow ale sa w moim przypadku pewne nie pojawiajace sie szczegoły a jak wiadomo tam własnie tkwi sedno)
Mam 19 lat od 7 miesiecy cwicze w domowej siłowni( wszystko oprucz maszyn) z wielkim zapałem laika zabrałem sie do tych cwiczen i cwiczyłem po 6 dni w tygodniu ile tylko miałem sił co nie przynosiło jak sie domyslacie najlepdzych efektow w dodatku ze cel miałem taki zeby złapac mase jak najszybciej i troche urosnac wyszło na to ze zamiast tego jeszcze bardzioej sie wyrzezbiłem i za duzo nie urosłem. Moj trening dodadkowo łacze z treningiem karate 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny(trenuje juz 11 lat wiec siłownia miała byc dodatkiem ale na pare lat to ja chce teraz wysunąc na pierwszy plan) Wiec wracajac do tematu miałem bardzo duza liczbe treningow w tygodniu co jak sie domyslam nie sprzyja łapaniu masy.Diete stosuje zdrowa ze wzgledu na zawody w karate i zdrowy tryb zycia ale nie jakas szczegolna przez połtora miesiaca miałem cykl kreatynowy jakos na poczatku trenowania teraz biore crevolution i dextroze .Trenuje rano około godz 11.00 jezeli to ma jakies znaczenie .Prosze o wszelkie wskazowki np czy robic jakies przerwy co jesc czego nie ile trennowac jak kiedy jakie suplementy . Oczywiscie kazy moze powiedziec to w czym sie orientuje ale najardziej mi zalezy na profesjonalnym podsumowaniu wszytstkiego i ułozeniu całego planu jedzenia treningow i suplementow. Jestem co 5 sekund i patrze czy ktos sie zainteresował wiec na bierzaco bede dopowiadał dziekuje serdecznie z gory i pozdrawiam.Aha zapomniałbym mam 19 lat staz 7 miesiecy waga 65 kg(duze problemy z łapaniem masy 0 tłuszczu )biceps 32 klatka 104 ( reszty nie mierzyłem;) ale jak komus bedzie to potrzebne to oczywiscie dopisze dziekuje jeszcze raz i piszcie cos nara
  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
Dodam jeszcze pare informacji po treningu jaki stosowałem czyli jeden dzien biceps triceps , nastepny dzien klatka brzuch, nastepny barki nogi, nastepny plecy przedramiona i tak naprzemian .Strasznie zmizerniałem podrzezbiłem sie i zrobiłem sie zylasty a chodzi mi o sykllwetke nie typowo kulturystyczna ale o taka barczysta z mocnymi barkami i rekami nogi mam mocne prze karate ale zama za tym tez nie idzie chciałbym je troche dlatego jeszcze polepszyc.Moja dieta to takie połaczenie tych rzeczy z tematu odzywianie ktore najbardziejj mi pasowały czyli z rana płatki kanapki z wedlina pozniej trening po treningu szejjak(banany jogort miod orzechy rodzynki) pozniej obiad z kurczakiem i ryzem lub kasza pozniej roznie a na koniec puszka tunczyka o poznej godzinie. Chciwłbym zeby to wygladało bardziej profesjonalnie i zeby mało rece i nogi bo jak narazie jest troche chaotyczne dlatehgo wole sie spytac o to kogos kto zna sie na tym i wie troche wiecej na ten temat niz ja. Piszcie czekam
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
generalnie to musisz dobrać sobie dietka na mase z podwieszonych dla Twojej wagi i dowalić jeszcze węglowodanów i troche tłuszczu. ile? nikt Ci nie powie bo tylko Ty czujesz ile tak naprawde spalasz.

zyli jeden dzien biceps triceps , nastepny dzien klatka

weź lepiej trening z podieszonych, i ćwicz na siłce 3x/ tydzień. i tak trenując 3x karate+ 3x siłke będzie Ci zajebiście ciężko złapać mase. dojdzie jeszcze kłopot z regeneracją.
  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
Dzieki na pewno skorzystam juz tam zagladam prosze o dlasze rady!
  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
nie poganiam ale to wazna sprawa dla mnie wiec prosze niech ktos kompetentny sie tym zainteresuje...wiem ze duzo czytania ale bede bardzo wdzieczny...czekam na pomoc
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
ale czego jeszcze oczekujesz? grunt to odpowiedna dieta i trening. chociaż do SW to żaden trening nie jest odpowiedni...
  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
Najbardziej zalezy mi na indywidualnym potraktowaniu mojego przypadku rozpisaniu diety treningow suplementow co i jak po kolei uwzgledniajac wazne wskazowki do treningu na mase.
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
no to obawiam sie że z takim założeniem możesz czekać jeszcze bardzo długo. nikt nie wie jak wyglądają Twoje treningi karate, zatem jak moze ułożyc indywidualny trening? sa tylko dwie opcje albo ćwiczysz 3x w tygodniu, klasycznie coś w stylu pon.- klatka+tric+brzuch śr-plecy+bic+przedr. piąt- barki+kaptury+nogi, albo robisz HST. suplementy? ja nie będe polecał krety przy SW, uważam że nic w nich nie daje, nie ma wcale żadnej większej wytrzymałości czy wydolności. jest tylko to siła i to siła na siłowni a nie na SW. dieta też zależy od tego karate. spróbuj sie zmodyfikować podwieszoną do jakiś 4000kcal. no chyba ze te treningi są lajtowe.
  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
No dzieki dzieki ze sie zainteresowałes pozdrownienia cos pokombinuje
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
Witaj!
Podobnie jak Wizard - napisal odnośnie treningu i diety.
Odnośnie odżywek to polecam przede wszystkim:
- carbo
- zma
- aminokwasy rozgałęziom bcaa
- GAINER - podstawa!
- kreatyne możesz -ale knockout :)
Do tego witaminy.
To tyle - bardziej się nie ma sensu zagłębiać bo Wizard już odpowiedział.

  • 0

Młody_88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
NIE nie jestem z WBD?
  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
Dzieki za zainteresowanie... na pewno skorzystam , a konkretnie jakie z trych odzywek sa najlepsze firma rodzaj itp zebym miał juz wszystko na tacy ;) aha i jak co i kiedy brac
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja

NIE nie jestem z WBD

hmm, to Wy kiedyś byliście razem? :) Oj wydało sie, WBD i po co byly te ściemy z panną? :578: przecież byśmy zrozumieli:)
Gainer mass xxl Treca- bierzesz w zależności od braków w diecie porcje po 50g np. pomiędzy posiłkami, przed/po treningu. Jeśli chodzi o carbo to polecam Biogenix bo mają spoko smaki, bierzesz np. 50g przed i 50g po treningu. oczywiście jak masz carbo i gainera to przed treningiem albo po bierzesz jedno albo drugie:)
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja

hmm, to Wy kiedyś byliście razem? Oj wydało sie, WBD i po co byly te ściemy z panną? przecież byśmy zrozumieli:)

i jesczce jezdzil biedak do olsztyna :D
  • 0

Młody_88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywianie-trening-suplementacja
smieszni jestescie :547:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024