Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan Treningu + suplementacja + mini siłownia w domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Szejku
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan Treningu + suplementacja + mini siłownia w domu

Witam, mam na imię Wojtek,16 lat przy wzroście 190cm ważę zaledwie 60kg, dlatego chcę zmienić coś w swoim trybie życia, diecie itp. aby przytyć i zbudować rzeźbę przeciętnego wysportowanego człowieka. Ogólnie jestem człowiekiem o szybkim metabolizmie jak większa część mojej rodziny. Do przeznaczenia na samą pseudo siłownię ,a raczej myślę chwilowo o samych hantlach na które chciałbym wydać max 200zł. Poczytałem trochę i dowiedziałem się że kupowanie hantli gdzie w zestawie są obciążenia kompozytowe to kasa wyrzucona w błoto, najbardziej zastanawiam się nad tą aukcją:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .

Chciałbym też przeznaczyć pewną kwotę na odżywkę białkową czytałem że ostrovit jest dobrym wyborem + gainer także poczytałem i dowiedziałem się że są one stworzone dla ludzi o szybkiej przemianie ale nie wiem jaką firmę wybrać aby nie obciążyła ona za bardzo portfela. A teraz najważniejsze plan treningowy zważając tylko na te hantle i oczywiście ćwiczenia gdzie żaden sprzęt nie jest potrzebny, mógłby ktoś mi go ułożyć lub może jest już gdzieś coś podobnego ale ja tego po prostu nie potrafię znaleźć? 

 

Pozdrawiam 


  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningu + suplementacja + mini siłownia w domu

odzywki stosuje sie w zaleznosci od brakow w diecie. jestes mlody masz szybka przemiane materii. polecilbym ewentualnie gainer. ale zainteresuj sie dieta. bez diety wiele sie w tym sporcie nie osiagnie. natomiast jesli chodzi o hantle osobiscie dostalbym szalu po pewnym czasie od odkrecania i zakrecania przy zmianie ciezaru wiec poszukaj moze hantli z zaciskami. w nich szybckiej zdejmiesz/dolozysz ciezaru ;)


  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024