Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta - spalenie tluszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

maitza
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta - spalenie tluszczu

Hej,

 

Posiadam taką diete redukcyjną:

 

3cf8e16d9b3ab61f148fd3bae1b674c2.png

 

Wzrost: 178cm

Waga: 74kg na czczo

Pas: 90cm!!!

 

Ogolnie jestem chudej budowy, raczki, nozki, klatka, jedynie brzuch.. nie ze opona, ale piłka, jakby łoił piwsko lub byl  w 9 miesiacu ciazy..

 

Na diecie powyzej jestem od 16 sierpnia, waze sie co czwartek i wygladalo to dotychczas tak 75, 74, 74,5 74,9 - tak jakbym stał w miejscu.

 

Nie robie treningu siłowego, dopiero chce zaczać (czekam na multisporta, mam miec na dniach, chce zrobic 3xtydz FBW).

 

Aktualnie biegam co 2 dzien po ok 30 min ~4,5km i do tego zaczalem grac w pilke nozną po 1,5h, 1-2 w tygodniu.

 

 

 

Pytanie, co robić? Waga stoi, jednak nie o nią chodzi, głownie zalezy mie na brzuchu, pasie, nic nie leci z niego. Moge wazyc 60kg lub 80kg, byle nie ten brzuch..

 

 

W diecie nie wpisywałem warzyw, mam ich sporo kalafior/brokuły/pomidory etc. Do tego na noc biore Omege3 z KFD.

 

EDIT:

 

Co do pracy, jestem informatykiem, 8h dzienn biuro, mało ruchu, głownie PC.


Użytkownik maitza edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta - spalenie tluszczu

Witaj.

Więc tak. Dieta jak dla mnie, to taka do d*py trochę, wiesz.. :( 

Jak nie chleb, to oliwa z oliwek non stop.. żadnego tłuszczu nasyconego.. no i przede wszystkim jak dla mnie za mało ogółem tego tłuszczu.. Trzymaj chociaż na poziomie 1g na kg m.c.Więc dietę popraw. Ja bym Ci proponowała śniadania białkowo-tłuszczowe, np. same jajka smażone na maśle/oleju koko/smalcu do tego talerzyk warzyw. Szczerze mówiąc to też nie wiem, który tutaj posiłek jest przed i po treningowy, ale w tych posiłkach trzymaj się +/- samo białko + węglowodany. Z tym, że tych węglowodanów nie ładuj do oporu. 50-70g powinno wystarczyć. Na kolacje jedz też białko+tłuszcz--> może być to mięso/ryba. No i zamieniaj te źródła białek, węglowodanów, tłuszczy, nie trzymaj się jednego źródła.

Co do brzucha, jak każdy z nas wie,  ''brzuch robi się w kuchni'', także tutaj dieta pełni ważną rolę :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta - spalenie tluszczu

Monotonia diety to może być przyczyną.

 

Wspomniane różne źródła powodują, że organizm nie przyzwyczaja się do jednego trybu trawienia. Dodawaj do diety dużo świeżych warzyw. Mają na pewno więcej błonnika niż gotowe mieszanki, tak więc układ pokarmowy zacznie lepiej pracować. Możesz pomyśleć o często polecanej przeze mnie na forum pokrzywie. Nasili usuwanie wody podskórnej, co zazwyczaj jest na samym początku redukcji. Płatki owsiane dałbym w ciągu dnia na drugie śniadanie.

 

Zobaczymy jak pójdzie po włączeniu treningu siłowego.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024