Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dla leniwca :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

XYZ2
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta dla leniwca :D

Witam wszystkich serdecznie 

Mam do was wielką prośbę mianowicie staram się co jakiś czas (jak ten czas mam) stworzyć sobie jadłospis diety tylko nie potrafię tego trochę ogarnąć itp 

Byłby ktoś w stanie stworzyć jakiś jadłospis ? Waga:90 Wzrost 182 Chęci:7 Kilo w miesiącu super by było :D + Dodam ze ćwiczę na siłowni nawet 5 razy w tygodniu 

i sama budowa mi się podoba tylko ten nadmiar tkanki tłuszczowej ;;/ Dodam ze mam 17 lat i chciałbym żebyście uwzględnili w całym jadłospisie wszystko co potrzeba może nie koniecznie rozpiskę typu 20 g białka czy węglowodanów.Tylko jak ma być ser to ilość |Gramy| i tyle.Żeby wartości potrzebne były już w daniu.Pozdrawiam 


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla leniwca :D

Witaj

Nic nie stworzymy.. My tu tylko pomagamy i oceniamy. Ewentualnie jak rzucisz parę groszy to ktoś Ci ułoży :D

Ja bym Ci proponowała tak. No skoro ćwiczysz.. coś jesz-nie wiem w jakich ilościach ale Ty -/+ wiesz. Także znasz ile tych kalorii spożywasz, co nie? No to teraz stań na wagę, zobacz czy utyłeś. Zrób pomiary ciała, zobacz czy poszły w górę/dół. Zrób zdjęcia sylwetki i oceń czy urosłeś czy schudłeś czy może stoisz w miejscu. Jeśli utyłeś no to pierwszy znak, że trzeba kalorie uciąć. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla leniwca :D

Cóż, moim zdaniem lenistwo nie idzie w parze z dietą i treningami :) Niestety, ale zdrowe odżywianie wymaga od nas pewnego poświęcenia. Niemniej, nikt nie każe spędzać dnia w kuchni :) Na początku na pewno jest ciężko, ale po czasie sam zobaczysz iż to tylko kwestia wprawy :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024