Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ułożenie diety + planu ćwiczeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

kubikubi07
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ułożenie diety + planu ćwiczeń

czołem

 

przejde odrazu do rzeczy - nigdy nie mialem stycznosci z zadna scisla dieta oraz ćwiczeniami na siłowni. Chciałbym to jednak zmienic i zaczac cwiczyc pełną parą. Jako że dieta to klucz do sukcesu, byłaby bardzo przydatna. I tu moje pytanie - czy ktos moglby mi polecić jakąś stronę internetową na której jakiś znachor w dziedzinie diet i treningów mógłby rozłożyć dla mnie indywidualną dietę oraz plan ćwiczeń uwzględniając wiek, wagę itp. itd. Za darmo albo za opłatą, ważne by było zrobione dobrze. 


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie diety + planu ćwiczeń

Witaj

Polecam Fabrykę Siły :) 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie diety + planu ćwiczeń

czołem

 

przejde odrazu do rzeczy - nigdy nie mialem stycznosci z zadna scisla dieta oraz ćwiczeniami na siłowni. Chciałbym to jednak zmienic i zaczac cwiczyc pełną parą. Jako że dieta to klucz do sukcesu, byłaby bardzo przydatna. I tu moje pytanie - czy ktos moglby mi polecić jakąś stronę internetową na której jakiś znachor w dziedzinie diet i treningów mógłby rozłożyć dla mnie indywidualną dietę oraz plan ćwiczeń uwzględniając wiek, wagę itp. itd. Za darmo albo za opłatą, ważne by było zrobione dobrze. 

 

Nie pozostaje mi nic innego jak polecić Fabrykę Siły. Już rok bazuję na ich planach dietetycznych i treningowych, mogę powiedzieć tylko jedno: Żałuję, że zdecydowałem się tak późno!!!! :)


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024