Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja a rzezba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

ChybaTyTej
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Redukcja a rzezba
Witam jakieś 7-5lat temu trenowałem jakieś sporty walki typu boks,bjj przy wzroście 180 cm wazylem okolo 85-87kg była to waga w której czułem sie najlepiej.praca w gastro wieczny brak czasu na cokolwiek sprawił że obudziłem sie z waga 100kg w wieku 23 lat i zacząłem coś robić w tym kierunku. od marca Zacząłem chodzić na siłownię, zacząłem robic cardio, bieżnia , male ciężary duza ilość powtórzeń bez jakiejś szczególnej diety ,przy pomocy spalacza tłuszczu i przedtreningowki w 1 na dzień dzisiejszy waże 88kg zgubilem bebech natomiast moja budowa ciała jest dosyć masywna(grube kosci) mięśnie zaczęły być widoczne lecz nie chce spocząć tylko na tym ,chcialbym zacząć jakąś rzeźbę , napewno chciałbym zgubic cycki jakie mi zostaly po moim zapuszczeniu sie nie chciałbym dalszej redukcji, bo zacznam widzieć zbyt wydatnie swoje żebra przy mojej budowie ciała chciałbym nabrac troche więcej siły i spróbować osiągnąć 6pak

PS.pracuje jako kucharz stres i brak czasu w pracu nie pozwalaj mi na regularne posilki i wpelni dietetyczne. Jem normalnie ograniczyłem fast foody do moze 3-4 razy w miesiącu nie pije słodkich napojów, tylko wode żadnych słodkich batonow cukier przymuje tylko w herbacie patrzę na etykiety różnych produktów by go ograniczać czuje sie coraz lepiej w swoim ciele ale chciałbym żeby było widać bardziej moje mięśnie i je powiększyć co możecie mi poradzić jak zacząć czy wogle powinienem? Czy jednak poczekac? Nie chciałbym z powodu treningu wyrządzić sobie jakiejś szkody na zdrowiu

Użytkownik ChybaTyTej edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

EhnatoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja a rzezba

Nie bardzo rozumiem co Ci mamy poradzić.

Na redukcje i rzeźbę plany znjdziesz. Poleciłbym jeszcze ćwiczenia z własną masą ciała jak nie będziesz miał czasu na siłownię. 


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Blog faceta po 30-tce - Street Workout - Dieta - Opinie silawnas.pl


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja a rzezba

Skoro nie chcesz dalej redukować to proponuje takie rozwiązanie ! 
Mianowicie ustaw sobie kaloryczność na stałym poziomie/na utrzymanie wagi i dołóż albo zostań przy treningu.


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024