Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna na wakacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Damian16
  • Nieaktywowany(a)
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna na wakacje

Witam ćwicze juz ponad 6 msc mam w miarę ładnie wyrobiony brzuch(reszte tez) , chciałbym zacząć brać kreatynę i tu pytanie czy ona nie zaleje mi brzucha i reszty ciała wodą przez co mięśnia brzucha się schowają , czy wręcz przeciwnie pobudzi mięśnie to większej pracy przez co bedą jeszcze lepsze ? 

 



Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje

Wszystko zależy od aktualnego planu treningowego i diety. Stosowanie kreatyny zawsze wiąże się ze wzrostem wody, ale niekoniecznie musi doprowadzić do zgubienia zarysów mięśni. Jak wcześniej wspomniałem, jedzenie ma tutaj największe znaczenie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Damian16
  • Nieaktywowany(a)
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje

Wszystko zależy od aktualnego planu treningowego i diety. Stosowanie kreatyny zawsze wiąże się ze wzrostem wody, ale niekoniecznie musi doprowadzić do zgubienia zarysów mięśni. Jak wcześniej wspomniałem, jedzenie ma tutaj największe znaczenie.

Czyli jak powinienem jeść aby nie zgubić zarysów ?



Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje

Trochę nie rozumiem Twojego pytania. Skoro do tej pory ćwiczyłeś i wyrobiłeś sylwetkę z zarysami to powinieneś wiedzieć jak wygląda dieta :D. Generalnie nie określiłeś w ogóle co jest Twoim aktualnym celem i po co chcesz wprowadzić preparat kreatynowy. To ma dość spore znaczenie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Damian16
  • Nieaktywowany(a)
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje

Trochę nie rozumiem Twojego pytania. Skoro do tej pory ćwiczyłeś i wyrobiłeś sylwetkę z zarysami to powinieneś wiedzieć jak wygląda dieta :D. Generalnie nie określiłeś w ogóle co jest Twoim aktualnym celem i po co chcesz wprowadzić preparat kreatynowy. To ma dość spore znaczenie.

Celem jest zwiekszenie masy mięśniowej przy czym nie chce doprowadzić do za dużej retencji wody w organizmie , ile powinienem pić biorąc kreatynę  ? 



Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje

Ja zazwyczaj wypijam od około 2 do nawet 3 litrów wody dziennie. Myślę, że jeżeli będziesz zapewniał odpowiednie nawodnienie organizmowi to będzie ok.

 

Polecam zaopatrzyć się w dobry diuretyk jak np. pokrzywa czy mniszek lekarski, które nasilą utratę wody podskórnej ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje
Niestetty nie idzie w parze rzezbienie ciala z nabieraniem masy, jezeli chcesz budowac sucha mase musisz byc bardzo cierpliwy!
Co do spozywania napojow , skupilbym sie tutaj tylko na wodzie i to na okolo 300ml na kazde 10kg masy ciala.
  • 0

Damian16
  • Nieaktywowany(a)
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje

Niestetty nie idzie w parze rzezbienie ciala z nabieraniem masy, jezeli chcesz budowac sucha mase musisz byc bardzo cierpliwy!
Co do spozywania napojow , skupilbym sie tutaj tylko na wodzie i to na okolo 300ml na kazde 10kg masy ciala.

Czyli najlepiej najpierw brac kreatynę , zmasować a gdy masa bedzię okej odstawić kreatynę i zająć się rzeźbieniem ciala ?



Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje

Kreatyna może być też stosowana podczas rzeźbienia bo jest dobry antykatabolikiem i chroni mięśnie przed degradacją. Ja zazwyczaj pierwsze tygodnie rzeźby normalnie kontynuuje z zakupionym stakiem czy monohydratem, w trakcie odstawiam i nadal robię swoje ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Damian16
  • Nieaktywowany(a)
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje

Kreatyna może być też stosowana podczas rzeźbienia bo jest dobry antykatabolikiem i chroni mięśnie przed degradacją. Ja zazwyczaj pierwsze tygodnie rzeźby normalnie kontynuuje z zakupionym stakiem czy monohydratem, w trakcie odstawiam i nadal robię swoje ;).

Podczas rzeźbienie pijesz mniej/wiecej wody niż na masie ?



Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna na wakacje

W trakcie redukcji chyba więcej, szczerze powiedziawszy nigdy się nad tym nie zastanawiałem. 

 

Zrozum, jeżeli trening będzie ukierunkowany na odsłonięcie mięśni i ich wyrzeźbienie to siłą rzeczy ta woda będzie w pewnym stopniu usuwana. 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024