Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamień w nerce a kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

fiodekson
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kamień w nerce a kreatyna

czy mając kamien w nerce moge zrobic cykl z kreatyny ?


  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamień w nerce a kreatyna

polecam konsultacje z lekarzem sportowym. do rodzinnego nie idz bo dla nich kreatyna to zło wcielone i zaraz zacznie gadac o nerkach i kreatynine. sportowy powinien ogarnac sytuacje. przerzuć sie tez na wode źrodlaną do picia na treningu. unikaj mineralnej ktora ma wiecej mineralow przez co bardziej obciąża nerki


  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


fiodekson
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamień w nerce a kreatyna

polecam konsultacje z lekarzem sportowym. do rodzinnego nie idz bo dla nich kreatyna to zło wcielone i zaraz zacznie gadac o nerkach i kreaty

 

czy mając kamien w nerce moge zrobic cykl z kreatyny ?niby mówią ze w nie duzych ilosciach nie obciąza nerek mam stacka kreatynowego chciałem dawkowac ok 7 gr dziennie i tak sie zastanawiam czy cykac czy odpuscic bo jestem zagranicą

 

nine. sportowy powinien ogarnac sytuacje. przerzuć sie tez na wode źrodlaną do picia na treningu. unikaj mineralnej ktora ma wiecej mineralow przez co bardziej obciąża nerki


  • 0

fiodekson
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamień w nerce a kreatyna

wyczytałem z w duzych ilosciach nie obciaza nerek mam stack kreatynowy i tak sie zastanawiam czy nie

brac po 7 gr. dziennie nie duza dawka hmmm


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024