Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłownia, lat 16


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Szymon.Pre
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Siłownia, lat 16

Witam,

 

Od pewnego czasu zacząłem się zastanawiać czy to nie pora zabrać się za siebie i zacząć chodzić na siłownię. W maju stuknie mi 16 lat, według mnie to odpowiedni wiek, aby zacząć się budować. Teraz sprawy się lekko komplikują - Jestem za granicą i chciałbym zakupić Plan Treningowy na fabrycesily i chcę zbudować masę i powiększyć mięśnie - Pieniądze na plan potrafię zarobić, nie będzie z tym problemu, gorzej z dietą, lecz jej bardziej postaram się trzymać. Teraz kilka pytań, czy to jest odpowiedni wiek, bo chce zacząć chodzić przez dłuższy okres czasu i czy nie lepiej poczekać, a następnie zabrać się za to na poważnie. Druga sprawa to siłownia - nie jestem pewny, czy w mojej okolicy są takie siłownie, co posiadają wystarczające sprzęty, abym mógł dokładnie śledzić mój plan treningowy. Chęci na chodzenie mam, mam możliwość chodzić codziennie nawet po kilka godzin, kwestią jest czy w wyżej wymienionych punktach wszystko będzie w porządku się zgadzać. Figurę mam w miarę "wyrzeźbioną" jak na szesnastolatka, mając 13 lat chodziłem przez dwa miesiące, lecz po tym czasie zrezygnowałem, gdyż siłownie nie pozwalały mi na podnoszenie większych ciężarów.

 

Także jeżeli jest możliwość, aby jakakolwiek osoba udzieliła pomocy początkującemu, byłbym bardzo wdzięczny.

 

Dziękuje,

Szymon.


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia, lat 16

Witaj :)

Super, że chcesz coś zrobić ze swoim ciałem. 16 lat to wydaje mi się ten wiek na zmiany  :stuart: Co do diety... Hm. Jasne możesz kupić a jak będzie dla Ciebie za drogo warto to uwzględnić, Administratorzy powinni zmienić na tańszą.. Chyba jest taka opcja.. No i są także zamienniki tańsze np. pierś z kurczaka to to samo co żołądki z kurczaka  :)

Tak 16 lat to wiek akurat.. Poczytaj u nas posty podwieszone m.in TU i TU . Następnie ułóż coś prostego, bez zbędnych maszyn na początek.. Ćwiczenia złote 4 nawet wystarczą. 

Pozdrawiam.


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia, lat 16

W takim razie odezwij się kiedy przeprowadzisz się i obadasz teren. 
Poza tym na fabryce układają również plany dla osób nie posiadających sprzęt. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kamil16000
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia, lat 16
Maksym mam pytanie na jakie efekty można liczyć zamawiając plan nie mając sprzętu i czy jest to opłacalny interes?
  • 0

Szymon.Pre
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia, lat 16

W takim razie odezwij się kiedy przeprowadzisz się i obadasz teren. 
Poza tym na fabryce układają również plany dla osób nie posiadających sprzęt. 

 

Nigdzie nie napisałem o jakiejkolwiek przeprowadzce. :) Sęk w tym, że nie znam się dokładnie na wszystkich sprzętach, jeżeli na danej siłowni nie ma sprzętu X, to trening danej partii może okazać się bezużyteczny. Jak już mówiłem, pieniądze nie stanowią problemu, w moim wieku już przeciętny nastolatek powinien na siebie zarobić jeżeli ma takie potrzeby, także jeżeli nie ma żadnych sugestii dotyczących tego, abym się tego podjął, temat może zostać zakończony, lecz jeżeli jest jednak ktoś, kto ma coś ważnego do przekazania, jest tu mile widziany. :)

 

Pozdrawiam.


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia, lat 16

Jak jeszcze ma wytłumaczyć....
Szymon pryz zamówieniu planu wypełniasz ankietę OBSZERNĄ gdzie zaznaczasz czy masz dostęp do sprzętu oraz jaki sprzęt posiadasz, zamienniki do ćwiczeń ZAWSZE są ! Więc tak czy siak będziesz musiał pójść na siłownię i zobaczyć co tam mają. 


  • 1
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024