Skocz do zawartości


Zdjęcie

Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
Jak wyżej. Po emisji filmu "Klatka" w TVP, grupa treningowa Jakubka dostała eksmisję z sali, w której dotychczas trenowali. Trenowali BJJ, submission i nieliczni pod okiem Grześka przygotowywali się do zawodów w formule VT. Szumne opowieści pana Latkowskiego, o tym jak przejmuje się losem młodzieży, przyniosły wręcz odwrotny od zamierzonego skutek. Kilkadziesiąt młodych ludzi straci możliwość trenowania. Panu Latkowskiemu serdecznie gratulujemy i zamawiamy film o sekcjach z innych części kraju.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
Kurwa. Wiedzialem ze cos takiego sie stanie. Paranoja!!
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
Brawao dla Latkowskiego, a tak pozatym na jakiej podstawie ich eksmitowali??? Bo troche to dziwne
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

Brawao dla Latkowskiego, a tak pozatym na jakiej podstawie ich eksmitowali??? Bo troche to dziwne

Właściciel hali ma prawo wynajmować ją komu chce. A po filmie, doszedł do wniosku, że im nie chce. Na takiej podstawie. Pewnie, że dziwne, ale jest to kwestia tego, kto jak film zrozumiał.
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
ehhh... szkoda gadac... :( :( :( :(
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
Panowie to nawet nie jest dno w tej chwili, to coś poniżej dna.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
kur*** ja pier*** do ch** pana co za pop*** skur*** takiego złapac to tylko przewiercić siekarze na wylot, wsadzić do du*** gorący pret a potem naciać pod pępkiem i kopnąc w d** żeby flaki wyleciały , i dopiero pokazać mu co to znaczy ból... za jakie grzechy takie debile sie rodza
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
Napisalem list do pana Klatkowskiego i jestem tylko niezwykle ciekaw czy pofatyguje sie odpoiwedziec. Jesli dostane cos ciekawego to sie oczywiscie chetnie podziele. Do samej sprawy - to oburzajace jest po prostu i mam nadzieje ze sekcja Jakubka szybko znajdzie inne lokum.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

Napisalem list do pana Klatkowskiego i jestem tylko niezwykle ciekaw czy pofatyguje sie odpoiwedziec. Jesli dostane cos ciekawego to sie oczywiscie chetnie podziele. Do samej sprawy - to oburzajace jest po prostu i mam nadzieje ze sekcja Jakubka szybko znajdzie inne lokum.

hehe mi jeszcze nie odpisal
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

hehe mi jeszcze nie odpisal


No pewnie nie tylko my wpadlismy na ten pomysl... Ale moze pokaze ze umie nie tylko oskarzac, ale i sie bronic. Chociaz watpie zeby nas zaszczycil :P Mam nadzieje tylko ze nie odpowie cos w stylu: "Skoro zliwkwidowali sekcje to brutalna mlodziez bedzie przenosic teraz agresje na ulice..." bo to by mnie juz zabilo :roll: :roll:
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
To może niech ktosi zrobi reportaż o pANU latkowskim.... najlepiej z cyklu "z kamerą wśród zwierząt" (nie obrażając zwierząt rzecz jasna).... :? :?
  • 0

budo_piwosz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

Napisalem list do pana Klatkowskiego i jestem tylko niezwykle ciekaw czy pofatyguje sie odpoiwedziec. Jesli dostane cos ciekawego to sie oczywiscie chetnie podziele. Do samej sprawy - to oburzajace jest po prostu i mam nadzieje ze sekcja Jakubka szybko znajdzie inne lokum.


Jak napisałeś do pana Klatkowskiego to może nie dojść :D
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

Jak wyżej. Po emisji filmu "Klatka" w TVP, grupa treningowa Jakubka dostała eksmisję z sali, w której dotychczas trenowali. Trenowali BJJ, submission i nieliczni pod okiem Grześka przygotowywali się do zawodów w formule VT. Szumne opowieści pana Latkowskiego, o tym jak przejmuje się losem młodzieży, przyniosły wręcz odwrotny od zamierzonego skutek. Kilkadziesiąt młodych ludzi straci możliwość trenowania. Panu Latkowskiemu serdecznie gratulujemy i zamawiamy film o sekcjach z innych części kraju.

z Floty w Gdynii go wyrzucili?to dziwne, bo zeby w ogole dostac miejscowe na flocie, trzeba miec kontakty z wojksiem albo sekcja judo z floty.skoro juz ktos im ulatwil wynajem, to nie powinni go ot tak wyrzucic...
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

To może niech ktosi zrobi reportaż o pANU latkowskim.... najlepiej z cyklu "z kamerą wśród zwierząt" (nie obrażając zwierząt rzecz jasna).... :? :?


do Cejrowskiego ''z kamera wsrod ludzi'' niech go zjedzie jak frytke ;)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

z Floty w Gdynii go wyrzucili?to dziwne, bo zeby w ogole dostac miejscowe na flocie, trzeba miec kontakty z wojksiem albo sekcja judo z floty.skoro juz ktos im ulatwil wynajem, to nie powinni go ot tak wyrzucic...

Owszem, wyrzucili ich z Floty. Oglądając film, można było zauważyć nazwę miejsca, gdzie chłopcy trenowali. No i kierownika szlag trafił, bo wyszło, że na państwowym obiekcie szkolą się bandyci. Więc zanim go ktoś weźmie za kuper pozbył się kłopotu.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

z Floty w Gdynii go wyrzucili?to dziwne, bo zeby w ogole dostac miejscowe na flocie, trzeba miec kontakty z wojksiem albo sekcja judo z floty.skoro juz ktos im ulatwil wynajem, to nie powinni go ot tak wyrzucic...

Owszem, wyrzucili ich z Floty. Oglądając film, można było zauważyć nazwę miejsca, gdzie chłopcy trenowali. No i kierownika szlag trafił, bo wyszło, że na państwowym obiekcie szkolą się bandyci. Więc zanim go ktoś weźmie za kuper pozbył się kłopotu.

pieknie.... :? do dupy, bo Jakubek na flocie mial niezle warunki, bo dobra tam sala jest
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
niemozliwe dostalem odpowiedz od pana Latkowskiego - jakze rozbudowana, czyje sie naprawde zobowiazany :P

Coz ja powiem krotko. Chcialbym tylko wiedziec jak sie pan czuje i
co pan odpowie uzytkownikom vortalu budo na ponizszy post:

Cytat:
"Po emisji filmu "Klatka" w TVP, grupa treningowa Jakubka dostała
eksmisję z sali (...) Panu Latkowskiemu serdecznie gratulujemy i zamawiamy
film o sekcjach z innych części kraju."

Bede wielce zobowiazany jesli pan odpowie.
Pozdrawiam z wyrazami szacunku Lukasz Sieczka


Odpowiedz Latkowskiego:

Jestem w kontakcie z Grzegorzem.

Sylwester Latkowski
---------------------------------
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

kur*** ja pier*** do ch** pana co za pop*** skur*** takiego złapac to tylko przewiercić siekarze na wylot, wsadzić do du*** gorący pret a potem naciać pod pępkiem i kopnąc w d** żeby flaki wyleciały , i dopiero pokazać mu co to znaczy ból... za jakie grzechy takie debile sie rodza


No gratulacje - mogłeś tego nie pisać wrzucił to na WWW! Co za język - weź się k...a człowieku opanuj trochę.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t
Genialnie. Wprost genialnie. Tylko szkoda ze Pan "klatkowski" ocenia calosc po tym co by tu duzo nie mowic nie udanym fragmecie. Widac jak dobiera material do swoich "dokumentow".

Moze lepiej niech moderator skasuje tego posta?
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekt emisji "Klatki" - Jakubek wyrzucony z sali t

Genialnie. Wprost genialnie. Tylko szkoda ze Pan "klatkowski" ocenia calosc po tym co by tu duzo nie mowic nie udanym fragmecie. Widac jak dobiera material do swoich "dokumentow".

Moze lepiej niech moderator skasuje tego posta?


Genialnie po prostu teraz wszyscy jestesmy na stronie Latkowskiego ocenienie jako banda bezmozgich kretynow. naprawde usuncie tego posta zeby nikt tego nie znalazl pozniej moze...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024