Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan Treningowy na Biceps oraz szesciopak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Akim
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan Treningowy na Biceps oraz szesciopak
Witam,prosilbym o ulozenie mi planu treningowego na biceps oraz szesciopak z rozpiska tygodniowa (iloscia powtorzen,serii itp)Chcialbym,aby to byly cwiczenia w warunkach domowych.
Do wykorzystania mam 1 hantle(okolo 8kg)
Mysle nad zakupem sprzetu,lecz najpierw chcialbym zobaczyc efekty.Z gory dziekuje!
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy na Biceps oraz szesciopak
Po pierwsze
Cwicz cale cialo a nie tylko brzuch I biceps... biceps to mala partia za obwod ramienia w2/3 odpowiada triceps
Po drugie
My mozemy ci doradzic... plany ukladaja eksperci za oplata

Po trzecie

Zmiania sylwetki to nie tylko trening a takze dieta


Ja bym ci proponowal przeczytac tematy podpiete na stronie I obejrzenie podstawowych filmikow na yt zeby przynajmniej cos sie orientowac, wtedy mozesz wstawic plan do oceny a my ocenimy :)

Na razie mozesz patrzec cwiczenia kalistenika... I zachecam do kupienia draza
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy na Biceps oraz szesciopak

Wiesz co Akim, na początku powiem tak. Na forum obowiązują zasady i wzajemne podejście z szacunkiem. 
Dla tego bardzo proszę o przeczytanie podwieszonych wątków na początku każdego działu. 
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Akim
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy na Biceps oraz szesciopak
Jasiu,fakt,moze zle sprecyzowalem zapytanie.Wiadomo,nalezy cwiczyc kazda partie ciala,lecz w szczegolnosci wlasnie zalezalo mi na bicepsie oraz na wyrzezbieniu brzucha.Co do drazka,to posiadam takowy,wiec nie ma problemu.

Maksym,moze i faktycznie troszke zbyt gwaltownie postapilem,wrzucajac ten post,nie zapoznalem sie z obowiazujacymi tutaj regułami,ale szukam pomocy.Nie wiedzialem,ze wy nie ukladacie planow,ani nie udzielacie porad.Na wlasna reke szukalem wiele poradnikow itp,lecz w kazdym z nich stosowane sa "inne techniki",i sam nwm co powiniennem stosowac.Przepraszam za moja nieznajomosc "regulaminu"
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy na Biceps oraz szesciopak
Jeszcze raz ponowie prosbe abys przeczytal tematy podpiete :) my tu chcemy dla ciebie dobrze, zaufaj... przeczytaj. W kwestii treningu niewiele moge ci powiedziec bo nie zrobiles na razie zadnego kroku, co do brzucha to za brzuch odpowiada przede wszystkim dieta! Kazdy ma miesnie brzucha od tego jak sa widoczne zalezy poziom tkanki tluszczowej I czasami skory... cwiczeniami mozesz jedynie "powiekszyc" kostki na brzuchu, lecz przy braku odpowiedniej diety praca nie na marne no ale bez efektow a nie o to nam tu chodzi..
Ja bym ci proponowal ulozyc trening calego ciala z elementami kalisteniki poniewaz nie.masz mozliwosci chodzenia na silowie... zrobie wyjatek I napisze ci przyklad cwiczen ktore juz mozesz robic zebys na tylku nie siedzial juz :D mimo ze staran nie widzialem, mam nadzieje ze ci zalezy :)

Trening
Przysiady/wykroki
Podciaganie/podciaganie australijskie
Pompki/wyciskanie hantli
Wznosy hantli/arnoldki
Pompki odwrotne/francuz hantlami
Podciaganie podchwytem wasko/uginanie hantli
Spiecia brzucha/unoszenie nog w zwisie

Jest to tylko I wylacznie przyklad cwiczen ktore mozesz robic... mozesz wykorzystac takze podczas ustalaniu sobie planu.. napisalem po 2 zebys mogl sobie ulozyc np trening AB badz zmieniac cwiczenia czasem na te co ci pasuja..
Pewnie pojawia sie pytania ile serii? Powtorzen? Itd.. wiec cie wyprzede

Napisalem plan juz w kolejnosci od najwiekszej do najmniejszej partii I na koniec brzuch (standart dla FBW) na duze partie rob 3-4 serie a na male 2-3 powtorzenia w zakresie 6-12.. lecz nie trzymaj sie sztywno.. gdy robisz pompki nie masz obciazenia mozesz zrobic nawet 50! Gdy nie jestes ww stanie podciagnac sie 6 razy zrob I te 2! Mozesz wlaczyc takze podciagania negatywne gdy nie bedziesz dawal rady badz australijskie :) co do diety napisz w dziale dieta...
  • 0

Akim
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy na Biceps oraz szesciopak
Do tej pory wykonywalem wlasnie rozne cwiczenia,ale chcialem wzbogacic moj plan o dodatkowe.Jestescie ekspertami i dlatego chcialem prosic o porade,bo po prostu sie na tym znacie.Dzieki Jasiu za podanie mi przykladow konkretnych cwiczen,teraz przynajmniej bede mial pewnosc,ze sa to dobre cwiczenia.Oraz przepraszam,ze nie czytalem dokladnie waznych watkow na forum ,postaram sie to nadrobic.
Dobra na mnie czas,pora wziasc sie do roboty :)
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan Treningowy na Biceps oraz szesciopak
Powodzenia! :) zachecam do zalozenia dziennika treningowego, tam na bierzaco bedziemy mogli cie odserwowac I patrzec czy dobrze robisz..
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024