Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Johnsh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy
Witam!
 
Proszę o  pomoc w ułożeniu planu treningowego
 
Mam 17 lat ,staż to kilka tygodni ,ale nie miałem za wiele sprzętu teraz mam sztangę,ławkę,hantle,drążek
 
Na początku chcę zaznaczyć ,że moim głównym celem jest skorygowanie wad postawy tj. wystających łopatek i hiperlorodzy czy 
przodopochylenia miednicy.Dlatego nie zamierzam trenować klatki (bo jeśli będę to robił to łopatek nigdy się nie pozbędę ,ponieważ
mam dobre geny do klatki ,do pleców nie szczególnie).Zamierzam się więc skupić przede wszystkim na plecach i brzuchu.
 
Trening to Split ,3-4 dni (pon,śr,cz, i ewentualnie sobota).
 
Chciałbym was prosić ,żebyście mi rozplanowali na początek t jakie dni jaka partia ,i jeśli jest taka możliwość to najważniejsze partie
z punktu widzenia korekcji chciałbym trenować częściej
 
O jakich ćwiczeniach mam myśleć ,jeśli chcę skorygować wadę ,bardziej wielostawowe czy izolowane, dodam ,że masa to nie mój cel,a liczy
się tylko korekcja
 
Najlepsze ćwiczeni rozciągające w moim przypadku? Bez tego się nie obejdzie, więc jak często , jakie?

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy

Witaj

Super, że chcesz coś zrobić ze swoim ciałem :)

Uwierz mi, że tyle sprzętu Ci wystarczy jak na początek. Pierwsze co to poczytaj u nas posty podwieszone, m.in TU i TU . ułóż coś fajnego, prostego i wrzuć tutaj to ocenimy. Układaj tylko z ćwiczeń wielostawowych i złotych. Tym bardziej jeśli masz wady postawy rób FBW z ćwiczeń 4 złotych to wystarczy, by je skorygować i najważniejsze na co powinieneś patrzeć to technika. Również udaj się do specjalisty, który oceni czy możesz ćwiczyć. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024