Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Piotrr
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trizer polecacie?

Hej!

 

Mam zamiar zacząć stosować spalacz tłuszczu Trizer.

 

Wpadłem dzisiaj na opinię jakiejś laski http://www.e-gym.pl/...pinia-Klientki!

myślicie, że to rzeczywiście taka kosa i zadziała na faceta ?

 

Mam 190 cm, 115kg i nie mam żadnej diety, a do dietetyka nie uśmiecha mi się bo jestem z małego miasteczka i od razu wszyscy będą wiedzieć, że "mam problem" ;-)

 

Z góry dzięki... potrzebuję zrzucić 25kg ;(


  • 0

BarBeast
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 26
79
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout
  • Staż [miesiące]:7 lat
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :39,5
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58,5
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Waga [kg]:75,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer polecacie?

Bez diety marnie to widze. Lew nie przejmuje się co mówią o nim barany. Wybór należy do Ciebie.


Użytkownik BarBeast edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Mój DT #BedeBestia
http://www.fabrykasily.pl/topic/115291-dt-bedebestia-street-workout

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer polecacie?

Witam! :)

My ci tutaj jak najbardziej postaramy sie pomoc :) ale jaki "problem", twierdzisz ze niektorzy uwazaja ze to jakis wstyd isc do osoby ktora pomoglaby nam w realizacji celu? 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer polecacie?

Piotrr, Trizer jest z pewnością skuteczny lecz bez odpowiedniej diety to żaden suplement nie będzie w stanie pomóc. Przede wszystkim ustal zacznij jeśc zdrowo i z głową! Wizyta u dietetyka nie oznacza, że masz problemy - to raczej mają go ludzie którzy tak myślą :) Odwiedź specjalistę z nastawieniem zmiany swojego życia ot co ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


awsze
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trizer polecacie?

Piotrr, Trizer jest z pewnością skuteczny lecz bez odpowiedniej diety to żaden suplement nie będzie w stanie pomóc. Przede wszystkim ustal zacznij jeśc zdrowo i z głową! Wizyta u dietetyka nie oznacza, że masz problemy - to raczej mają go ludzie którzy tak myślą :) Odwiedź specjalistę z nastawieniem zmiany swojego życia ot co ;)

Dokładnie może opisze moją przygodę z Trizerem.... 
 
podejście pierwsze
 
sam Trizer i zero zmiany diety
(dieta ogólnie bogata w białko warzywa i owoce  raczej nie śmieciowa na poziomie około 2000kal ale do tego sporo napoi wysoko słodzonych cola, energetyki, oranżada którą uwielbiam) -- efekt mizerny zejście z 115 do 113 w 4 tygodnie. 
 
podejście drugie 
 
Trizer dieta z ujemnym bilansem (1800kal) (nadal błędy z napojami czyli cukrem) efekt przyzwoity 114 - 103 w 4 tygodnie .... efekt jojo --- 103 - 120 w kolejne 3  (dieta mnie dobijała - więc odbiłem na urlopie)
 
w tej chwili jestem na 3 podejściu 
 
w 4 tygodni zszedłem do 108 kg (z 124) - Trizer i dieta około 4000 kalori (dieta trizera 2700, ale podałem małą aktywność, która obecnie jest dużo większa).... zero cukru (jedynie ilości których już nie jestem w stanie wyeliminować np owoce warzywa) główny napój woda z cytryną....prawie standard jedzenie (dużo jedzenia) plus siłownia i crossfit (żebyście wiedzieli jaki ze mnie mieli ubaw jak po 5 latach przerwy w jakim kolwiek wysiłku od razu poszedłem na zaawansowaną grupę - tydzień dochodzenia do siebie) obecnie waga po kolejnych 3 tygodniach (w tym święta) 106 kg natomiast już nie sama waga się liczy ważne że objętość nadal tłuszczu nadal spada objętość nadal spada z 39% tkanki tłuszczowej (przy124) obecnie spadłem na 25%. Niestety zapomniałem o robieniu zdjęć..... Dieta i ćwiczenia nie są uciążliwe pewnie dałbym radę zrobić lepszy (mógłbym całkiem zrezygnować z alko czyli białego wina) efekt....... ale praca... więc nie chce nadmiernie się eksploatować i rezygnować z przyjemności)
 
podsumowując...
nie polecam diety ujemnej.... nawet z Trizerem mam spory spadek energii, a Trizer nie jest w stanie przyspieszyć metabolizmu i tak, a efekt jojo murowany bo ujemna dieta mnie osobiście przybija...
 
Mi dużo dało odstawienie cukru (a sporo go jadłem) efekt to dosłowne topnienie w oczach, i podbicie metabolizmu sporą ilością kalorii.. ja w pierwszy tydzień przybrałem 4 kg żeby potem zaczęło spadać w dość szybkim tempie...
dodatkowo w diecie razem z Trizerem rano przyjmuje około 10-15 ml mega ostrej oliwy z oliwek z ostrą papryką (fajny efekt po rozpoczęciu stosowania... przez pierwszy tydzień mega ostra oliwa a organizm nie dowierza że można to wypić (dosłownie szok termiczny)... druga co do ostrości papryka na świecie) obecnie wprowadzam do diety Kreatynę i izolat białkowy... zatrzymał mi się wzrost wydajności siłowej a i czas podbić klatę bo cycki wiszą trzeba czymś braki pod skórą zastąpić.

Użytkownik awsze edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trizer, trizer opinie, opinie trizer, fitlabs trizer, trizer efekty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024