Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

diego997
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

IForce Max Out - podróba ?

Cześć,

 

znalazłem na forum temat odnośnie polecanych przedtreningówek wymieniona tam została między innymi ta podana w temacie, uznana została za jedną z mocniejszych. Zaintrygowało mnie to bo wcześnie brałem Extreme Napalm przez około 2 tygodnie, który dawał kopa ale tylko na początku, widocznie organizm się przyzwyczaił(dziwne że zdążył przez okres 2 tygodni), a chciałem poczuć coś mocniejszego. Chciałbym nadmienić, że ćwiczę około dwa lata i wcześniej nic nie brałem nawet żadnych odżywek, od jakiegoś miesiąca stosuję białko jako uzupełnienie diety. Wczoraj przyszedł produkt, zdziwiła mnie jego konsystencja, była strasznie twarda musiałem to łyżką wygrzebywać, ale doczytałem na necie, że znajduje się tam substancja która wchłania wilgoć i to przez to, na temat tego, że nie działa lub trafiłem na podróbe się nie natknąłem dlatego piszę tutaj :) Zatem zażyłem porcję według instrukcji 7g(bodajże) 30 min przed treningiem i nic, zero efektu po Napalmie już po 10 min czułem mrowienie. Na treningu nie było żadnego pobudzenia, było wręcz odwrotnie(ale to pewnie dlatego, że przyzwyczaiłem się do napalmu i nawet jakbym nic nie wziął to byłoby tak samo). Jak sądzicie trafiłem na jakiś syf czy po prostu ten specyfik na mnie nie działa lub nie wiem potrzeba czasu żeby się przyzwyczaić do jego działania, czy raczej powinienem poczuć cokolwiek ? Wydaje mi się, że z taką dawką kofeiny jaka zawarta w produkcie faktycznie cokolwiek powinienem poczuć. Co o tym sądzicie ? Nadmienie jeszcze, że przedtreningówke kupiłem na stronie swiatsupli.pl, nie doczytałem się negatywnych opinii na temat ich produktów. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: IForce Max Out - podróba ?

Jak zobaczyłem na skład wspomnianego MaxOut to szczerze zdziwiłem się. Patrzę i szczerze to nie widzę by był to jakiś super imponujący suplement ;). Inna sprawa może być taka, że rzeczywiście Twój organizm nie reaguje na ten produkt tak jak powinien. Sam miałem podobnie z innymi preparatami, które potocznie zalicza się do tzw. pierwszej ligi przedtreningówek (np. VPX Shotgun czy USP Jack3d). Od siebie mógłbym polecić następujące preparaty:

 

BSN NO Xplode

Dorian Yates NOX PUMP

Dedicated UNSTOPPABLE
Universal SHOCK THERAPY


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024