Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje pomocy w doborze

suplementy ścięgna stawy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Guśka
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje pomocy w doborze

Potrzebuje wsparcia suplementami, tylko nie wiem co "dobre". Mam sporo różnych kontuzji, po konsultacjach ortopedycznych, rtg, usg, rehabilitacji, badaniach krwi itp. W teorii nic w organizmie nie brakuje, jednak ścięgna, stawy są bardzo delikatne szybko ulegają kontuzjom i ciężko to wyleczyć na 100% ból towarzyszy prawie na okągło. A i tak jest to dodatek do dyskopatii wielopoziomowej L-S i odcinka szyjnego wygiętego w drugą stronę. Sport jest ze mną codziennie i będzie, poszła mi druga stopa, lipa bo to druga z dwóch ;-). W dodatku zamierzam wrócić do intensywnego treningu na siłowni. Jest coś prócz wapna, magnezu, który polecają mi ortopedzi i jak widać ch.... to daje i nie wyrośnie mi po tym broda ;-)

Pomożecie ???


  • 0

Arek1987
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 6
23
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna
  • Staż [miesiące]:od 2007r
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy w doborze
Olimp Arthoblock (chroni, wzmacnia i regeneruje stawy)

Użytkownik Arek1987 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy w doborze

Patrząc na ogół podanych przez Ciebie objawów, nie myślałbym o treningu siłowym lecz korekcji występujących problemów! Dyskopatia odcinka szyjnego to dość poważna sprawa, która może nieść za sobą naprawdę poważne konsekwencje. 

 

Co do Twojego zapytania, kiedyś stosowałem preparaty typu 4Flex czy Flexagen. Czy były skuteczne? Ciężko tak naprawdę stwierdzić. Jestem zdania, że jeżeli kontuzja ma Cię dopaść to prędzej czy później nadarzy się takowa okazja.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Guśka
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy w doborze

Dzięki Arek 1987

Abetalipoproteinemia, moje kontuzje są pod stałą opieką rehabilitanty/ osteopaty bez niego bym się poruszała ciągając nogami z głową w dole, albo bym się nie poruszała. I tak z wielu ćwiczeń zrezygnowałam, jednak całkowicie się nie da. Staram się być ostrożna i wybierać mądrych trenerów z wiedzą, którzy pilnują poprawności wykonywania przeze mnie ćwiczeń.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy w doborze

Dzięki Arek 1987

Abetalipoproteinemia, moje kontuzje są pod stałą opieką rehabilitanty/ osteopaty bez niego bym się poruszała ciągając nogami z głową w dole, albo bym się nie poruszała. I tak z wielu ćwiczeń zrezygnowałam, jednak całkowicie się nie da. Staram się być ostrożna i wybierać mądrych trenerów z wiedzą, którzy pilnują poprawności wykonywania przeze mnie ćwiczeń.

 

Wolałem zapytać bo patrząc na to z czym czasami przychodzą osoby na forum, a co gorsza ślepo wierząc że trening im nie zaszkodzi, to po prostu dramat ;). Gratuluję mądrego podejścia i życzę powodzenia ;)!


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: suplementy, ścięgna, stawy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024