Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywka Mutant Mass

Masa MutantMass Początkujący

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Snikersoo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywka Mutant Mass

Cześć, od miesiąca chodzę na siłownie i niedawno zakupiłem gainera MM i nie wiem ile go brać. Ważę 57 kg, 180 cm wzrostu, 16 lat. Proszę o poradę :D z góry dzięki 

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...s-68kg-2,p.html


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka Mutant Mass

Stosuj tylko w dni treningowe, po tym jak przyjdziesz z siłowni do domu - 125 gramów Mutant Massa PO treningu powinno wystarczyć.

 

Pamiętaj jednak, że aby efekty były takie jak powinny być, to oprócz Mutant Massa musisz mieć też dobrą dietę, rozsądny trening i dużo regeneracji (minimum 7, a najlepiej 8 - 9 godzin snu na dobę).


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka Mutant Mass

W wieku 16 lat stosowanie gainera jest jak dla mnie zbyteczne. Lepiej w tym miejscu dołożyć dodatkowy posiłek o takiej samej kaloryczności. Niemniej jeżeli już chcesz stosować ten gainer, proponowałbym stosować jak wspomniał przedmówca tylko w dzień treningowy. Z tą różnicą, że zdecydowałbym się wrzucać go zarówno przed jak i po treningu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka Mutant Mass

Niejaki PoMocny w jednym ze swoich filmików wspomniał, że najlepsza pora na wypicie gainera / bulka, to pora potreningowa.


Użytkownik Abetalipoproteinemia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka Mutant Mass

Nie mówi źle, ale rozróżnianie carbo pod kątem obecności elektrolitów to dla mnie trochę rozmienianie się na drobne. 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Masa, MutantMass, Początkujący

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024