Skocz do zawartości


Zdjęcie

Largomass?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Andrzejos
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Largomass?

Zacząłem ćwiczyć. W zawiązku z tym mam dwa pytania, pierwsze to kwestia od kiedy warto wprowadzić dodatkową suplementację, druga sprawa, to kolega polecił mi Largomass. Czy to dobry wybór dla początkującego amatora?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Largomass?

Kolejny "cudowny suplement" po somatodrolu i podobnych do tego wynalazków. Osobiście odradzam, tym bardziej dla osoby początkującej. Suplementację można wdrożyć po przynajmniej 3 miesiącach stażu na siłowni. Na chwilę obecną zainwestuj w dobre witaminy oraz kwasy omega.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Andrzejos
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Largomass?

Czyli praktycznie o suplementacji mogę zacząć myśleć, że tak napisze od teraz... Super i dziękuję za odpowiedź... Nie będę ukrywał, ze obecnie jeszcze nie zacząłem nic stosować, biorę tylko dodatkowe witaminy i potas. Zastanawiam się jeszcze nad magnezem, bo nie ukrywam, że piję dużo kawy. A co do drugiej części mojego pytania, ja nie napisałem, ze kolega polecił mi Largomass jako cud suplement czy cud tabletkę. Raczej jako suplementację i dodatkowe wspomaganie diety i ćwiczeń ukierunkowanych na dzień dzisiejszy na przyrost masy mięśniowej. Wiem, że nie zastąpi to ani odpowiedniego treningu, ani nic za mnie nie zrobi się samo z siebie... Może w złej formie zadałem pytanie.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Largomass?

Bardziej chodziło mi o stronę producenta, którą znalazłem po przeszukaniu internetu "co to jest". Jak dla mnie przerost formy nad treścią, ale byc może jestem w błędzie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Largomass?

Jeśli chcesz nabrać masy to wypróbowany gainer i pewny (dużo tego na rynku, np. Jumbo Hardcore, który jest nie tyle typowym gainerem co bulkiem na prawdę dobrej jakości), ale najważniejsza jest i była dieta oraz trening. Czy budujesz czy to redukujesz, dieta to podstawa. Nie bez powodu mówi się, że sylwetkę kształtuje się w kuchni. Tego suplementu, który podałeś nie znam i po komentarzach wyżej, nie chcę poznać:) ale chłopaki mają rację, nie warto bawić się w takie specyfiki, bo często to wyrzucenie kasy w błoto i czasami nawet utrata zdrowia. Celuj, jak już masz zamiar brać suplementy, to w znane i polecane marki czy produkty. Poszukaj sobie tu na forum recenzji suplementów to będziesz miał czarno na białym.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Largomass?

Z racji ostatniego boomu na zdrowy styl życia, pojawia się coraz więcej firm produkujących suplementy. Niestety nie zawsze idzie to w parze z jakością.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


mocarny3

mocarny3
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Largomass?

A ja kupiłem, stosuję i jestem zadowolony. Przed stosowaniem LargoMass nie mialem tak dużych efektów jak mam teraz. Więc na pewno coś pomaga. Wiadomo, ze taki suplement jest czymś dodatkowym a nie zamiast treningów. Ale w połączeniu z odpowiednim zywieniem, suplementowaniem i ćwiczeniem efekty są bardzo zauważalne. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024