Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

rampampam
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gainer

Czesc wszystkim

 

Mam jedno pytanie.(od razu przepraszam za brak polskich znakow)

Na silownie uczeszczam od roku. Mam 185 cm wzrostu i waze 75 kg. Moj trener polecil mi branie gainera mass definition ktorym uzupelniam swoja diete.

Pytanie do osob bardziej zaawansowanych - czy jest sens zmiana gainera na cos innego czy lepiej zostac przy tym? Masa w sumie przybywa mi z miesiaca na miesiac ale moze juz czas wyprobowac cos innego?

Dodam jeszcze ze codziennie zazywam kreatyne olimp tcm mega caps.(5 kapsulek dziennie)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer

Cześć, 

 

W sumie jeżeli widać, że masa rośnie to chyba nie ma tak naprawdę sensu zmieniać gainera :) Polecam jedynie wybrać inny wariant smakowy co by w trakcie jedzenia kolejnego opakowania nie znudził się i nie stał się katorgą. Bazując na własnych doświadczeniach wiem, że długotrwałe jedzenie odżywek o tym samym smaku to słaby pomysł :D.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer

Dokładnie, jeśli działa, to po co zmieniać? Jak masz sprawdzony to bierz i rośnij;) ewentualnie jak przestanie dawać efekty to wtedy pomyślisz:) a nawet jak nie będzie już działał tak jak do teraz to zawsze pozostaje zwiększenie porcji, ewentualnie dorzucenie w jedzeniu więcej węgli i białka.


  • 0

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer
Na tym wtapie pozostawilbym jak jest skoro waga skacze a takie kest twoje zalozenie to dzialaj dalej w tymnkierunku.gdy juz waga stanie i dodasz kcal a dalej nie bedzoe efektu wtedy posilkoj soe Gainwrem ja stosowalem Jumbo z firmy Scitec i jak dla mnie jest nr 1
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer

Ewentualnie pomyśl o jedynie o zmianie smaku :) Czasami odżywki różnią się składem w zależności od swojego składu i część z nich ma dość znacząco odmienną kaloryczność.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024