Skocz do zawartości


Zdjęcie

Posiłek przed treningiem gainer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Posiłek przed treningiem gainer
Co byście mi polecili do spożycia przed treningiem?
Często na trening uderzam prosto z pracy, a nie zawsze mam możliwość zjedzenia czegokolwiek w robocie.A taki przygotowany gainer to przy biurku moge łyknąć :wink:
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
Zapas kurczaka, ryżu, warzyw i do pojemniczków :wink:

Gainer to raczej kiepski zamiennik powyższego.

PZDR
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer

Co byście mi polecili do spożycia przed treningiem?
Często na trening uderzam prosto z pracy, a nie zawsze mam możliwość zjedzenia czegokolwiek w robocie.A taki przygotowany gainer to przy biurku moge łyknąć :wink:


Oczywiście że tak (to tak w skrócie,jak znajdzie się wiecej oponentów niż jeden to sie rozpisze bardziej : )
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
Is. Skowron zapodał lepszy patent, to tylko kwestia organizacji. Gainer łykałbym po treningu.
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer

Is. Skowron zapodał lepszy patent, to tylko kwestia organizacji. Gainer łykałbym po treningu.


Ls. zamiast Is. :wink:


Po prostu sam po sobie się przekonałem, że mimo bardzo napiętego planu dnia można wstać nieco wcześniej, przygotować wszystko do pojemniczków, a potem w pracy/uczelni itp. zjeść dobre żarcie. Pytanie tylko jak bardzo Ci zależy i jak bardzo jesteś zdeterminowany.


PZDR
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
gainery sa chujowe :P
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer

Is. Skowron zapodał lepszy patent, to tylko kwestia organizacji. Gainer łykałbym po treningu.


Ls. zamiast Is. :wink:


Po prostu sam po sobie się przekonałem, że mimo bardzo napiętego planu dnia można wstać nieco wcześniej, przygotować wszystko do pojemniczków, a potem w pracy/uczelni itp. zjeść dobre żarcie. Pytanie tylko jak bardzo Ci zależy i jak bardzo jesteś zdeterminowany.


PZDR




Tu nie chodzi o przygotowanie posiłku, lecz o to, że w pracy mam jedną przerwe 15 minutową, a przy biurku mi jeść nie wolno.Jak mam dyżur od 9 do 17 to ok z rana moge wczesnie wstać, aby zjeść śniadanie.Z tym, że jak wychodzę o 17 z pracy to uderzam od razu na trening i wypadało, by cos zjeść tak z 2h przed treningiem, czyli powiedzmy o tej 16 (bo treningi mam o 18:00), to między 9 a 16 nie mam czasu niczego jeść, przez to, że mam jedną przerwę :? .Dlatego też myślałem, żebym jadł sobie śniadanie przed pracą, w ciągu dnia np. koło 12 iść na przerwę i coś zjeść, a ok 16 gainer - ostatni posiłek przed treningiem.Gainer przejdzie, bo to wypije dość szybko, a Wy mi tu gotowymi daniami sypiecie, na które bym nawet nie mial czasu podczas 15 minutowej przerwy, żeby je zjeść.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer

Po prostu sam po sobie się przekonałem, że mimo bardzo napiętego planu dnia można wstać nieco wcześniej, przygotować wszystko do pojemniczków, a potem w pracy/uczelni itp. zjeść dobre żarcie. Pytanie tylko jak bardzo Ci zależy i jak bardzo jesteś zdeterminowany.


Ten człowiek mówi prawdę. Dać mu piwa, a jak jest na diecie to tego co chce :wink:

Wcześniej nie wyobrażałem sobie jak można nosić do roboty słoiki z kurczakiem, ryżem i warzywami a teraz to normalna czynność jak przygotowanie dokumentów do pracy. Dzięki temu jak wychodzę z roboty to nie mam syndromu wszystkożera, bo była głodówka przez parę godzin. Robię tak jak Partyzant ( zainspirowany jego postami z tematu Odchudzanie z Partyzanta :wink: ) co jakiś czas kilka łyżek żarcia i jest spokój, Nie ma wpadania w głody. Także jak się chce to wszystko się da :!:

Poradźcie jeszcze co jecie po treningu wieczornym?? Tylko nie pierś kurczaka lub serek Piątnica, bo tego to już mam nadto :wink:
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer

Po prostu sam po sobie się przekonałem, że mimo bardzo napiętego planu dnia można wstać nieco wcześniej, przygotować wszystko do pojemniczków, a potem w pracy/uczelni itp. zjeść dobre żarcie. Pytanie tylko jak bardzo Ci zależy i jak bardzo jesteś zdeterminowany.


Ten człowiek mówi prawdę. Dać mu piwa, a jak jest na diecie to tego co chce :wink:

Wcześniej nie wyobrażałem sobie jak można nosić do roboty słoiki z kurczakiem, ryżem i warzywami a teraz to normalna czynność jak przygotowanie dokumentów do pracy. Dzięki temu jak wychodzę z roboty to nie mam syndromu wszystkożera, bo była głodówka przez parę godzin. Robię tak jak Partyzant ( zainspirowany jego postami z tematu Odchudzanie z Partyzanta :wink: ) co jakiś czas kilka łyżek żarcia i jest spokój, Nie ma wpadania w głody. Także jak się chce to wszystko się da :!:

Poradźcie jeszcze co jecie po treningu wieczornym?? Tylko nie pierś kurczaka lub serek Piątnica, bo tego to już mam nadto :wink:


Fantastycznie.Tylko przeczytaj jeszcze raz mój ostatni post.Z przygotowywaniem posiłków nie ma najmniejszych problemów, lecz z ich możliwością spozycia w pracy.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
To może powiesz jak wygląda twoja praca? Ile godzin itd? Bo domyślać się możemy jeszcze tydzień :wink:
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
W takim wypadku np białko zmiksowane z płatkami owsianymi i owocem, albo białko + orzechy.

Takich kombinacji jest całkiem sporo, a na pewno to lepsze niż gainer.


PZDR
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
Białko tzn odżywka białkowa?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
miksujesz troche orzechow w domu+suszone owoce, chowasz do woreczka potem w szejkerze mieszasz osobno mleko/woda 30-40g bialka i zmiksowane orzechy i owoce...
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
Nipponson86, trzeba kombinować. W prochu, to co najwyżej białko zalane mlekiem. Możesz zainwestować w banany albo w jogurt pitny (chociaż większość ciepłych jogurtów sama spływa do gardła), żeby się żadna pipa nie dopierdoliła, że coś jesz. :wink:
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
Ja rozumiem,że najlepiej zastąpić odżywki naturalnym jedzniem,ale jak się nie da a Nipponson86 napisał wyraźnie że się nie da to nie ma co pisać x postów z ciekawymi przepisami ;) tylko trzeba mu doradzić kupno najwłaściwszego gainera,przynajmniej takie jest moje zdanie.
Nipponson86,ja ze swej strony mogę Ci powiedzieć,że kupując gainera ogólnie mówiąc, musisz patrzeć na proporcje węglowodanów do białka i na to czy białko w nim zawarte jest pełnowartościowe (tj.pochodzenia zwierzęcego).
Hmm,no i jak masz tendencje do odkładania tłuszczu to kup sobie "bułka" (tj.odżywka o wyższej zawrtości białka gdzie proporcje masz z 50% białka do węglowanów.
To tyle ja,tutaj są lepsi specjaliści od odżywek to jak będziesz zdecydowany na kupno gainera na 100%, napewno Ci doradzą coś dobrego pod Ciebie.
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
Skoro może w pracy wypić gainera to równie dobrze może wypić te zmixowane białko z owsianymi i owocem np.

W gainerach bardziej niż o ilość węgli bałbym się o ich jakość. W założeniu w większości takich odżywek są one kiepskiej jakości. Swoje czasu Up Your Mass był w tym względzie najlepszy, ale za to mocny droższy. Trochę wypadłem z obiegu - może są teraz jeszcze inne nowości - nie wiem.


PZDR
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
Kefir, łyżka miodu, banan - zmiksować.
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
kurczak troche ryzu do blendera potem zalewasz wszystko sokiem pomidorowyym i masz płyn do wypicia wygląda ...ujowo ale i tak to co zjesz w żołądku wyglada tak samo.

Swego czasu miałem podobny problem jak Ty (pracujac na słuchawce) tez jedna przerwa ale Ja kombinowałem, szedlem do kibla i na stojaka przed wejsciem do wc wpieprzałem na sprint :) tak jak ktos napisał wszystko zalezy od determinacji i pomysłu a gainera bym nosił w razie awarii
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer

kurczak troche ryzu do blendera potem zalewasz wszystko sokiem pomidorowyym i masz płyn do wypicia wygląda ...ujowo ale i tak to co zjesz w żołądku wyglada tak samo.


Nie bardzo rozumiem, ma wypić tego kurczaka z ryżem? :P Ciężkostrawne to musi być...
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
nie prawda tak sie podaje ludzia jedzenie ktorzy mieli np wycinany zaladek albo maja raka ktory czesciowo przeslania przejscie do jelita.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024