Jak nazywa się treningu w takim gdzie używamy jakiś młotów linek jakiś opon itd ?
I jakie ćwiczenia polecacie wykonywać?
Napisano Ponad rok temu
Jak nazywa się treningu w takim gdzie używamy jakiś młotów linek jakiś opon itd ?
I jakie ćwiczenia polecacie wykonywać?
Napisano Ponad rok temu
hmm może chodzi o CrossFit ?
Podstawowe ćwiczenia to martwy, przysiad, żołnierskie.
najlepiej sprawdź nasz atlas ćwiczeń tam mamy również ćwiczenia dla tej dyscypliny sportowej.
Pozdrawiam.
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Cwiczenia na ,,rozbicie" nadgarstków |
FMA |
|
|
||
(Pytanie/Pomoc) Ćwiczenia,dieta oraz zapotrzebowanie kcl |
Kulturystyka naturalna |
|
|
||
Jakich metod używać w treningu siły? |
Treningi |
|
|
||
Podpięty Delavier.R. - Atlas treningu silowego |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Zgody, regulamin w klubie sw a nazwa firmy |
CROSS-BUDO |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu