Jak nazywa się treningu w takim gdzie używamy jakiś młotów linek jakiś opon itd ?
I jakie ćwiczenia polecacie wykonywać?
Napisano Ponad rok temu
Jak nazywa się treningu w takim gdzie używamy jakiś młotów linek jakiś opon itd ?
I jakie ćwiczenia polecacie wykonywać?
Napisano Ponad rok temu
hmm może chodzi o CrossFit ?
Podstawowe ćwiczenia to martwy, przysiad, żołnierskie.
najlepiej sprawdź nasz atlas ćwiczeń tam mamy również ćwiczenia dla tej dyscypliny sportowej.
Pozdrawiam.
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Częstotliwość treningu |
KARATE |
|
|
||
przyrost bez cwiczenia |
Dieta |
|
|
||
Krav Maga - metodyka treningu |
COMBAT |
|
|
||
Hardkorowy Koksu - ćwiczenia z hantlami |
Filmy |
|
|
||
Rodzynki po treningu |
Dieta |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu