Skocz do zawartości


Zdjęcie

zakład i ułożenie treningu

Problem z treningiem

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Mwow
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zakład i ułożenie treningu
Witam wszystkich


Jestem nowy na forum a wątek, który chce tu przedstawić wydaje mi się dość ciekawy. A więc do rzeczy:

Zaczeło się od tego że na ostatnim wypadzie wakacyjnym zaczeła się rozmowa o dbaniu o siebie, tu jak zwykle musiałem z jednym ze znajomych zacząć gadke w stylu "byłbym lepszy od Ciebie" i od słowa do czynu troche dla smiechu powstało to:


Umowa uczestnictwa
NIniejsza umowa uczestnictwa została zawrta dnia 08.08.2011 pomiędzy:

Marcinem ********** legitymującym się dowodem osobistym
o nr __________________________ ; oraz
Michałem ********** legitymującym się dowodem osobistym
o nr __________________________
Uczestnicy niniejszej umowy w dalszym jej ciągu będą nazywani stronami.
 
Obie strony zobowiązują się do uczestnictwa w zakłdadzie "postaw się a zastaw się"
oraz przestrzegania zasad obowiązujących przez cały okres trwania umowy

§1

Zasady zakladu

1.Żadna ze stron nie może zerwać zakładu, wyjątkiem jest porozumienie stron

(musi ono dotyczyć wyjątkowych sytuacji, całkowicie uniemożliwiających uczestnictwo w zakładzie)

2.Zakład trwa rok od daty podpisania umowy regulującej jego zasady

3.Zwycięzca zakładu zostaje wyłoniony na zasadach opisanych w § 2 pkt.4

4. Strona króta przegra zakład zobowiązuje się do natychmiastowego wypełnienia obowiązków ustalonych i zawartyc w §2 pkt.1-3

5. Osoba wygrana ma prawo do upamiętnienia chwili zwycięstwa w dowolny sposób

§2

Obowiązki strony przegranej, i sposób wyłonienia zwycięzcy zakładu

1.Strona przegrana jest zobowiązana do uiszczenia wpłaty zasilającej kieszeń strony wyłonionej jako zwycięzca w wysokości 150 zł (stu pięćdziesięciu złotych)

2. Strona przegrana ma obowiązek uklęknąć przed stroną wygraną i przyznać że ta miała racje, przeprosić za swoją opyszałość i wypowiedzieć słowa:

" Mogłem przewidzieć że wygrasz, jesteś mądrzejszy, bardziej przystojny i podziwiam to jak teraz wyglądasz"

3.Strona przegrana musi wypełnić obowiązek z §2 pkt.2 w sposób przekonywujący, głośny i wyraźny

4.Aby wygrać zakład strona musi zostać wybrana podczas głosowania, które odbędzie się na jednym z for kulturystycznych 2 tygodnie przed końcem umowy i trwać będzie do czasu jej zakończenia.

§3

Cel zakładu

1. Celem zakładu jest wyłonienie z pośród stron, tej która w ciągu jego trwania sprawi że jej wygląd fizyczny będzie oceniany na lepszy od drugiej strony

I tak oto wraz ze swoim "rywalem" zaczynamy robić wszystko aby wyglądać jak najelpiej. Czas już leci:
Znalazłem na waszym forum dietę http://forum-kult...-ruszyc-z-masa/ - trudne to nie było ; p. Ważę 69 kg na 182 cm wzrostu i mam problem z przytyciem więc idealnie dla mnie, mam tylko pare pytań.

1. jako że pracuje sporo (dzień pracy od 10 do 20 kilku nawet godzin) co gdy musze pracować właśnie te np 21 godzin. dalej jeść co 3/4 godziny i jak tą dietę regulować jeśli chodzi o ilość białek, węglowodanów( napewno więcej musi tego być ale o ile spożycie powinno wzrosnąć)?

2. Myśle o zapisaniu się na siłownię jednak będzie duży problem z regularnością. W mej nieogarniętej w tym temacie głowie pojawił się pomysł żeby biegać do i z pracy (około 5 km w jedną stronę) - to już robie, i ewentualnie trening robić w domu (pompki, 6 weidera itp itd). Czy brzmi sensownie połączenie siłowni( tylko treningi odbywać się będą niezbyt regularnie) + codziennie rano i wieczorem bieganie i raz w tygodniu basen, oczywiście dieta trwa. Czy lepiej darować sobie siłownie i częściej na basen chodzić i regularnie ćwiczyć w domu?

3. No i przydałoby się coś na wzmocnienie stawów, miałem poważny uraz kostki jednak narazie specjalne okłady i maść wystarcza jednak przy takim obciążeniu ( przed, w trakcie i po pracy jeżeli będe biegał i chodził na siłownie) może być troche za mało a przydałoby się żeby ta kostka była sprawna, raczej taką wolę ;p. Więc ktoś może zna preparat dobry polecenia

Wiem że się rozpisałem ale chciałem jak najwięcej umieścić za jednym razem żeby wszystko opisać na czym mi zalezy. Z góry dzięki za pomoc :napalony:

W tym temacie umieszczę już gotowy trening z którym mam nadzieje mi pomozecie, po miesiącu wstawie też fotki przed i po ; p i co miesiąc upload ; p. Może nawet uda mi się namówić tego drugiego żeby to zrobił żeby było czuć dreszczyk rywalizacji. Pozdrawiam


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024