Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania początkującego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Dawid0307
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytania początkującego
Witam jako iż mam zamiar rozpocząć ćwiczenia na swoim ciele w celu zwiększenia masy i mięśni mam kilka pytań,a mianowicie
1.Czy jako osoba,która od bardzo długiego czasu nie miała styczności z treningami powinienm od razu zakupić plan diety+treningów czy zacząć od czegoś innego?
Rozumiem,że podczas wypełniania ankiety muszę zamieścić tam informację takie jak wiek i tryb życia jaki dotąd prowadziłem?
Plan treningów będzie dostosowany do moich mpżliwości?
Po rozpisce treningów mogę wykonywać je w domu pod okiem jednego członka z rodziny,który też trochę w tym siedzi i wie jak ćwiczenia wykonywać?Wymagany sprzęt będzie zapewniony.Niestety dotarcie na siłownie to kawał drogi i sporo czasu..
No i ostatnie czy moja świetna przemiana materii będzie miała wpływ na rozpis diety?Wiem,że nawet znacznie przekraczając dzienne zapotrzebowanie na kalorie nawet jedząc wszystko co niezdrowe (Od ponad roku nie tykam wszelkich fast foodow,czipsow,słodkich napoji i innych świństw)mój organizm świetnie sobie z tym radzil i waga pozostawała bez zmian
Może jeśli zamieszczę informacje o sobie to pomogą podczas odpowiadania na pytania.
W razie innych pytań proszę zadawać je niżej,na pewno odpowiem.


- Wiek 16
- Wzrost 176
- Waga 54
- Waga planowana Chciałbym wyjść z niedowagi i powiększyć swoje mięśnie
- Staż treningowy Zerowy
- Ile robisz treningów w ciągu tygodnia? 0
- Rodzaj Twoich treningów -
- Intensywność Twoich treningów -
- Czy zazwyczaj szybko chudniesz czy masz tendencję do tycia? Tak jak napisałem wyżej,nie chudnę lecz waga ciągle się utrzymuje na 54 rzadko 55kg
- Co uważasz za najtrudniejsze w stosowaniu dobrego odżywiania? Zupełnie nic
- Czy stosujesz suplementy i jeśli tak to jakie oraz od jak dawna(czy systematycznie?) Nic z tych rzeczy.
- Kontuzje/Urazy Żadne
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania początkującego

Witam na forum. 

 

Oczywiście jeżeli masz możliwość to możesz zakupić na ten stronie plan treningowy i dietę. 

 

Dokładnie, wypełniasz ankietę gdzie wypisujesz wszystkie preferencje co do treningu, sprzęt jaki posiadasz...

 

po prostu napisz wszystkie wątpliwości. 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024