Skocz do zawartości


Zdjęcie

w obawie o mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Generalissimus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :38.6
  • Klatka piersiowa [cm]:101
  • Pas [cm]:bez komentarza
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

w obawie o mase
Moj problem jest nastepujacy: od jakiegos czasu staram sie spalic oponke ktora mi fchuj psuje sylwetke. Zaczelem wiec biegi no i tu jest problem. czytalem wiele opinin ze organizm pali tluszcz w efektywny sposob dopiero po minimum 30 min biegu. Osiagnalem taki poziom ze bieg polgodzinny nie sprawia mi zadnych problemow (robie w tym czasie 5-5,5 km) i nie wiem co poczac z moja kondycja. czy biegac tak jak biegam, czy zwiekszyc dystans a moze przejsc na interwaly? Boje sie ewentualnych spadkow masy lub tez zastopowania rozwoju (wale trening na sile co prawda ale jedno idzie w prze z drugim). Wciaz jednak chce spalic tluszcz lub w najgorszym wypadku nie dopuscic do jego dalszego gromadzenia. Czy ktos pomoze mi znalesc zloty srodek? Przeczytalem juz w k... artykulow i opini lecz ciezko znalesc jakakolwiek uzyteczna wskazowke. Licze na profesjonalne rzeczowe odpowiedzi pozdrawiam!
  • 0
Jeśli chcesz rozbawić Boga opowiedz mu o swoich planach na przyszlość.

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: w obawie o mase
Ja bym Ci polecał zrobić tak:

Kup Sobie pas na brzuch który spala tkankę tłuszczową (przez pocenie) i noś ten pas na każdy trening siłowy (To sobie będziesz normalnie ćwiczył a brzuch w tym czasie będzie się wypacał czyli spalał) po każdym treningu siłowym możesz robić tak z 12 serii na brzuch, szybkich i dynamicznych serii. W dni nietreningowe możesz robić aeroby typu bieganie, jazda na rowerze itp. polecam również saunę oraz basen. Trochę masy możesz zgubić ale to będzie w większej ilości tłuszcz niż mięśnie :whistle:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


jan5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w obawie o mase
Kup sobie urządzenie vibroaction z tvmarketu to będziesz po miesiącu miał klatke i w ogóle całe umieśnienie jak pudzian, co nie oglądzasz reklam??? :whistle: Może oprócz biegania rób jakieś ćwiczenia (brzuszki, świece czy jak to się nazywa i jakieś aeroby itd.) Bieganie tak naprawdę jest dla picu, bardziej na kondycje. Jakbyś przebiegł ze 40 km to schudłbyś z 5-7kg
  • 0

Generalissimus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :38.6
  • Klatka piersiowa [cm]:101
  • Pas [cm]:bez komentarza
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: w obawie o mase

Kup sobie urządzenie vibroaction z tvmarketu to będziesz po miesiącu miał klatke i w ogóle całe umieśnienie jak pudzian, co nie oglądzasz reklam??? :whistle: Może oprócz biegania rób jakieś ćwiczenia (brzuszki, świece czy jak to się nazywa i jakieś aeroby itd.) Bieganie tak naprawdę jest dla picu, bardziej na kondycje. Jakbyś przebiegł ze 40 km to schudłbyś z 5-7kg

Mieszkam w Anglii a tu w TV shopie sprzedaja zegarki i bizuterie wiec nie jestem obeznany w biezacych ofertach;] Na powaznie to zawsze watpilem w skutecznosc tego typu produktow ale jesli polecacie to moze sprobuje(mimo wszystko bede czul sie glupio wspominajac reklamy sauna solution i lach jaki z nich darlem:) Bieganie mowisz dla picu? Mysle ze aeroby to rzecz niezbedna zwlaszcza jak ma sie duze zapotrzebowanie kaloryczne (niedosc ze spalasz cos podczas samego biegu to jeszcze twoj metabolizm przyspiesza).
  • 0
Jeśli chcesz rozbawić Boga opowiedz mu o swoich planach na przyszlość.

jan5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w obawie o mase

Mieszkam w Anglii a tu w TV shopie sprzedaja zegarki i bizuterie wiec nie jestem obeznany w biezacych ofertach;] Na powaznie to zawsze watpilem w skutecznosc tego typu produktow ale jesli polecacie to moze sprobuje(mimo wszystko bede czul sie glupio wspominajac reklamy sauna solution i lach jaki z nich darlem:) Bieganie mowisz dla picu? Mysle ze aeroby to rzecz niezbedna zwlaszcza jak ma sie duze zapotrzebowanie kaloryczne (niedosc ze spalasz cos podczas samego biegu to jeszcze twoj metabolizm przyspiesza).

ja zartowałem z tym pasem bo to gó..........., tylko aeroby
  • 0

Generalissimus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :38.6
  • Klatka piersiowa [cm]:101
  • Pas [cm]:bez komentarza
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: w obawie o mase

jak biegasz rób interwały. A pas chyba nic nie da. Zrób abs2 to treningu 4 razy w tygodniu. To może pomóc.

Dzieki Plus dla ciebie. jakis przykladowy plan na te interwaly moglbys zarzucic bo ja sie nigdy w to nie bawilem...? jak sie odniesiesz do tej informacji ze efektywne spalanie tluszczu to dopiero od min 30min biegu? pozdrawiam!
  • 0
Jeśli chcesz rozbawić Boga opowiedz mu o swoich planach na przyszlość.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024