Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_fryta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prosba
przeglam od ponad miesiaca to forum i nie moge znalezc zadnych inf. nt. jakiejs sekcji aikido w miescie koninie nic nie znalazlem w archiwach wiec prosze o jakies inf. lub link na na temat bo moze jakis przeoczylem
  • 0

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
jest taka strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i jak się wpisze aikido konin to wyświetli się między innymi
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :wink: :)
i tyle :)
  • 0

budo_fryta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
THX ale ta strona sie sypie poklon poklon poklon
  • 0

budo_fryta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
ale jak bedzie ktos mial jakies jeszcze iinf. to niech napisze
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba

ale jak bedzie ktos mial jakies jeszcze iinf. to niech napisze


I co, myślisz, że ktoś zrobi za Ciebie robote, wejdzie w google, wyszuka i Jaśnie Panu poda na talerzu ?
Jak Tobie się nie chce, to komu ma się chcieć ?
A jak pójdziesz już na Aikido, to kto Cię będzie przebierał w strój ? A uke mają sami padać - na oddech ? Czy będziesz wydawał komendę: Padnij ! :P :D :D :rofl: :rofl:

Pozdrawia szczerze ubawiony,

chavez
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
i nie bierzecie pod uwage takiej mozliwosci, ze sekcja Aikido nie ma strony internetowej??
lepiej goscia zbesztac??
gratuluje wyrozumialosci... :?
  • 0

budo_fryta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
Sojoba, wielkie thx i tak jak napisales nie ma zadnych informacji w necie jest tylko 1 strona z ktorej i tak malo wynika bo jest z nia cos nie tak....
a pozatym ta chavez gdzie napisalem ze mi sie nie chce co pokaz mi to palcem bo chyba snie
napisalem

przeglam od ponad miesiaca to forum i nie moge znalezc zadnych inf. nt. jakiejs sekcji aikido w miescie koninie nic nie znalazlem w archiwach wiec prosze o jakies inf. lub link na na temat bo moze jakis przeoczylem

i gdzie tu jest napisane ze mi sie nie chcialo co ....

pozdrawiam szczeze zirytowany :twisted:
  • 0

budo_horror vacui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Warszawy. I nie wstydzę się tego.

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba

i nie bierzecie pod uwage takiej mozliwosci, ze sekcja Aikido nie ma strony internetowej??

Daawno dawno temu, jakoś na przełomie lat 80 i 90 mój znajomy, absolwent Wydziału Architektury "załapał się" na stypendium do Paryża. Znalazłszy się na miejscu stwierdził, że więcej nauczy się w porządnej pracowni niż chadzając na luzackie zajęcia na ichnim wydziale. Kiedy nawiązywał biurowe przyjaźnie, jeden z nowych kolegów poprosił go o numer telefonu. Znajomy zgodnie z prawdą powiedział, że takowego nie posiada, bo wynajmuje najtańszy jaki znalazł pokoik na poddaszu. Nowy kolega zaczął go przekonywać, żeby się nie wygłupiał, że przecież jakby "Le patron" pytał to nikt jego numeru nie poda...
-Ale ja naprawdę nie mam telefonu.
-Ojej, jak nie masz telefonu to... to tak, jakby wogóle Cię nie było... - stwierdzil ze smutkiem Francuz chowając notes.
  • 0

budo_fryta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba

i nie bierzecie pod uwage takiej mozliwosci, ze sekcja Aikido nie ma strony internetowej??

Daawno dawno temu, jakoś na przełomie lat 80 i 90 mój znajomy, absolwent Wydziału Architektury "załapał się" na stypendium do Paryża. Znalazłszy się na miejscu stwierdził, że więcej nauczy się w porządnej pracowni niż chadzając na luzackie zajęcia na ichnim wydziale. Kiedy nawiązywał biurowe przyjaźnie, jeden z nowych kolegów poprosił go o numer telefonu. Znajomy zgodnie z prawdą powiedział, że takowego nie posiada, bo wynajmuje najtańszy jaki znalazł pokoik na poddaszu. Nowy kolega zaczął go przekonywać, żeby się nie wygłupiał, że przecież jakby "Le patron" pytał to nikt jego numeru nie poda...
-Ale ja naprawdę nie mam telefonu.
-Ojej, jak nie masz telefonu to... to tak, jakby wogóle Cię nie było... - stwierdzil ze smutkiem Francuz chowając notes.


To nawet nie jest glupie ale czy kazda sekcja musi miec ta piepszona strone a pozatym nie mieszkam w wielkim miescie np. jak WARSZAWA wiec nie kazda sekcja musi miec stronke prawda ?????????
  • 0

budo_horror vacui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Warszawy. I nie wstydzę się tego.

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba

To nawet nie jest glupie ale czy kazda sekcja musi miec ta piepszona strone a pozatym nie mieszkam w wielkim miescie np. jak WARSZAWA wiec nie kazda sekcja musi miec stronke prawda ?????????


Nie ekscytuj się tak. Warszawa może i duża, za to śmierdzi.
Przytoczyłem tę historyjkę bez komentarza, bo mi się samo wysłało ("Tak jak grzmi samo i samo się błyska" :-) )
Oczywiście, że ignorowanie rzeczy nieobecnych w elektronicznych mediach jest chore ale sam przyznaję bez bicia, że znajomych, z którymi nie mam kontaktu mailowego zaczynam powoli ignorować. Po prostu "znikają" z mojego pola widzenia. Ot, takie signum temporis niestety.
A o Aikido w Koninie nie wiem nic. Przykro mi :cry:
  • 0

budo_czarnykot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
Witam na tej stronie o której tu jest mowa jet numer telefonu i adres poczty elektronicznej
wystarczy zadzwonic zajecia prowadzi Marek Tomaszewski 2DAN zdaje sie ze szkola Kobayashi na wortalu jest sporo osób które cwicza w kokusai wiec cos ci moga napewno powiedziec o tej sekcji. Ostatnio widzialem gdzies zaproszenie do konina na staz chyba z sensei MATOIAN 6 DAN wiec chyba jest to prężna sekcja skoro zaprasza tej klasy mistrzow pozdrawiam i owocnych poszukiwan w Koninie
  • 0

budo_fryta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
czarny kot thx za info
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba

Jeśli masz pokorę, by spojrzeć na własną niedoskonałość i odwagę by się z nią zmierzyć, zacznij trenować sztuki walki.


To miała być taka autoironia, prawda kolego?
  • 0

budo_fryta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba

Witam na tej stronie o której tu jest mowa jet numer telefonu i adres poczty elektronicznej

gdzie jest ten adres poczyt elkektronicznej bo ja nie moge otworzyc strony bo sie cosik sypi [a zadzwonic nie moge z roznych powodow] ja mam tylko widoczna strone glowna i koniec i nie widze adresu poczty nigdzie
jesli moglbys tu go napisac bym ci byl wdzieczny
  • 0

budo_bartek s
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siedlce

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
Ja ćwiczę w PAA i polecam. Przejdź się na trening do Marka, bardzo miły facet. Więcej informacji na nasz temat czyli PAA znajdzieszna [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_{o}
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba

Daawno dawno temu (...)
-Ojej, jak nie masz telefonu to... to tak, jakby wogóle Cię nie było... - stwierdzil ze smutkiem Francuz chowając notes.

Pewien bezrobotny stara się o stanowisko sprzątacza w Microsofcie. Dyrektor personelu przyjmuje go i każe zaliczyć test (zamiatanie podłogi), po czym stwierdza:
- Jest pan przyjęty, przoszę mi podać e-mail, wyśle panu formularz do wypełnienia, oraz datę i godzinę, na która ma pan się stawić w pracy.
Zrozpaczony człowiek odpowiada:
- Nie mam komputera, ani tym bardziej e-maila.
Na to personalny mówi mu, że jest mu przykro, ale ponieważ nie ma e-maila, wiec wirtualnie nie istnieje, a ponieważ nie istnieje, nie może dostać tej pracy. Człowiek wychodzi przybity. W kieszeni ma tylko 10$ i nie wie co ma zrobić. Przechodzi koło supermarketu. Postanawia kupić dzisięciokilową skrzynkę pomidorów. Potem chodząc od drzwi do drzwi sprzedaje cały towar po kilogramie i w ciągu dwóch godzin podwaja swój kapitał. Powtarza te transakcje jeszcze trzy razy i wraca do domu z 60 $ w kieszeni. Uświadamia sobie, ze w ten sposób może z powodzeniem przeżyć. Wychodzi z domu coraz wcześniej, wraca coraz później i tak każdego dnie pomnaża swój kapitał. Wkrótce kupuje wóz, później ciężarówkę, a po jakimś czasie posiada całą kolumnę samochodów dostawczych.
Po pięciu latach mężczyzna jest właścicielem jednej z największej
sieci dystrybucyjnej w Stanach. Postanawia zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny i wykupuje polisę ubezpieczeniowa. Wzywa agenta ubezpieczeniowego, wybiera polisę i wtedy agent prosi go o adres e-mail, aby mógł wysłać mu propozycje kontraktu. Mężczyzna mu wtedy, ze nie ma e-mail'.
- Ciekawe - mówi agent - nie ma pan e-maila, a zbudował pan to imperium? Niech pan sobie wyobrazi, czego dokonałby gdyby go pan miał!
- Hm... Byłbym zamiataczem w Microsofcie...
  • 0

budo_horror vacui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Warszawy. I nie wstydzę się tego.

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba

...Byłbym zamiataczem w Microsofcie...


No właśnie.
Strasznie mnie męczy myśl ile mógłbym zrobić w życiu gdybym nie siedział tyle w sieci.
Ale ee... to chyba nie to forum :oops:
  • 0

budo_czarnykot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] To jest ten adres ze strony, niewiem czy aktualny ale możesz spróbować ,ale pewnie powiesz ze niedziała bo juz wiemy ze dzwonic nie możesz, wiec żebys nie musiał sie wysilac na glównej stronie co to nic nie widac i nic nie wiadomo jest napisane ze w poniedziałek na ul kurów1(koło basenu)trening od 17 30 do 20 ale jak bys niemógł tam sie wybrac bo jak znam zycie to poniedzialki nie mozesz bo masz szkołe
to moze ktos na ochotnika z wortalowiczów z konina pójdzie za ciebie
brak słów. TAKA RADA NA PRZYSZLOSC WARTO SAMEMU RUSZYC D... JAK MASZ KIEPSKI KOMPUTER TO WYBIERZ SIE DO KAFEJKI 2 ZL ZA GODZINE WSZYSTKIEGO SIE DOWIESZ
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
Fryta - o to samo pytasz się na forum Combat - o Krav Maga: serio nie możesz się zdecydować czy lecisz w kulki? Tak się tylko zastanawiam...
Większość ludzi powiedziała Ci już prawdę: jak chcesz ćwiczyć to rusz się zza klawiatury zamiast spędzać czas przed monitorem: Konin nie jest aż tak dużym miastem, z tego co pamiętam jest tam zajefajny klub karate kyokushinkai (jeśli zrobiłem literówkę w nazwie to sorry), wystarczy chcieć WYJŚĆ Z CIENIA. A jeśli trafisz kiedyś do Poznania to zapraszam na trening do Nas - w moim podpisie masz link
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - strona działa na tyle, że można z samej tytułowej dowiedzieć się:

Treningi odbywają się:




Dla młodzieży i dorosłych:

Poniedziałek, Środa:: 17:30-19:00
Wtorek, Czwartek: 18:00-20:00
Budynek MOSiR, ul. Kurów 1 (koło basenu odkrytego).

Dla dzieci:

Wtorek, Czwartek: 17:00-18:00
Szkoła Medyczna, ul. Przemyslowa 4 (za McDonald'sem).



Dokładne informacje o naszej sekcji i treningach pod numerem telefonu:

Tel. 063 2421536 i 601556189


Strona faktycznie się sypie, ale czy to powód żeby odrzucić wystarczającą informację o sekcj, bo im się strona sypie ?? 8O :? Nie będę u nich ćwiczył bo mają kiepską stronkę ?
Wiesz co, fryta, Ty ściemniasz po prostu.
Wiesz jak ja poszedłem na Aikido ? Wiedziałem że chcę pójść, to rozglądałem się po mieście za sekcją i plakatami. Znalazłem plakat, zadzwoniłem, spytałem, ruszyłem dupsko i pojechałem na pierwszy trening, a nie siedziałem za klawiaturą i zawracałem ludziom gitare. Stąd mój stosunek do Twojego podejścia.

To Comban:

Jeśli masz pokorę, by spojrzeć na własną niedoskonałość i odwagę by się z nią zmierzyć, zacznij trenować sztuki walki.


To miała być taka autoironia, prawda kolego?


Allee....o sssooo chossii :? :?: :roll:

Na wszelki wypadek odpowiem:

Nie, nie miała.

Nie mam sobie nic do zarzucenia - nikt nie jest doskonały, ale ja coś z tym robię - a nie (tylko) siedzę przed klawiaturą i nie zawracam ludziom dupy, jak mi się nie chce do googli zajrzeć.
I nie odpowiadaj mi gdzie znalazłeś tu autoironię, bo mnie to po pierwsze G. obchodzi, a po drugie nie chcę tu wojny. Możesz na priv, jeżeli bawi Cię dopieprzanie ludziom.
Comprende ??

Pozdroofka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024