Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
Sorry, nie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tylko: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i sorry Komban za przekręcenie nicka.

Pozdroofka
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
No właśnie nie bawi mnie dopieprzanie ludziom, za to irytuje mnie wjeżdzanie na kogoś kto tylko zadał pytanie.
Nikt tutaj nie zawraca tobie gitary, jak nie chcesz możesz nie odpowiadać na takie pytania. Po co zrażać ludzi tak od samego początku.
Pozdrawiam i EOT.

Tutaj napisałem bo wiadomości nie mogę wysyłać, a nie chce się kłócić na gg.
  • 0

budo_fryta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
wiecie co jak w sekcjach sa tacy ludzie wielcy jak chavez to ja piepsze nie ide cwiczyc Aikido jakby byl TAKI typ jak chavez to od razu z miejsca bym sobie poszedl i nawet nic sie nie pytal tylko 3 osoby podeszly do mojego pytania jak dorosli i odpowiedzieli mi powaznie(Bartek s i komban i sojbo ) jak bym trenowal z takimi ludzmi to by bylo fajnie ale pierdole to nie chce sie przejechac i zrobic skazy na cale zycie do aki przez jakiegos palanta (chevaz tu jest miejsce dla ciebie) i pojde moze kiedys a teraz to sobie odczekam po takiej przygodzie na forum zycze powodzenia w dalszym bluzganiu goscii ktorzy maja powazne pytania i chcieli by cos zrobic w swoim zyciu a nie wiedza jak i sie pytaja :peace: :peace: chcevaz dobrze ci wychodzi najezdzac na poczatkujacym robisz wrazenie oklaski oklaski owocnej pracy ) POZDROWIENIA dla wszystkich tych ktorzy mi pomogli choc troche

I dlatego jest wojownikiem światła.
Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei(...)
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
Fryta nie rób z igły widły. Dostałeś adres i numer telefonu. Jak chcesz zacząć ćwiczyć to idź do tej sekcji i ćwicz, a jak nie, to przynajmniej nie gadaj że to przez ten zły internet. (Jakbyś pierwszy raz z sieci korzystał, pyskówki i naskakiwanie na siebie to standard).
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
:? :roll: 8O

Nie, to przez tego wrednego chaveza. Qrcze, tak mnie teraz wyrzuty sumienia męczą, że nie zasne...
Świat Aikido straci fryte...może nawet na zawsze... :cry:

Nie martf sie fryta, w Koninie mnie nie ma i sie nie wybieram. Możesz spokojnie iść.

:rofl: :) :twisted:

To tyle.

Pozdroofka
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba

wiecie co jak w sekcjach sa tacy ludzie wielcy jak chavez to ja piepsze nie ide cwiczyc Aikido jakby byl TAKI typ jak chavez to od razu z miejsca bym sobie poszedl i nawet nic sie nie pytal tylko 3 osoby podeszly do mojego pytania jak dorosli i odpowiedzieli mi powaznie(Bartek s i komban i sojbo ) jak bym trenowal z takimi ludzmi to by bylo fajnie ale pierdole to nie chce sie przejechac i zrobic skazy na cale zycie do aki przez jakiegos palanta (chevaz tu jest miejsce dla ciebie) i pojde moze kiedys a teraz to sobie odczekam po takiej przygodzie na forum zycze powodzenia w dalszym bluzganiu goscii ktorzy maja powazne pytania i chcieli by cos zrobic w swoim zyciu a nie wiedza jak i sie pytaja :peace: :peace: chcevaz dobrze ci wychodzi najezdzac na poczatkujacym robisz wrazenie oklaski oklaski owocnej pracy ) POZDROWIENIA dla wszystkich tych ktorzy mi pomogli choc troche
I dlatego jest wojownikiem światła.
Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei(...)


buahahahahahahahahaaaaa....... no normalnie tekst roku. hehehehhe

chevez Ty łobuzie, przez Ciebie polskie aikido straciło kolejna gwiazdę na miarę samego SS.

hehehehhe
  • 0

budo_don zen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
To jak zrobieniem na zlosc kolei - kupienie biletu i pojscie piechotą :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
Pare fotek z zeszłorocznego stażu w Koninie:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Relacja + większe fotki:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dzięki nim mozesz się zorientować jak wygląda sala i jak mniej więcej wyglądają zajęcia
  • 0

budo_max-mad
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze sródziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: prosba
Witam "Fryta" zajecia sa tak jak Ci chlopaki napisali jak masz jakies pytania pisz ma e-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (bo dziala:) ) a co do stronki to jest w malej przebudowie :) bedzie hulac jak zloto juz niedlugo....adres Dojo znasz jesli nie mozesz zadzwonic to zapraszam. M.T
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024