Skocz do zawartości


Zdjęcie

Różne treningi i motywacja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

forsa7
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Różne treningi i motywacja.

Witam. Chciałbym się zwrócić z prośba o pomoc. Lubię biegać, ćwiczę z kumplem walkę wręcz, jak i replikami broni białej i palnej, posiadam w domu Kettelbella i książkę z ćwiczeniami, ale czasem nie chce mi się, lub/i nie mam motywacji (a nie należę do tych szczupłych). Mam duży brzuch, grube uda i duże piersi. Chce to wszystko wypracować chociaż do momentu, aż brzuch i piersi bd w mare płaskie, a nogi (oraz ręce) widocznie umięśnione. o tyle mi trudno, że zbliża się zima, ze sprzętu mam tylko 2 hantle i kettelbela (ewent. rurkę jako trzepak na podwórku) i nie za dużo ubrań do ćwiczeń. nie wiem jaką dietę sobie ustalić. Nogi są już w miarę mocne, brzuch (mięśnie wewnętrzne) w miarę też. Ważę ok.90.3 przy wzroście 175 cm. kolana od jakiegoś czasu strzelają mi gdy wstaje z pozycji klęczącej lub kucznej.Proszę o szybką odpowiedź i pomoc.

Pozdrawiam.


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Różne treningi i motywacja.

esli chodzi o trening to polecam trening Full Body Wourkout - FBW - Trening Całego Ciała

 

Jest to trening ogólnorozwojowy, który ma zapewnić poprawę siły oraz masy ciała.

 

W połączeniu z dobrym odżywianiem powinien przysieść dobre rezultaty.

 

Na temat diety pytaj w dziale dieta


  • 1

TKWM


forsa7
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Różne treningi i motywacja.

u mnie mały problem z cyklem A w FBW, bo nie mam sztangi... i kasy na siłke.. tłukłbym tylko b, ale nie widzę, by to było dobre


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024