Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rok czasu na siłowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Mateusz12345
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rok czasu na siłowni

Witam ,
Od roku czasu staram sie reguralnie chdzić na siłownie około 3 dni w tygodniu . Podczas wakacji miałem dłuższą przerwe około półtora miesiąca nie pojawiłem się tam ani razu. Moja sylwetka zmieniła się trochę odkąd zacząłem chodzić na siłownie jednak nie aż tak żebym był z niej bardzo zadowolony.Cały czas ćwicze na mase mięśniową według planu treningowego ułożonego przez trenera personalnego. Jednak nie posiadam tak naprawdę żadnej diety po prostu staram się nie jeść żadnych fast food i innych niezdrowych posiłków . Dużo naczytałem się że bardzo duży procent efektów to odpowiednia dieta . Dlatego pisze też z pytaniem czy ćwiczenie bez diety na siłowni ma jakikolwiek sens dla poprawy wyglądu , rozbudowy ciała ? Obecnie będe zaczynał drugi rok studiów i obrałem za cel stosowanie diety ponieważ nie chciałbym żeby cała moja praca poszła na marne. Mam 20 lat i chciałbym dowiedzieć się czy są jescze jakieś suplementy ułatwiające przyrost masy mięśniowej?.
Pozdrawiam


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rok czasu na siłowni

By masa rosła potrzebny budulec.Osoba trenująca potrzebuję więcej kalorii i makroskładników.

Jak się odżywiasz?

Wiesz jakie musisz mieć zapotrzebowanie kalorczne?


  • 1

TKWM


Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Rok czasu na siłowni
Jak, wyglądal Twój, plan treningowy, ułożony, przez, trenera, chodzi mi, głównie o cwiczenia, nie o podział, parti,
dobry, trenener układając, plan treningowy, nie pominie, podstawowych, ćwiczeń.. jestem ciekaw, czy miałeś takie w planie treningowym..
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Rok czasu na siłowni

Poproś trenera o ułożenie diety, skoro ułożył dla Ciebie plan treningowy to nie powinien zapomnieć o wyliczeniu bilansu kalorycznego i dopięcia tego wszystkiego właściwym jadłospisem. Są suplementy jednak one mają być jedynie dodatkiem dla organizmu, który osiągnął maksimum korzyści z diety.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Mateusz12345
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rok czasu na siłowni

Dieta jest dodatkowo płatna u trenera no ale chyba z niej skorzystam bo coraz częsciej czytam artykuły gdzie napisane jest że dieta jest kluczem do większych efektów. Co do planu treningowego to myśle , że mam te podstawowe ćwiczenia zawarte : unoszenie ciężarków na ławce skośnej , rozpiętki na ławce skośnej , wyciskania w wąskim chwycie , wiosłowanie sztangą , podciąganie , unoszenie ramion bokiem , przysiady ze sztangą i wiele innych ćwiczeń.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Rok czasu na siłowni

Skonsultuj się z trenerem - warto wydać parę złotych aby mieć dobrą dietę. Z biegiem czasu sam nabierzesz doświadczenia i wprawy w układaniu swojego jadłospisu. Początki są ciężkie, ale żeby coś zyskać trzeba też trochę poświęcić :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024