Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak apetytu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bartek2316
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brak apetytu

Witam, od pewnego czasy nie mam ochoty na jedzenie, odczuwam taki lekki wstręt do posiłków. Nie mogę się tego pozbyć, nie wiem czy zastosować może jakieś suplementy czy to przeczekać. Proszę o pomoc. Dodam jedynie że przed tym kryzysem który trwa już co najmniej miesiąc, trzymałem dietę 5-6 posiłków dziennie.


Użytkownik bartek2316 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu

czy poprzednio jadles caly czas to samo? mimo stosowania diety ona powinna byc urozmaicenia i powinienes miec kilka posilkow zamiennych przez co nie popadasz w monotonnie a i jest to zdrowsze dla organizmu bo dostarczasz roznych witamin/mineralow itd.. ja na poczatku robilem wlasnie taki blad i ciagle jadlem ryz i piersi z kurczaka. po pewnym czasie tak mi sie to przejadlo ze nie moglem patrzec na jedzenie a na sam zapach mnie wykrecalo xD zaczalem stosowac wtedy przyprawy do gotowania/smazenia jak imbir/kurkume,czosnek,bazylie,natke pietruszki itd. na jakis czas pomoglo ale teraz nabralem doswiadczenia i wiem ze rotacja byc musi ;) jest tyle roznych zrodel bialka jak jaja,wolowina,ryby czy weglowodanow poza ryzem jak ziemniaki, makarony, kasze. samych kasz to masz jaglaną, gryczaną, kuskus, owsiana. wszystko ma podobne makro wiec wystarczy ze raz usiądziesz z kalkulatorem i zrobisz sobie porządną rozpiske.

 

jesli mimo to problem nie polega w monotonii diety to moge polecic srodek citropepsin oraz witamine b12. aha jedz tez wiecej blonnika (warzywa) bedziesz wtedy szybciej trawil i szybciej czul glod.


  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu

Słyszałem że środek Dibenkozid z Megabola jest dobry na pobudzenie apetytu :)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024