Siema może ktoś mi wytłumaczyć w prostych słowach co jest lepsze i dlaczego. Kreatyna czy Gainer ?
Kreatyna czy Gainer
Napisano Ponad rok temu
Nie porównuje się 2 z goła odmiennych suplementów mających inne działanie i które stosuje się na inne cele. Więc nic nie jest lepsze.
Mateusz Pawlak ![]()
Napisano Ponad rok temu
Ja bym przede wszystkim nie porównywał suplementu do odżywki.Jedno dostarcza się bo ciężko wyciągnąć to z diety a drugie pomaga zastąpić posiłek (nie dietę) lub ją wspomóc.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
jak usunac konto na kreatyna.pl |
Rozmowy nie na temat | Guest_Sadun_* |
|
|
|
W czym wytrawić damast?? |
MASTERS Of STEEL |
|
|
||
chce sobie ułozyc diete...jak obliczyc kcal?? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Czy ktoś o tym słyszał? |
AIKIDO |
|
|
||
Odżywki i suplementy a zdrowieCzyli jak szkodzą odżywki i suplementy |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Potrzebuje info o kreatynie- Ponad rok temu
-
Suplementy/Sterydy- Ponad rok temu
-
Odżywki i Suplementy- Ponad rok temu
-
Jak stosować kreatynę?- Ponad rok temu
-
Suple- Ponad rok temu
-
Animal flex- Ponad rok temu
-
Jakie suplementy na spalanie tłuszczu ?- Ponad rok temu
-
Odżywki- Ponad rok temu
-
16 lat.- Ponad rok temu
-
Spalacz- Ponad rok temu




Ponad rok temu
