Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywka białkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Nuo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywka białkowa

Witam. Od 4 miesięcy zacząłem intensywnie ćwiczyć na siłowni (od roku ogólnie ćwiczę na siłowni) i rozważam zakup jakiegoś dobrego białka które będę mógł odpowiednio wykorzystać przy ćwiczeniach siłowych. Mam 18 lat, 175 cm wzrostu i ważę 62 kg (wiem, że mam sporą niedowagę). Od około 8 miesięcy staram się spożywać jak najwięcej węglowodanów i białka w posiłkach jednak czuję że to wciąż mało ponieważ nie widzę żadnych efektów a niestety nie jestem już w stanie spożywać większej ilości posiłków :c. Prosiłbym o poradę jakiej odżywki używać/czy w ogóle jej używać. Z góry dziękuję za porady :)


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa

Jeśli masa nie idzie to znaczy, że dieta jest zła i tu suple nie pomogą


  • 0

TKWM


Nuo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa

Kwestią jest też to że mam ograniczoną pojemność żołądka a do tego należę do grona osób które mają bardzo szybkie spalanie :(


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa

ALe odżywki nie zastąpią prawidłowej diety.

Skuteczność diety polega na tym, że jest udkładana pod inwywidualne zapotrzebowanie.

Jeśli chce sie przybrać na wadze trzeba wiedziec ile kalorii trzeba spożyć


  • 0

TKWM


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa

Każdy opowiada te same bajki że je sporo że nie może że ma szybką przemiane że jest niejadkiem bla bla bla... same wymówki żeby napić się gajnerka

 

Żołądek stopniowo się rozciagnie jak zwiększasz porcję pokarmów. Masz z tym problem to trzeba jeść 5/6x dziennie ale trzeba wiedzieć ile i co jeść żeby mięśnie rosły. Jedzenie na oko nic nie daje w wiekszości przypadków bo skoro nie rośniesz to znaczy że jesz za mało.


Mateusz Pawlak ;)


trenerJanusz
  • Ekspert
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 3
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa

ustal sam lub zgłoś się do kogoś ile kalorii i jakich makroskładników potrzebuje Twoj organizm by nabierać masy, nastpenie ustal dietę, suplementy typu gainer i białko same z siebie nie pomogą urosnąć jeśli nie będziesz znał swojego zapotrzebowania, ale oczywisćie te produkty są dobrą alternatywą jeśli nie dajesz na prawdę rady wciskać w siebie tyle jedzenia ile trzeba lub nie masz czasu na normalny posiłek


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024