Skocz do zawartości


Zdjęcie

obuwie minimalistyczne do biegania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obuwie minimalistyczne do biegania.

Jerzu nikogo stopy nie sa do tego stworzone :lol: ja mialem straszne problemy zeby zalozyc je peirwszy raz, chyba z pol godziny zakladalem... rowniez mialem bole od cwiczenia w nich przez peirwsze pare razy a teraz smigam caly czas i nie wyobrazasz sobie cwiczenia w czyms innym :cool:

no czy ja wiem, moje pasuje idealnie. moze ze 2mm jeden palec moglby byc krotszy, ale poza tym - jak rekawiczki. jak mialem zlamany maly palec u stopy, to tylko w nich moglem chodzic. ale prawdopodobnie jestem wyjatkiem.
a co do bolu, to tylko po bieganiu. jako ze treningi mma normalnie byly na boso, to te kilka cwiczen na silowni nie byly jakas wielka zmiana.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: obuwie minimalistyczne do biegania.
ja po tygodniu uzytkowania wszystkim ktorym nie odpowiadaja vibramy five fingers polecam szczerze new balance minimus ;) sa rewelacyjne do cwiczen silowych i do biegania rowniez. Od razu zauwazylem ze cialo pracuje zupelnie inaczej w takim obuwiu pomimo tego ze zawsze biegalem z palcow.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: obuwie minimalistyczne do biegania.

no czy ja wiem, moje pasuje idealnie. moze ze 2mm jeden palec moglby byc krotszy, ale poza tym - jak rekawiczki. jak mialem zlamany maly palec u stopy, to tylko w nich moglem chodzic. ale prawdopodobnie jestem wyjatkiem.
a co do bolu, to tylko po bieganiu. jako ze treningi mma normalnie byly na boso, to te kilka cwiczen na silowni nie byly jakas wielka zmiana.


ja zawsze mialem duzy palec osobno reszte jakby sciesnieta razem - w vibramach musialem ta 4reczke rozczapierzyc i dla mnie to byl wielki problem na poczatku
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obuwie minimalistyczne do biegania.
btw, teraz nosze moje speedy do pracy. czyli do 10h na nogach (+skarpetki, i kulki zapachowe w domu; nie ma problemow z zapachem), glownie dreptanie po budynku +2x30 min spacer do i z pracy. tak teraz juz 3 tygodnie.
jak ubieram na chwile normalne buty, to sie dziwnie czuje ;)

jeden problem bierze sie niestety z najwiekszej zalety vibramow: cienka podeszwa szbko sie zchodzi :/ a ze raczej nie bedzie mnie stac, zeby co 3 miesiace kupic nowa pare, to bede musial wrocic do normalnych butow :/ zebym jeszcze schodzil je rowno; ale przetre je u podstawy paluchy zanim w niektorych miejsach pokaza sie slady uzycia, eh...
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: obuwie minimalistyczne do biegania.
Właśnie bolączką jest ścieranie podeszwy... ja biegam i ćwiczę w NB minimusach one mają podeszwy od vibram i zauważyłem już po kilku tygodniach użytkowania, że dość szybko się zużywają, a niestety nie są to tanie buty ;/
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024