Skocz do zawartości


Zdjęcie

ubior do biegania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: ubior do biegania
fajne spodnie maja.jak ja bym bral dla siebie to tylko obcisle.zastanawiam sie tylko jakie buty zeby za szybko nieprzemokly.niby mam ecco powyzej kostki wygodne letkie elastyczne ale jednak nie sa przeznaczone do biegania.tak podbiec kawalek w nich sprobowalem i fajnie jest i napewno nieprzemokna 8)kurtke mam snowbordowa sprwadzony sprzet.wlasnie buty i te getry mnie jeszcze zastanawiaja a wlasciwie tylko buty.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: ubior do biegania
geterki sobie kupilem wczoraj w decathlonie i powiem szczerze no czuje sie w nich jak debil ale sa wypas no i przedewszystkim na rower sie swietnie sprawdza. A jak jest zmino to pod to jeszcze kalesonki termoaktywne a jak bardzo zimno to na to dresik luzniejszy. Takze bardzo dobre rozwiazanie :)
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ubior do biegania
Dziś śmigałem przy -13, pełen wypas, dzięki firmom Nike (longsleeve i gatki) oraz Tchibo (longsleeve cieplejszy, bluza, kurtka softshell i getry). Buty Reebok trailrunning, najprostsze, dość twarde. Górki, śnieg, mróz, zajebiście :D
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ubior do biegania
Udało się wreszcie przetestować ciuchy w nieco konkretniejszych warunkach. Wczoraj, przy minus 13 miałem na sobie majtki oddychające, leginsy do kolan i długie leginsy zimowe. Góra: koszulka, bluza, t-shirt, wiatrówka. Czapka i rękawiczki. Wszystko termoaktywne. Na twarz trochę tłustego kremu. Wybieganie nieco ponad 10km. Po treningu ciuchy niemal suche, żadnego chłodu nie odczuwałem, ale też trzeba brać pod uwagę, że (na szczęście) nie było wiatru.
Dziś przy minus 10 ten sam zestaw ubrań. Dystans podobny, dołożyłem tylko przebieżki 10x45"/45". Bez problemów z mokrymi ciuchami i marznięciem. Pysznie. Niech leki mróz trzyma, bo to czego najbardziej nie lubię to przymarzająca breja, która w lesie, gdzie biegam lubi długo się utrzymywać i to oczywiście najlepiej na ścieżkach :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024