Skocz do zawartości


Zdjęcie

program treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

szymon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:100
  • Udo [cm]:61
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

program treningu
Witam.
Na wstepie powiem ze moim glownym celem jest pozbycie sie tluszczu z brzucha oraz nabranie wiekszej sily.
Zaczalem czytac forum i doszlem do wniosku ze moj trening chyba nie tzyma sie kupy.
Dotychczasowy program to
1 dzien- plecy + brzuch
2 dzien- barki + nogi
3 dzien- klatka + cwiczenia aerobowe
4 dzien- rece + brzuch
5 dzien- przerwa
i od nowa.
Takiego programu trzymalem sie pare lat temu jak jeszcze uczeszczalem na silownie szkolna

Co o tym sadzicie
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: program treningu

Witam.
Na wstepie powiem ze moim glownym celem jest pozbycie sie tluszczu z brzucha oraz nabranie wiekszej sily.
Zaczalem czytac forum i doszlem do wniosku ze moj trening chyba nie tzyma sie kupy.
Dotychczasowy program to
1 dzien- plecy + brzuch
2 dzien- barki + nogi
3 dzien- klatka + cwiczenia aerobowe
4 dzien- rece + brzuch
5 dzien- przerwa
i od nowa.
Takiego programu trzymalem sie pare lat temu jak jeszcze uczeszczalem na silownie szkolna

Co o tym sadzicie



Przy redukcji tkanki tluszczowej nie zbudujesz jednoczesnie sily, co najwyzej mozesz ja zachowac lub stracic minimalnie , ale tylko pod warunkiem ze zadbasz o diete. Moim zdaniem najlepiej pojechac jakims pospolitym splitem i wlaczyc trzy-cztery razy w tygodniu aeroby.
  • 0

szymon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:100
  • Udo [cm]:61
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: program treningu
Ok. Mysle o zaczeciu z tym treningiem
http://www.fabrykasi...atkujacych.html
Ale mam jeszcze kilka pytan.
1. Czy dobrym rozwiazaniem bedzie wprowadzenie aerobow w dni odpoczynku?
2. Czy do kazdego dnia treningowego mozna by dozucic cwiczenia na brzuch?
No i jeszcze sprawa suplementow. Na silowni doradzili mi zazywanie L-karnityny, Omega-3, oraz odzywke bialkowa (dokladnie taka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ). Warto stosowac taki zestaw? Jesli juz to tylko w dni treningowe czy codziennie??
  • 0

szymon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:100
  • Udo [cm]:61
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: program treningu

3-na l-karnityne szkoda kasy, odzywke białkowa kup sobie jak najbardizej ale poszukaj czego z naszych firm nei cche głsic nazwy tej najpopularniejszej kup sobie 80 procentowe dokup do tego kreatyne i glutamine mozesz w blistrach tanio wychodzi a bardzo skuteczne połącz to z dieta i powinno byc dobrze.


Czyli ze L-karnitna nie dziala? W zasadzie to juz kupilem opakowanie z Olimpu L-karnityna forte, takze zuzyje juz ja. Jesli chodzi o jakies inne spalacze tluszczu, mozesz mi cos polecic?
Jesli chodzi o odzywke to mam ograniczony dostep do polskich produktow jako ze mieszkam na stale w stockholmie, a ta ktora mi zaproponowano nie jest dobra?
Czy moglbys wyslac mi na PW (jesli nie chcesz na forum) info lub linki do suplementow ktore uwazasz za najskuteczniejsze i z czystym sumieniem mozesz polecic. Postaram sie znalezc u siebie takie i kupic.

Mam jeszcze pytanie o ciezar w wykonywanych cwiczeniach, czy z kazda seria zwiekszac nieco obciazenie, czy wybrac sobie optymalne i kazda serie robic z tym samym?
  • 0

szymon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:100
  • Udo [cm]:61
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: program treningu
Dobra zaczne z powyzszym programem i z stalym obciazeniem, tak robilem dzis i powiem ze mi sie podobalo (czulem ze daje w mieso). Wczesniej robilem tak ze zaczynalem z mniejszym i dokladalem po troszku przu kazdej serii tak zeby zawsze zrobic 10 powtozen i powiem ze nie czulem takiego zmeczenia miesnia.
Co do glutaminy znalazlem taka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Co o niej sadzisz?

Co do bialka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Co sugerujesz?

No i kreatyna [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Co bys zasugerowal tu?

I jak jest z zazywaniem suplementow w dzni nietreningowe? Biezemy tak samo jak w dni treningowe?
  • 0

szymon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:100
  • Udo [cm]:61
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: program treningu
Ok. Temat chyba wyczerpany, tza sie zabrac ostro za robote.

Kevin1984 WIELKIE DZIEKI ZA POMOC.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024