Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krio komora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Krio komora
chodził ktos?
mi po 15 zabiegach przeszedł ból nadgarstka (właściwie juz po 7 przeszedł) a bolał mnie kilka miesięcy, kolano tez troche lepiej. Podobno ogólnie poprawia stan zdrowia na zasadzie odnowy biologicznej.
Natomiast na ta poprawe to dopiero czekam bo same zabiegi wywoływały mi taką senność i osłabienie straszne ze prawie miesiąc wyjęty z życiorysu, po 10 kaw dziennie żeby cokolwiek zrobić, masakra, ciekawe czego to efekt, może zapadania w sen zimowy pod wpływem tak niskiej temperatury, hibernacja ..??

Wogóle ciekawi mnie ile człowiek w czymś takim przeżyje 15 minut? Standardowo siedzi się 3 minuty, podobno niektórzy nawet 5.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora
ja niechodzil ale jak od 3 do 15min to w tym czasie pewnie trzeba swoja granice znalezc choc i tak to zalezy na ile zaleca po badaniach zeby dobrze sie przystosowac.
u nas to juz jest ale na fundusz wiec sie pewnie czeka niemniej jest wzmianka ze w niedalekiej przyszlosci seans ma byc za 30zl a przed tym badania.
ciekawe jest jakby pochodzic po dworze w samych spodenkach teraz przy minusowej temperaturze to czy efekt moglby przypominac ten z komory :D
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora
za dlugo bys byl na dworze bo nie jest az tak niska temp;p choc ja wychodze po drewno codziennie w samych spodenkach... moze sasiedzi sie dziwnie patrza ale mnie to nie przeszkadza;p tez sie czasem zastanawialem czy to nie od tego jak w domu sa wszyscy chorzy to ja nie choruje...
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora
HmMmm a ta krioterapia to tez dobra na urazy kregoslupa?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora

http://www.google.com/search?q=krioterapia&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.debian:en-GB:unofficial&client=iceweasel-a

No true. Zle sprecyzowalem, chcialem aby tkoss ie pdozielil wlasnymi doswiadczeniami :D
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora

ja niechodzil ale jak od 3 do 15min to w tym czasie pewnie trzeba swoja granice znalezc choc i tak to zalezy na ile zaleca po badaniach zeby dobrze sie przystosowac.
u nas to juz jest ale na fundusz wiec sie pewnie czeka niemniej jest wzmianka ze w niedalekiej przyszlosci seans ma byc za 30zl a przed tym badania.
ciekawe jest jakby pochodzic po dworze w samych spodenkach teraz przy minusowej temperaturze to czy efekt moglby przypominac ten z komory :D


15 minut to ja się teoretycznie zastanawiam czy bedzie zgon czy wczesniej, nie wierze zeby 15 min przeżył ale moze się mylę. :D W końcu - 160 stopni to nie - 20.
Natomiast w spodenkach w zimie my sle ze tez działa, podobnie jak kąpanie się w zimie w rzece, kiedyś tak robiliśmy bardzo fajnie, nie czuje sie zimna bo jest szok termiczny robi się nawet gorąco do hartowania się dobra rzecz.
Ale to trochę inaczej działa niż krio tak mi się wydaje.
co do urazów kręgosłupa to pomaga , bo to właśnie na takie rzeczy.
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora
kriokomora to mój faworyt jeżeli chodzi o wszelkie zabiegi fizykalne. Jeżeli ktoś ma możliwość bądź zastanawia się czy skorzystać to polecam. Oprócz licznych właściwości regneracyjnych, podnosi także poziom testosteronu co powinno zaintersować wielu użytkowników tego forum.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora

kriokomora to mój faworyt jeżeli chodzi o wszelkie zabiegi fizykalne. Jeżeli ktoś ma możliwość bądź zastanawia się czy skorzystać to polecam. Oprócz licznych właściwości regneracyjnych, podnosi także poziom testosteronu co powinno zaintersować wielu użytkowników tego forum.

kazda osoba z ktora rozmawialem i ktora wybrala 10 zabiegow mowila to samo co ty napisales
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora
to moze ja się przez ten testosteron tak zle czuje i spac mi się chce i siły nie mam wcale :)
ale nie narzekam bo licze ze mi na noge pomoże nie musi poprawiac samopoczucia
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora

to moze ja się przez ten testosteron tak zle czuje i spac mi się chce i siły nie mam wcale :)
ale nie narzekam bo licze ze mi na noge pomoże nie musi poprawiac samopoczucia

to sie u ciebie rozkreca teraz..organizm przestawia sie na leczenie.niedlugo poczujesz sie dobrze albo jeszcze lepiej :wink:
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: Krio komora

to sie u ciebie rozkreca teraz..organizm przestawia sie na leczenie.niedlugo poczujesz sie dobrze albo jeszcze lepiej :wink:


...poczujesz sie jak facet :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024