Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto chętny na sparring????


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
127 odpowiedzi w tym temacie

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Tajowiec Ty zapewne znasz duzo ludzi ktorzy pokonuja karatekow, ja znam duzo karatekow ktorzy sa lepsi w uderzaniu od bokserow tajskich, Na pewnym etapie walczy juz tylko czlowiek z czlowiekiem, a jesli mowisz ze Tajski dominuje w walkach to poogladaj swiatowe k-1 szczegolnie wagi ciezkiej, mysle ze nie jeden tajowiec taki jak Ty mogłby od nich sie uczyc walczyc na zasadach kickboxing z lowkickiem , k-1.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
co za topic :roll: autor ma 12 lat ?
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Jin gdybyś uważnie sledził K1 to wiedziłbyś ze prym wiądą zawodnicy wywodzący sie z muay thai tacy jak Bonyasky Aerts Hari czy dawniej Hoost lub Ignashov Na drugim miejscu moim zdaniem są przedstawiciele kyokushin i styli wywodzących sie z kyoka jak Schilt Feitosa Dawniej Filho Hug czy teraz Ewerton Muay Thai jest najskuteczniejszym uderzanym stylem walki co już wiele razy zostało udowodnione Przecież to logiczne tajski jest najbardziej wszechstronny miedzy innymi stąd jego skuteczność
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Szczena ty masz troche wiecej jak widze na fotce :twisted:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
stary nie wiem po co sie tak napinasz, zgłoś sie na jakieś zawody w formule k-1 bo przeciez amatorskie są organizowane i to bardzo czesto, pokażesz co potrafisz. Bo z tego co widze, to chcesz ośmieszyć tylko przedstawicieli kyokushin ,żeby dowartościować swoją osobe.

pozdro.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
A co z Nakamurą i jego kompanami którzy jakiś czas temu naklepali tajom?

A tu mamy pojedynek knockdown karateka vs thai boxing. Andy Hug kyokushin potem zdaje sie Seido [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Wiem o tym Łyba Zrób taką konfrontacje dzisiaj :D Nawet mój znajomy instruktor kyokushin mówi że dzisiaj niewielu jest karateków kyokushin mogących walczyc z zawodnikami taja Szczena nikogo nie chce osmieszć Szanuje ludzi z kyokushin Chce poprostu sprawdzic sie z takimi zawodnikami juz raz udało mi sie pokonać kolege z kyoka 2 kyu na zasadach knockdown chce zobaczyć czy to nie przypadek :-)
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Aha walczy Człowiek i Styl
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Taj ma dla Ciebie propozycje, wnioskuje z wypowiedzi ze chcesz sie sprawdzic w knock-down karate i bardzo mocno wierzysz w sile Muay Thai ( podziwiam, bez sarkazmu tylko wierzacy w swe sily wygrywa) W Holandii organizowane sa co roku dwa turnieje Holland Oyama Cup w Rotterdamie i Mistrzostwa Europy Knock-down Karate szkoly Kamakura w Hadze pierwszy organizowany na tatami drugi w ringu. Zaproszenie mozesz uzyskac od organizatorow jesli bedziesz mial problem napisz na priva co rok otrzymuje zaproszenia z tego wzgledu ze i ja i dwoch moich uczniow bylo finalistami pierwszego turnieju a w drugim wystartowal Lukasz Jarosz (zacznal w moim dojo przygde ze sztukami walki) Jesli wygrasz ktorys z tych trniejow, moge Cie zapewnic ze nie bedziesz juz mial watpliwosci w swoje umiejetnosci. Turniej w Hadze jest w marcu a w Rotterdamie w listopadzie (imprezy cykliczne) Pozdrawiam
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Dzieki Wielkie Poul za info Pozdrawiam
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

Przecież to logiczne tajski jest najbardziej wszechstronny miedzy innymi stąd jego skuteczność


A od sandy dostaje baty :)
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Przypadek :wink:
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

A tu mamy pojedynek knockdown karateka vs thai boxing. Andy Hug kyokushin potem zdaje sie Seido [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Czy mi się wydawało czy 2:20 sędzia podciął Huga? 8O
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Tajowiec idź na trening kyoka, potrenuj, a potem walcz na miejscu w klubie, nie wyzywaj nikogo na sparing(ja tak to odczytałem)miej trochę pokory!!! Chcesz walczyć idź na trening, sprawdź się tam, pokaż że potrafisz trenować, że jesteś dobry, a może trener pozwoli Ci powalczyć! Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

Czy mi się wydawało czy 2:20 sędzia podciął Huga? Shocked


najwyraźniej ale dlaczego do dziś nie wiem
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
też może być
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Tajowiec na zasadach kyokushin możesz przegrac Na zasadach muay thai raczej poradzisz sobie z wiekszoscią zawodników(typowych zawodników kyokushinu) kyokushinu (oczywiście jak naprawde jestes dobry...) Co do skutecznosci... hmm Które zasady są bliższe prawdziwej walce knock-down czy zasady tajskiego bosku :wink: Zresztą jak wczesniej ktoś napisał Tajski jest najskuteczniejszym i najtwardszym stylem uderzanym to zostało wielokrotnie udowodnione i nie warto wiecej zadawać pytania co jest lepsze Walczy człowiek i styl w którym walczy Pozdrawiam
  • 0

budo_malleus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko - Biała
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

A tu mamy pojedynek knockdown karateka vs thai boxing. Andy Hug kyokushin potem zdaje sie Seido



W 1991 r. Hug poznał na jednym z turniejów Kazuyoshi Ishiiego. Namówił on Szwajcara do startów w komercyjnych zawodach karate Seido-kaikan. Rok później Hug przeszedł na zawodostwo i zadebiutował w barwach Seido-kaikan.


Byłoby się czym pochwalić, mogąc powiedzieć, że miało się w organizacji Andy Hug'a, ale jednak bądźmy precyzyjni. Seido to nie to samo co Seido-kaikan :wink:

Co do tematu... Wydaje mi się, ze prościej byłoby po prostu przejść się po okolicznych sekcjach różnorakiego karate, niż robić dym na forum, gdzie i tak wiadomo, że spotkanie z większością ludzi jest niemożliwe ze względu na odległości...
  • 0

budo_sunsun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

No fajnie fajnie choć ten z oyama rękami uderzał średniawo.

A tu tak dla kontrastu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:)



Co do tego filmiku :lol: to jak widac moim zdaniem podkreślam zawodnik karate nie zasluguje na ZIELONY pas ,tak jak on walcza osoby z pomarańczowym ( nie blokuja low-kick'ów , ani ich nie wykonuja ) juz prędzej pasował by do boksu :P a ten Taj hmm... po prostu podstawowe techniki i wykorzystanie nieobycia przeciwnika.

Co do autora postu wystartuj w lokalnych zawodach raz , drugi i zobaczysz czy jestes mistrzem czy tez nie, i tak na przyszłosc z jednym karateka wygrasz a z innym nie to zalezy od człowieka i przygotowania ;)

Pozdrawiam !
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Sunsun nie napisałem nigdzie że jestem mistrzem przynajmniej nie uważam sie za takiego Wiem że przede mną jeszcze duuuużo pracy :wink: pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024