Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto chętny na sparring????


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
127 odpowiedzi w tym temacie

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Co do taktyki polskich zawodników to kojarzy mi sie jeden cytat:

Widywałem ich schylonych nad mapami, rysujących na nich różnokolorowe kreski, robiących plany, obmyślających strategie. W tej papierowej wojnie wszystko grało, wszystko było jasne i wszystko funkcjonowało we wzorowym porządku. Tak być musi, wyjaśniali wojskowi. Armia to przede wszystkim porządek i ład. Wojsko nie może istnieć bez porządku i ładu.
Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna - a kilka prawdziwych wojen widziałem - pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel


  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Co z tego tematu sie zrobiło ludzie, niech ktoś to zamknie! :)
A przez chwile był ciekawy OT.

Ktoś kto trenuje styl który im odpowiada czy jest skuteczny nie potrzebuje sie dowartościowywać w takich tematach.
Jak widze wrzucanie wszystkich styli Karate do jednego worka, nazywanie knockdownu 'mniej kontaktowym' lub 'mniej twardym' od jakiejkolwiek innej formuły to wiem, że nie ma już o czym rozmawiać.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Tajowiec podalem Ci dwa turnieje Knock-down karate ,bo wedlug przepisow kyoka chciales stoczyc sparing. Pojedz do Rtterdamu lub Hagi wygraj turniej bedziesz dla mnie gosc. Ja nie neguje Thai-boxingu ale jak pisalem wczesniej wygralem kilka walk z Tajowcami w U.K. majc mocne korzenie w Kyokushin i Oyama Karate ale nigdy nie powiem ze moje karate jest super skuteczne.Ponawiam prosbe zamknijmy temat do marca do turnieju "KAMAKURY" w Hadze ,Tajowiec masz jaja to wystartuj i opisz nam jak to rozpier....sz chlopakow z knock-down.Pozdrowienia dla Wyborowej kiedys mialem przyjemnosc z Toba rozmawiac wiele lat temu, milo sie Ciebie czyta.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

Genesius nie czytałeś uważnie Tajski najskuteczniejszy styl uderzany (stójkowy) Wyborowa zaczynam mysleć że ten tekst skierowany do mnie... Czyżbym znalazł sparring partnera :)



wszystko bardzo personalnie odbierasz, za daleko mi do Ciebie. Ja juz jestem za stary na sparingi. Musisz znalezc kogos mlodszego.
  • 0

budo_bse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpackie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Niestety jak widzę ciekawy temat zszedł na psy-szkoda.Ciekawe czy Tajowiec oprócz gadania faktycznie ruszy cztery litery i stoczy walki na zasadach knockdown.Mam nadzieję,że nie skończy się to tylko na czczym gadaniu.Tyle propozycji poważnych turniejów-jest w czym wybierać.Z niecierpliwością czekam na wrażenia po walkach i powodzenia dla Tajowca.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

Niestety jak widzę ciekawy temat zszedł na psy-szkoda.Ciekawe czy Tajowiec oprócz gadania faktycznie ruszy cztery litery i stoczy walki na zasadach knockdown.Mam nadzieję,że nie skończy się to tylko na czczym gadaniu.Tyle propozycji poważnych turniejów-jest w czym wybierać.Z niecierpliwością czekam na wrażenia po walkach i powodzenia dla Tajowca.


oczywiscie ze to tylko gadanie. kto szuka sparing partnerow na forum????? zaprasza na sparing bez podania namiarow?
jak szukam to sam namierzam sekcje lub goscia, wsiadam w auto, tluke i wracam do domu. wszystko w temacie. ten temat jest od poczatku spreparowany. pomylka kompletna. rozpoczety od püpy strony. na gadce sie skonczy i stukaniu w klawiature.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

Tajowiec podalem Ci dwa turnieje Knock-down karate ,bo wedlug przepisow kyoka chciales stoczyc sparing. Pojedz do Rotterdamu lub Hagi wygraj turniej bedziesz dla mnie gosc. Ja nie neguje Thai-boxingu ale jak pisalem wczesniej wygralem kilka walk z Tajowcami w U.K. majc mocne korzenie w Kyokushin i Oyama Karate ale nigdy nie powiem ze moje karate jest super skuteczne.Ponawiam prosbe zamknijmy temat do marca do turnieju "KAMAKURY" w Hadze ,Tajowiec masz jaja to wystartuj i opisz nam jak to rozpier....sz chlopakow z knock-down.Pozdrowienia dla Wyborowej kiedys mialem przyjemnosc z Toba rozmawiac wiele lat temu, milo sie Ciebie czyta.


Pamietam. Spotkalismy sie w Myslowicach. Styczen 97, przed II MP KN.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
na sparingi umawiac sie na priv...

zamykam

Itosu

PS. Tajowiec napisz mi na priv skad jestes ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024