Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_woyt.a
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport
Witam,
mam doświadczenie w "sztuce walki", która obecnie 100% czasu poświęca na szkolenie zawodników sportowych, a prawie wszyscy trenerzy w Polsce są zainteresowani wyłącznie rankingami na zawodach. Z góry przepraszam za uogólnienia i aby nikogo nie urazić nie podaję nazwy tej "sztuki walki", której poświęciłem 17 lat. I teraz mimo niemłodego wieku postanowiłem poszukać klubu, w którym instruktorzy prowadzą zajęcia głównie pod kątem samoobrony i walki realnej, a ew. sportowe nastawienie to margines. I tu mam pytanie do ludzi, którzy coś wiedzą o Gdańskim Klubie Kyokushin Karate. Jak tam się trenuje ? Czy po kilku latach dochodzenia do przyzwoitego poziomu w niższych grupach trenerzy ukierunkowują trenujących do zawodów czy do walki realnej? Jak jest z trenowaniem i wzmacnianiem psychiki?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport
Witam, interesuje Cię tylko rejon Gdańska, czy cała polska??? Na temat Gdańska i kk w tamtym rejonie nic nie mogę powiedzieć, ale na temat innej sztuki tak tak. Pozdrawiam
  • 0

budo_woyt.a
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport
tzn. interesje mnie rejon trojmiasta, bo tu mieszkam, i bede wdzieczny za wszelkie informacje o sztukach walki praktycznie ukierunkowanych na samoobrone i walke realna.
pozdrawiam
w.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport
sprawdz

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

albo najlepiej idz na trening
  • 0

budo_woyt.a
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport
stronę przekopałem całą a na treningu też byłem, nadal nie mam odpowiedzi na moje pytania. Jak można po jednorazowej wizycie na sali wyrobić sobie zdanie? poza tym na stronie dużo jest informacji o sporcie i zawodach, nie wiem jak bardzo priorytetowo sport jest traktowany w tym klubie, jak ważna jest samoobrona i trenowanie psychiki. jeśli ktoś może odpowiedzieć na te pytania bardzo proszę o informacje.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport
shihan Jeremicz podchodzi do kyoksuhin bardzo realistycznie czyli masz uczyć się dawać sobie radę w każdej sytuacji. Ponadto jak byłem na jednym z jego seminariów to było nauczane dużo z rękawicami i walka na jodan. Nauczł tez takiej ulicznej samoobrony bez bajerów jak ktos chiał to napewno coś zapamiętał. 8)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport
a nie lepiej byłoby spróbowac jakiegoś C56 czy innego kravata?

czysta ulica, zero sportu
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport

stronę przekopałem całą a na treningu też byłem, nadal nie mam odpowiedzi na moje pytania.


A rozmawiałeś z prowadzącymi zajęcia? Nie odpowiedzieli Ci?
  • 0

budo_woyt.a
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdański Klub Kyokushin Karate - sztuka walki czy sport
pewnie, że rozmawiałem z instruktorem :) kurteczka, skoro dalej dopytuję to najwyraźniej wszystko z czym się zetknąłem nie przekonało mnie do końca. pewnie i tak spróbuję, ale chcę wiedzieć co czeka mnie po długim okresie grupy początkującej, aby nie okazało się jak obecnie, że po wieloletnich treningach moje oczekiwania nie wpisują się w obecny kształt i tręd TKD. bardzo chętnie poznam opinie ludzi tam trenujących lub znających ten konkretny klub. Proste pytanie, klub stawia na sport czy walkę realną ?
pozdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024