Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska to kure...sko zacofany kraj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
169 odpowiedzi w tym temacie

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Masato a ja z Tobą się nie zgadzam:
- jeślii uznać by, że ministerstwo ma prawo ładować się w organizację pozarządowe kiedy chce to by była komuna. Od ferowania wyroków są sądy, a nie ministerstwo. Zwycięstwo PZPN to zwycięstwo demokracji a nie układów. Polska piłka to około 700 000 członków, ocenianie ich przez pryzmat 200 oszustów jest conajmniej niesprawiedliwe. Piłka nożna to potężny pieniądz i politycy mają na nie chrapkę. Przejęcie kontroli nad Ekstraklasą to nieograniczony dostęp do mediów. Problem przestępczości to nie tylko piłka nożna, ale zrobiłosię z tego wielkie wiowisko. Możemy dyskutować o skuteczności demokracji ale nie możemy podważać jej istnienia. Jestem wściekły, jak słyszę, że w aferze paliwowej sprawy znowu zostala odroczona bo prawnik nie przyszedł. Są dał karę 5000 tys złoty i uważa że zrobił wszystko. To śmieszne. Afera paliwowa to 500 mln złotych. Zapłacenie 5000 zł to jak splunąć. A następny termin za 2 miesiące. Ich stać na wydanie kilkaset tysięcy na przedłóżanie nieskończone procesu. PZKB też ma problemy zm ministerstwem, gdyż próbuje mu ministerstwo na siłę zmienić statut. Dobrze że są sądy, gdyz w I instancji juz ministerstwo przegrało. Ale oczywiście ministerstwo złążyło odwołanie i jest postępowanie w II instancji. Gdyby nie demokracja i prawo to dawno władza robiłaby co chiała.
- co do zawiści Prezesów wobec nłodych ambitnych. To też żadna komuna, gdyż jest to znane na całym świecie jako trzymanie się za wszelką cenę stołka. NIe udawadniajmy, że to co się dzieje to jakieś ślady przeszłości. I jeszcze jedno tu trzeba zaznaczyć. Czy młodzi ambitni nadają się. Czy już się sprawdzili? Wiele osób ma wysokie mniemanie.

AT meritum
Tak ujmowanie sprawy, powoduje że siadam przed telewizorem i narzekam na cały świat.
Dodatkowo nawet jeśli ktoś chce coś żrobić to go skutecznie zniechęcam. Najpierw odpowiedzmy sobię, co zrobiliśmy by to zmienić. Mogę tolerować krytykancką postawę Tadeusza Kopcińskiego, gdyż jest to rewelacyjny organizator i pomimo, że napotyka trudności to robi swoje i robi to dobrze. Tadeusz wielokrotnie odczuł zawiść małych ludzi ale i tak robi swoje. I jestem przekonany, że osiągnie to co zamierza. Lubie Krakowiaka, ale niech odpowie sobie. Kiedy ostatni raz zrobił jakoąś imprezę w Bydgoszczy. Pare lat temu jedną i koniec. Jest szkoleniowcem, ale czy ma prawo powiedzieć jestem menadżerem z prawdziwego zdarzenia. Dlatego szanuje Wełnę, czy Kluby Poznańskie. Robią swoje organizują niezłe imprezy. W kickboxingu od paru lat bardzo aktywny jest mazowiecki związek kickboxingu, który robi kupe imprez. A Budzyński Prakong stworzył rewelacyjną ligę i organizuje świetne imprezy. Od niedawno nieźle działa Mołczanow organizuje imprezy Cocoro. Można nie lubić Szlachty ale nie można na niego wszystkiego zwalać. Sporty walki trenuje od 20 lat i spotkałem o wiele większych oszołomów nie robiących nic. Rafał jednak coś tam robi. Mi też jego polityka się nie podoba i też uważam że robi źle, ale co mam płakać. Róbmy swoje organizujmy imprezy, szkolmy zawodników a nie narzekajmy jak stare baby.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
gladiatorzyringu: ja się z tobą też do końca nie zgadzam. Sądy sądami ale czy uważasz że każdy sąd działa w świetle prawa? co powiesz o sprawie żołnierzy sadzonych o ostrzelanie wioski w Afganistanie? wbija im się głupoty na temat ojczyzny, że są komadosami :) , że są dumą swojego kraju a potem stawia się ich przed sąd za to, że wykonywali swoją pracę i ROZKAZY !!!

Ponadto udowodniono, że sprzęt jaki użyli, był wadliwy. Co tu jeszcze szukać? Sprawa toczyła się tak długo i w taki sposób, że na miejscu tych żołnierzy natychmiast po zakończeniu sprawy na bank wyjechałbym z kraju!

To jest tylko jeden przykład a można ich podać wiele. Powiem ci tylko tyle: nie wierz ślepo w sprawiedliwość sądów bo możesz się obudzić "z ręką w nocniku".

Żyjemy w kraju skorumpowanych ludzi i tyle.

Oczywiście nie uogólniam że tak jest w całej Polsce ale akurat w temacie jaki nas tu na forum interesuje: w sporcie.

Twój tryb myślenia: "czy młodzi się nadają" daje do zrozumienia że masz właśnie złe podejście. Ćwiczysz sporty walki od 20 lat? jakie sporty walki? karate? boks? czy myślisz że masz pojęcie o Muay Thai, K1 czy MMA?
Jak wszyscy będą myśleli tak jak ty, czyli: sam robię to najlepiej, to młodzi nie dostaną nigdy swojej szansy i wszystko zostanie po staremu!

Ja nie mam w tym wielkiego doświadczenia więc nie biorę się za organizowanie bo wolę to zostawić tym co mają o tym pojęcie.

Jeżeli się nie mylę ty organizowałeś MP Muay Thai w Bydgoszczy rok temu! Akurat brałem w nich udział. Wszystko fajnie ale mówiłeś widzom że oglądają walki KICKBOXINGU :) wszystko na temat.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Róbmy swoje, nie narzekajmy to mi się podoba. Ja nie uważam się za jakiegoś menadżera czy promotora, ale tak naprawdę to nie ma ich w sportach walki w Polsce. Pojawiają się pseudo grupy promocyjne rok,dwa i znikają pozostawiając wiele zoobowiązań i niezrealizowanych obietnic. Gladiatorzyringu znamy się prawda? Zrobiłeś kilka imprez w Bydgoszczy dlaczego nie robisz ich dalej? Wiesz jak jest zawodnik to zawodnik, trener to trener, menadzer to menadżer. promotor to promotor, a u nas w kraju niedługo dobry zawodnik będzie pełnił te cztery funkcje wymienione wyżej. Nie będzie wtedy dobrze. Zresztą już nie jest dobrze skupmy się na MuayThai teraz, bo wszystkiego nie naprawimy. Uważam, że niezbędne byłoby spotkanie jeszcze w tym roku osób, które chcą coś zmienić, bo nie ma czasu. Zaczynając cokolwiek nowego musi być kasa, bo bez tego ani rusz, gladiatorzyringu jak umiesz ją pozyskiwać legalnie to ja zatrudniam Ciebie na menagera. Spiszemy jakiś papier i nie widzę problemu. Ja zajmę się tylko salą, obozami, zawodnikami Ty załatw na to fundusze i dostaniesz za to wynagrodzenie i będziesz dla mnie menager z prawdziwego zdarzenia i promotor. Uważam, że jest to realne.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Panowie ekipa musi być. EKIPA, bo inaczej to lipa :cry: Jak to Rafał kiedyś mówił "Musimy stworzyć ekipę pozytywnie zoorganizowaną". Mówił tak, ale tylko mówił, bo sam chciał wszystko kontrolować, a samemu to wiecie co można zrobić. Już nie piszcie o statutach, ministerstwie, prawie tylko stwórzmy EKIPĘ i dbajmy o zawodników, szanujmy się nawzajem, czasami trzeba się pokłócić, ale niech to będzie konstruktywne, a nie destrukcyjne. Rozwój jest najważniejszy zawodnika, trenera, menagera, promotora, bo to nakręca wszystkich wkoło i wtedy wejdzie w temat telewizja i sponsor. gladiatorzyringu organizuj spotkanie jako menager powinieneś je zoorganizować i ustalić plan działania. Pozdrawiam.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Zorganizowałem impreę w 2006 i w 2007. W tym roku zrobiłem malutką imprezę w Vanili. Akurat ja jestem małm klubem i raczej nastawiam się na kilku zawodnikach. Mam może na tyle dobrą sytuację, że ja ze sportu nie żyję. I mogę dołożyć ( przykładowo rok temu dołożyłem około 4000 złoty) Ale zebraliśmy kilkanaście tysięcy na organizację. Muszę się przyznać, że wspierałem też imprezy PZMT :) Ale dlateog że organizował je Robert, z którym znam sie od dziecka, a nie z miłości do PZMT. Ale dzisiaj każdy trener musi być menadżerem. NIe sstać nas na menadżera musimy robić to sami. A tak na marginesie, będę robił imprezę w styczniu lub lutym. Znajdź jedynie sponsora dla swoich zawodników i przeciwnika a chętnie zareklamuje twój kub w bydgoszczy podczas tej imprezy. Oczywiści twoi sponsorzy będą tez sponsorami samej imprezy. Zbyszek został mistrzem Polski i robię wszystko by odczuł, że warto. Nawet za pokazową walkę w Vanilli zapłaciłem mu. Nie sa to wielkie pieniądze ale zawsze. Kupuje sprzęt, opłacam wyjazdy. Szukam walk zawodowych by pare złoty zarobił. Ale tak naprawdę szykuje go by przejął klub. Jest drugim trenerem. Wściekam się, gdy słyszę, że młoda zawodniczka Zawiszy jedzie za wwłasne pieniądze na Mistrzostwa Europy w boksie. Wstyd dla Polskiego Związku Bokserskiego, dla miasta oraz klubu. Jestem związany z Zawiszą i uwazam ze to jest porazka.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
MAsato A to nie jedyna wpadka słowna. Ale jak coś robisz to są i potknięcia. A co do żołnierzy. BYło naruszenie prawa i dlateog jest sąd. Akurat upływ czasu działa na ich korzyść. Gdyż obecnie powtórne dokonanie oględzin będzie niekompletne, a niejasności działają na korzyść oskarżonych. Politykę "ślepych bagnetów" została w prawie międzynardowym zanegowana po II wojnie światowej. Każdy żołnierz niemieckii mógłby tłumaczyć się że działał z rozkazu dla ojczyzny. Każdy żołnierz ma wpisane w zawód, postępowanie w takich sytuacjach. Co innego świadomość tego. Uważam, że samo zdarzenie jest kontrowersyjne i nie mam zdania czy są winni, ale też uważam że na dzień dzisiejszy przy dostępnych mi informacjach sprawa powinna być umożona. Uważam, iż powinno wszcząć się postępowanie wobec osób nadzorujących a nie żołnierzy. Również odpowiedzialność polityczną powinni ponieść ministrowie nadzorujący wojsko. Przeprośić powinna Armia Polska a nie żołnierze. Roszczenia cywilne powinna też ponieść Armia.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Aha to ja mam znależć sponsora jeszcze. gladiatorzyringu nie zrozumieliśmy się dlatego tak cieżko w Polsce ekipę zbudować. Aktualnie nie wiem czy pisać na forum, czy jechać Grabarka wytarczować, czy szukać sponsora. POLSKA musisz być wszędzie czyli nie ma Cię nigdzie :-)
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
gladiatorzyringu co do ostatniego postu zgadzam się z tobą w 200% tylko szkoda że w ogóle ta sytuacja miała miejsce. Tylko ile ludzi na tym ucierpiało? no i wizerunek armii.

Nie wierzę że w 2008 roku, armia ma tak zacofany sprzęt, chociaż wszystko możliwe, żeby nie wiedzieli kto wydał rozkaz, kto strzelał i do kogo...bzdury! Sprawa ta jest dla mnie akurat ważna bo jeden z oskarżonych to moja niedaleka rodzina...
No i przy okazji jest to przykładem tego co się u nas dzieje.

Ale nic zostańmy przy sporcie.
TrenerFCK ma rację. Nie można jednocześnie trenować swoich zawodników, czasem do tego jeszcze być zawodnikiem, szukać sponsorów i nie wiadomo co jeszcze...


Jeżeli ktoś organizuje galę czy mistrzostwa to właśnie on powinien szukać sponsorów.

PZDR
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Arturze ja organizuje imprezę biorę pełen koszt na siebię. Ewentualne straty. Ok zrób ty imprezę a ja znajdę sponsora dla Zbyszka. Jesli chcesz możemy zorganizować imprezę wspólnie i podzielić zyski lub ewentualne straty na pół. Ty oczekujesz że wszystko dostaniesz na tacy. A to nie jest takie proste. Zaproszenie Zbyszka do Wroocławia wynikło z tego że ja Zaprosiłem zawodników z Wrocławia. Tak wygląda regionalna współpraca między klubami. Wielu zawodników w Polsce ma swoich sponsorów i wykorzystuje imprezy już istniejące. Ok to dam ci bilety za 2000 złotych a ty je rozprowadź. Tylko oczywiście to tez uznasz za obrazę. Akurat w Bydgoszczy z takiego startu masz podwójny zaysk, gdyż na widowni będziesz miał potęcialnych klientów swojego klubu. Tak klientów bo dobrze wiesz że większośc trenujących nie ćwiczy sportowo. Chcą poprostu lepiej się czuć i za to płacą.
Z całym szacunkiem do Ciebię i naprzykład Grabarka jaki mam interes w tym by twój zawodnik walczył na mojej imprezie. Jesteśmy z jednej organizacji? Nie bo nie jestes członkiem PZKb. CZy zawodnik startuje pod mój klub? NIe wręcz dla klubu konkurencyjnego. Czy kiedys zaprosiłes moich zawodnikó na swoją imprezę? JA nie organizuje imprez dla pieniędzy, a dla przyjemności i promocji sportu. Nasza organizacja ma wielu bardzo dobrych zawodników. Ma też kluby, które organizują imprezy. Dla moich zawodników lepszym jest zorganizowanie takiej imprezy z nimi, bo w ramach rewanżu zaproszą mnie. Nie jestem wyłącznie organizatorem ale tez trenerem i muszę brać pod uwagę interes moich chłopaków.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
W jakiej wadze Twój Zbyszek jest Mistrzem Polski ?
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Nieważne. Mam dla niego przeciwnika z mojego klubu. Wyjdzie do tej walki bezpłatnie. Ja to potraktuję jako mocny sparing u nas w mieście, a Ciebie nie będę obarczał kosztami.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
wazy obecnie 84 kg
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Polska to kurewsko zacofany kraj Nie warto pisać dalej Tyle na ten temat
  • 0

budo_paul.ko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
pewnie tego kolesia ktos okradl co cos trenowal i sie nam zali trzeba walczyc o swoje
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Ignashov widzisz napisałeś prawdę, a teraz zarzucają Tobie, że padłeś ofiarą kradzieży, za chwilę pewnie napiszą, że Twój patriotyzm jest bliski zeru, itd. No, co. Poprostu POLSKA :) Wstyd, że potrafimy oklaskiwać i być dumni z Polaków na emigracji piszę o sporcie, a w Polsce nie potrafimy się zoorganizować, pogodzić i zjednoczyć, mówię o sportach walki pominiętych przez media i sponsorów. Jesteśmy krajem wybitnie zacofanym, obłudnym i zakompleksionym i dotyczy to praktycznie wszystkich sfer życia. Jaki kraj tacy ludzie. Pozdrawiam.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Własnie, własnie, zgadam sie Trenerze FCK. Ignashow chciał wam tylko coś mądrego przekazać, a wy w innym temacie go zaszczuliscie bando lewaków!!!. Nie martw sie Ignashow, jestesmy z Tobą. Chocby tylko ja i Trener FCK.
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Podpisuje sie zarówno pod Ignashovem i TreneremFCK Polska to bardzo zacofany kraj pod każdym względem I często sie zastanawiam czy wyjechac i zostawic w pizdu to wszystko Niemcy Holandia Austria Szwecja czy Anglia tam żyje sie poprostu INACZEJ Dla wielu z tego forum to pewnie nie zrozumiałe banda zacofanców Pozdro Ignashov TrenerFCK i dla wszystkich którzy myslą tak samo A dla tych którzy głoszą jaka to Polska jest super Pokazuje środkowy palec...
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
to wydupcaj w pizdu, takich nam nie trza :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

Podpisuje sie zarówno pod Ignashovem i TreneremFCK


i pode mną!!!

to wydupcaj w pizdu, takich nam nie trza :)


ty lewaku, zboczencu i trockisto

Ignoshov to nowy mesjasz tego forum, a takie ignoranty jak wy tego nie rozumieją
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

...Jesteśmy krajem wybitnie zacofanym, obłudnym i zakompleksionym i dotyczy to praktycznie wszystkich sfer życia. Jaki kraj tacy ludzie...

:|
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024