Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota vs Austin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gołota vs Austin
Moim zdaniem Gołota walczył bardzo dobrze.

Na początku dał się złapać ale potem miał kontrole nad tym co dzialo sie w ringu, schował sie za podwójna gardą, przetrzymal kryzys i zaatakował kombinacją ciosów prostych. Potem walczył pomimo kontuzji.

Wielka szkoda zawodnika który podnosi sie po tak szybkim knock downie i robi to co powinien robić, pomimo tego ze została mu tylko jedna ręka. Szkoda porażki w taki sposób. Austin moim zdaniem był do pokonania ale do tego trzeba bylo obu rak.

Mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Austin
http://www.forum-kul...showtopic=92035 :wink:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Austin
Wiem kurwa ślepy nie jestem. Nie działem tego tematu tak samo jak nie widziałem tego w ktorym sie znajdujemy zaraz po jego zalozeniu. Nie widziałem tez siebie w rubryce "ostatni post" chwile po zalozeniu tego tematu. Kiedy tego posta napisze zapewne tez siebie tam nie zobacze.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Austin
Napisalbym o tym adminowi na priva ale zabronil mi wysylania prywatnych wiadomosci za wysoce naganne zachowanie kiedy obrazilem moda ktorego uznałem za przyglupa.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Austin
Kurwa czlowieku okres masz czy jaki chuj?Sie nie dziwie, że Ci zakaz zrobił taki prymityw z ciebie.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Austin

Wiem kurwa ślepy nie jestem. Nie działem tego tematu tak samo jak nie widziałem tego w ktorym sie znajdujemy zaraz po jego zalozeniu. Nie widziałem tez siebie w rubryce "ostatni post" chwile po zalozeniu tego tematu. Kiedy tego posta napisze zapewne tez siebie tam nie zobacze.

hihi :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Austin

Kurwa czlowieku okres masz czy jaki chuj?Sie nie dziwie, że Ci zakaz zrobił taki prymityw z ciebie.


Wiem kurwa o istnieniu tematu do ktorego podales link, jestem naprawde wyluzowany a Ty mi z jakims okresem wyjezdzasz. Tak Cie zabolał jeden wulgaryzm? wyluzuj stary jest piatek :wink:

Ja tez sie nie dziwie ze mi zakaz zrobil, bylem okropnym chamem ale teraz jestem swój chłop :wink:
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Austin
Ok czylaut :) odebrałem te kurwa jak jakis atak ale sie widocznie pomylilem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024