Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska to kure...sko zacofany kraj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
169 odpowiedzi w tym temacie

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Polska to kure...sko zacofany kraj
Jak tutaj mają sie rozwijac sporty walki skoro żyjemy w tak popierdolonym kraju Każdy każdego okrada jest zacofanie na każdym kroku chamsto złodziejstwo mamy chyba najwieksze chuliganstwo w całej europie Wstyd mi czasami że jestem Polakiem I nie mam zamiaru tu w przyszłosci trenowac Bo tu już nie ma przyszłosci Zeby cos osiągnąc trzeba krasc ja nie potrafie Musiałem to napisac bo nawet na tym forum siedzą takie osoby za które jest mi wstyd...Pozdrawiam Artura Krakowiaka jako jeden z niewielu na tym forum pisze prawde
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Pa, na razie. Przyślij kartkę zza granicy :roll:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

Jak tutaj mają sie rozwijac sporty walki skoro żyjemy w tak popierdolonym kraju Każdy każdego okrada jest zacofanie na każdym kroku chamsto złodziejstwo mamy chyba najwieksze chuliganstwo w całej europie Wstyd mi czasami że jestem Polakiem I nie mam zamiaru tu w przyszłosci trenowac Bo tu już nie ma przyszłosci Zeby cos osiągnąc trzeba krasc ja nie potrafie Musiałem to napisac bo nawet na tym forum siedzą takie osoby za które jest mi wstyd...Pozdrawiam Artura Krakowiaka jako jeden z niewielu na tym forum pisze prawde


Ja tego nie dostrzegam wszedzie ale nie ktorzy maja pecha przesiadywac w takim otoczeniu :roll:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
a co, pobili i skroili cie wczoraj? :lol: jak dla mnie prowokacja.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

Jak tutaj mają sie rozwijac sporty walki skoro żyjemy w tak popierdolonym kraju Każdy każdego okrada jest zacofanie na każdym kroku chamsto złodziejstwo mamy chyba najwieksze chuliganstwo w całej europie Wstyd mi czasami że jestem Polakiem I nie mam zamiaru tu w przyszłosci trenowac Bo tu już nie ma przyszłosci Zeby cos osiągnąc trzeba krasc ja nie potrafie Musiałem to napisac bo nawet na tym forum siedzą takie osoby za które jest mi wstyd...Pozdrawiam Artura Krakowiaka jako jeden z niewielu na tym forum pisze prawde

To wyjedź.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

Musiałem to napisac bo nawet na tym forum siedzą takie osoby za które jest mi wstyd...

o jeju jeju
nikt Cie na budo siłą nie trzyma. krzyż na drogę.
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

Jak tutaj mają sie rozwijac sporty walki skoro żyjemy w tak popierdolonym kraju Każdy każdego okrada jest zacofanie na każdym kroku chamsto złodziejstwo mamy chyba najwieksze chuliganstwo w całej europie Wstyd mi czasami że jestem Polakiem I nie mam zamiaru tu w przyszłosci trenowac Bo tu już nie ma przyszłosci Zeby cos osiągnąc trzeba krasc ja nie potrafie Musiałem to napisac bo nawet na tym forum siedzą takie osoby za które jest mi wstyd...Pozdrawiam Artura Krakowiaka jako jeden z niewielu na tym forum pisze prawde


akt desperacji, ale cos NIESTETY jest na rzeczy....
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
A ja tam widze sporo sensu w jego wypowiedzi. Fakt, że skrajna desperacja ale troche w tym racji jest.
  • 0

budo_tasznik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Toż to wściekły atak:)
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Żadna prowokacja ani desperacja to cała prawda Gdybym mógł to najchetniej bym stąd spierdolił i wcale nie tesknił bym za Polską no może za kilkoma osobami ale to wszystko Żeby osiągnąć coś w SW trzeba trenowac bezstresowo I przebywać z normalnymi ludzmi Śmieszy mnie to że kilka godzin jazdy stąd znajduje sie cywilizowany kraj mam na mysli OCZYWIŚCIE Niemcy Tak blisko a zupełnie inaczej...
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Ignashov trza się było niemieckiego uczyć - bo nie widzę innych przeszkód dla których nie mógłbyś opuścić naszego kraju.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Ty nie widzisz a ja widze...Ale zostawie to dla siebie
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Albo napisze Ignashov nie chce ci sie po prostu dupska ruszyc umiesz tylko narzekac zamiast zacząć działac Polska jest taka jak każdy widzi ale nikt tutaj nikogo nie trzyma na siłe
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

ŻŻeby osiągnąć coś w SW trzeba trenowac bezstresowo

To żart?
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Zle sie wyraziłem chodziło mi o ludzką zawiść... Na każdym kroku ktoś podkłada nam kłody pod nogi utrudnia nam wszystko...Nie każdą przeszkode da sie ominąć Najwieksze sukcesy można osiągnąć własnie przez komfort psychiczny
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Ignashov dobrze piszesz.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
W Polsce robi się z 'igły-widły' a to nie sprzyja rozwojowi, a jak go nie ma to nie chce się pracować. Wszyscy chcą rządzić, ale powoli nie ma czym. Uczciwi ludzie są "dymani" na każdym kroku, a polityk w Polsce to święta krowa i wszędzie ma przywileje i gratisy i godziwe pieniądze. W telewizji ogólnopolskiej nuda( bo tylko polityka,afery, wypadki na drogach, taniec na lodzie,taniec z lodem, jaka to melodia, i co z tą Polską . . . . .). Jedna WIELKA ROZKMINKA. Ja wiem jedno, że nie można być pesymistą, a ja niestety nim jestem ostatnio. DODA ELEKTRODA zarabia poważne pieniądze w Polsce, a takie nazwiska jak Gołota, Michalczewski, Słowiński, Kubica, Boniek to wielcy FIGHTERZY. Dlaczego wyjechali za granicę ??? O to ich spytajcie. Ja znam odpowiedz dlatego podpisuję się pod tematem założonym przez Ignashova. Pozdrawiam.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Forum wciąga, a z nałogami trzeba walczyć. Jestem tutaj zalogowany około 100 dni i napisałem ponad 130 postów. Potrzeba czasu i spokojnej refleksji. Jeżeli moim pisaniem coś zmienię na korzyść sportów walki to warto było pisać. Jeżeli nic nie zmienię, no cóż w życiu jak w walce raz wygrywasz raz przegrywasz. Nie zawsze wygrywa lepszy. Na koniec kilka cytatów z mojej książki pt. F C K a POLSKA (nie jest to autopromocja, ponieważ książka nie zostanie wydana). 'Żeby być dobrym trenerem trzeba wiele doświadczyć", "Podszedł do mnie chłopak, który trenował u mnie kilka lat i powiedział mając łzy w oczach Dziękuję Artur, trener mi uratował życie, gdyby nie FCK mnie by nie było", "Życie jest jak jazda na ścigaczu-ciężko utrzymać stałą prędkość", "Każdy ma jakiś talent, tylko nie każdy go odkryje", "Szukanie talentów jest jak szukanie diamentów, ciężko go znależć - jeszcze trudniej oszlifować", "Mocne więzi między ludżmi tworzą tylko wspólne przeżycia i doświadczenia", "Każdy jest kowalem swojego losu, ale zawsze masz prawo wyboru", "Komercja jest wszędzie, dlatego zanikają sportowe idee". Pozdrawiam i podziwiam przede wszystkim zawodników, bo Wy jesteście od "czarnej"roboty, cieszyć się z sukcesów, ale pamiętajcie, że nawet w Największy Sukces są wliczone małe porażki. Artur Krakowiak F C K
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
TrenerFCK Bardzo mądre rzeczy tutaj piszesz Widać ze naprawde zależy ci na rozwoju Muay Thai w Polsce kochasz ten sport jak sam kieyś napisałeś ze jesteś fanatykiem thaia i napewno doskonale byś reprezentował Polske w tej dziedzinie gdybyś mógł... Patrzysz przede wszystkim na dobro zawodników i napewno rozumiesz znaczenie słowa Trener (niektórzy zarzucali tutaj że nie) bo pomagasz ludziom nie tylko na sali ale także poza nią a to sie ceni Oby wiecej osób myslało w ten sposób Widać że jesteś szczerym człowiekiem bo pomimo tego że uprawiasz muay thai najtwardszy ze sportów uderzanych jesteś kims z kim można o wszystkim pogadac piszesz tutaj o tym co Cie boli co byś zmienił piszesz o tych ludziach którzy podziekowali ci za dobre rady za to że dzieki Tobie udało im sie wyjsc na prostą Nie udajesz kogoś kim nie jesteś potrafisz wszystko łączyc... Po prostu jestes szczery za to Szacunek
  • 0

budo_eses71
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
kółko wzajemnej adoracji :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024