Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido zdecydowanie najskuteczniejszy styl walki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_samuraj31
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wesela

Napisano Ponad rok temu

Aikido zdecydowanie najskuteczniejszy styl walki
Pisze to tutaj bo Moderator forum Aikido zablokował mój temat Czesc mam 16 lat na aikido chodze od niedawna bo w sumie od roku ale jestem przekonany że tak naprawde ten styl jest najlepszy zaraz wytłumacze wam dlaczego tak mysle Mój nauczyciel aikido ma 2 dan i kiedys wracal z naszego treningu było pozno a że cos mu sie stało z samochodem...szedł na nogach do domu mial tak z 2 km wiec pomyslał ze spacer dobrze mu zrobi przechodzil kolo jakiejsc podejrzanej ulicy nagle wyskoczylo mu 3 chuliganow rozpoczela sie walka calosc nie trwala nawet 2 minut poskladal ich wszystkich nie bylo by nic w tym dziwnego ze 2 z nich trenowalo muay thai a jeden byl niedawno reprezentantem polski w seniorach i to wcale nie w az tak lekkiej wadze Podobno probowal lokci lov kickow i kolan ale nic mu to nie dalo Trener kiedys o tym wspominal ale mowil o tym niechetnie Zreszta cale miasto o tym trabilo i do tej pory jeszcze o tym gadaja dzieki temu uwierzylem w potezna sile aikido Nawet Muay Thai sie kryje Aikidocy nie chcą prezentowac swoich umiejętnosc w mma bo to dla nich strata honoru i nie chcą tez tam walczyc bo jeszcze zrobiliby komus za dużą krzywde dlatego króluje tam bjj i muay thai ale prawda co najlepsze jest inna
  • 0

budo_swistaczek1989
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido zdecydowanie najskuteczniejszy styl walki
Ziomek nie styl a czlowiek walczy :> . NIe każdy się obroni na ulicy nnawet biorąc udział w zawodach:) a co do tej sytuacji twojego trenera to nie ma szczegolow np, czy nie byli pijani itp:) Mi sie aikido kojarzy z grubaskami bo znam paru aikidowcow i prawda jest taka ze bardzo im ciezko wykorzystac umiejetnosci na ulicy :)
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido zdecydowanie najskuteczniejszy styl walki
Bajkopisarz (i to kiepski)

chociaż śmieszny :wink:


PZDR
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido zdecydowanie najskuteczniejszy styl walki
Troll -> zamknac czym predzej, bo sie jeszcze podnieci
btw.
jak to jest? jak bardzo trzeba miec nudny zywot, zeby trollowac na forach? :)
  • 0

budo_samuraj31
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wesela

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido zdecydowanie najskuteczniejszy styl walki
Ci z muay thai nie byli pijani zaorish sam jestes trollem Aikido rules Założe sie że nawet najwiekszy mistrz w wadze cieżkiem muay thai nie dałby rady bardzo dobremu aikidoce w walce na ulicy walka trwała by max minute radze wam sie zapisan na aikido wtedy zobaczycie ktory styl jest najtwardszy to tyle
  • 0

budo_samuraj31
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wesela

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido zdecydowanie najskuteczniejszy styl walki
Wookash jak nie wiesz co to aikido to stul dziub nie dasz rady nawet sredniemu aikidoce czuje ze nawet ja bym ci dal rade jedna dzwignia i po tobie koles
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido zdecydowanie najskuteczniejszy styl walki
Aikido i wszystko jasne.

OLE :!:

Tylko gdzie jest moderator :?:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido zdecydowanie najskuteczniejszy styl walki
Jestem, jestem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024