Skocz do zawartości


Zdjęcie

To wszystko przez kreatyne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
taa to po co byly by kontrole antydopingowe np w ufc?
kolesie zarzucaja towar zeby miec lepsza pare ogolnie,i niema 2 zdan ze wspomaganie daje sporo lepsze efekty niż na sucho.
z tego wychodzi co sally mowi ze swiadomie duza wiekszosc chce pogorszyc swoje wyniki przez wspomaganie :lol:
kiedys cos tam bylo w dziale ulica o tym zeby nietrenowac ludzi bez sprawdzenia po co i m to i stanoelm w obronie tego sallego ale widze ze to błąd był.
z takimi niema rozmowy normalnej. :-)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
Isao co do tej czytanki o kreatynie, to wybacz mi ale 7 minut nie obejrze, w każdym razie to samo już tu niektórzy pisali, i ma dla mnie to taką samą wartość jak filmik o snikersie, którego jak zjesz to da ci ogromną siłę, czy innych telewizyjnych hitów. W interesie firm produkujących takie preparaty jest wciskanie ich ludzom, na ile to jest prawda nie wiem, nie jestem w stanie tego sprawdzić.
Co do siły , myślisz dwa pojęcia w swojej wymieniane:
Robienie siły – to rzecz konieczna, ale nie za pomocą wielkich cięzarw. Oczywiście ze jak ktoś jest wielki z natury i całe zycie pracuje przy wyrebie drzew to będzie miał ta siłe, bo nabył ją w sposób naturalny i proporcjonalnie do możliwości swojego ciała. W zasadzie konieczne jest tu jeszcze jedno rozróżnienie związane z dyscyplina sportowa, inaczej budują się siłe do sportów czystko uderzanych a inaczej do np. mma, moim zdaniem w dlatego w tym tyle pakują że jak wlezie na kogoś 100 kg to ciężar jest nie do zrzucenia a to tam pełni dośc duzą role w tej formule. Ale w stojce się to nie stosuje. W boksie żaden zawodowiec nie ładuje wielkich ciężarów, pompek robi się ilośą dowolna, podciągnięc czy wszelkich innych ćwiczeń tego typu, siłówkę , tzw wtrzymałośc siłową robi się tylko i wyłącznie na małych ciężarach.


Zresztą abstrahując już od zagadnienień czysto treningowych popatrz sobie, co wasza propaganda robi z ludźmi, poniżej masz piękny przykład totalnego oszołomstwa:

taa to po co byly by kontrole antydopingowe np w ufc?
kolesie zarzucaja towar zeby miec lepsza pare ogolnie,i niema 2 zdan ze wspomaganie daje sporo lepsze efekty niż na sucho.

On się pyta czemu biorą środki dopingujące, jak nie poprawiały by wyników, dalej mi nie wierzysz ze „odzywki” odmóżdzają?
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

W boksie żaden zawodowiec nie ładuje wielkich ciężarów, pompek robi się ilośą dowolna, podciągnięc czy wszelkich innych ćwiczeń tego typu, siłówkę , tzw wtrzymałośc siłową robi się tylko i wyłącznie na małych ciężarach.


Sally, przyjechałeś z przeszłości? :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
sorry Khunag ale najwidoczniej nie masz pojęcia o treningu bokserskim, moze pomyliłes z karate albo z kungfu..
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
W Słupsku mamy sekcje Czarnych... Klub bardzo utytułowany i znany... Duża większość osób trenujących ćwiczy z ciężarami...
Sally same głupoty gadasz... :lol:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

sorry Khunag ale najwidoczniej nie masz pojęcia o treningu bokserskim, moze pomyliłes z karate albo z kungfu..


Ross Enamait pewnie też pomylił :)
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
Swoją drogą chociażby Tyson też wyglądał na takiego co nigdy ze sztangą nic wspólnego nie miał :roll:


PZDR
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

W Słupsku mamy sekcje Czarnych... Klub bardzo utytułowany i znany... Duża większość osób trenujących ćwiczy z ciężarami...


przykro mi ale zawodnicy (bokserzy) których ja znam trenujący z zawodowcami za granicą mówią że ćwiczy się tylko i wyłacznie małymi ciężarkami, nikt nie wyciska ciężarów. (ja podejrzewam ze to sa nowe trendy zagraniczne , odkryte całkiem niedawno to co dla mnie jest rzecza oczywistą a do wielu jeszcze nie dotarło). Zapewne za jakiś czas tez odkryją że nieszkodliwe: "odżyweczki" jednak szkodzą, kwestia czasu zapewne.

Tyson naturalnie był duży
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
Był duży, nie przeczę.

Dołączona grafika

Jednak taka klata, wielkie łapy nie są ani dziełem genetyki, ani tysięcy wyprowadzanych ciosów, ani ćwiczeń z lekkimi ciężarkami.

Siłowo trenują obecnie sportowcy każdej dyscypliny. Bokserzy, zawodnicy MMA, sprinterzy, kolarze, narciarze itp itd.

Nowym trendem "zagranicznym" jest właśnie trening stricte siłowy.
Przeciwnikami jego są z reguły osoby ze starych szkół, które wychowywały się na dawno obalonych mitach dotyczących spowalniania przez siłownię itp itd.


PZDR
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pzdr
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

(ja podejrzewam ze to sa nowe trendy zagraniczne , odkryte całkiem niedawno to co dla mnie jest rzecza oczywistą a do wielu jeszcze nie dotarło)


Sally to są prehistoryczne metody szkoleniowe z lat 70/80, a nie nowe trendy! Nowe trendy sątakie, że zarówne małe jak i duże ciężary mają swoje zastosowanie, jeśli ćwiczy się z głową.

Walczysz z wiatrakami sally, czołówka MMA pracuje ciężko z dużymi obciążeniami, stosuje masę nowoczesnej suplementacji i ktoś kto tego nie robi nie jest w stanie dobić do ich poziomu. Nie chcesz tego przyjąć do wiadomości to nie przyjmuj, ale wyniki mówią same za siebie, jak chcesz sobie wmawiać, że ziemia jest płaska to sobie wmawiaj, sam tylko na tym tracisz.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
masz pewnie racje.ale ja nie dał bym ci nikogo do trenowania.za duzo teori masz.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne



pzdr


ładne. Widze ze robi sobie pare przysiadów ze sztanga dla rozgrzewki ale napewno wyciskanie ciężarów to nie był głowny element jego treningu

Nowym trendem "zagranicznym" jest właśnie trening stricte siłowy.

to by tlumaczylo dlaczego boks ostatnimi czasy leży
mma mnie nie zachwyca sorry :(
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
Pomieszanie z poplataniem. Wiadomo, ze we wspolczesnym sporcie silowo cwicza nawet pinpongisci.
Zasadniczym pytaniem jest, nie jest - czy cwiczyc z obciazeniem, ale jak cwiczyc do konkretnej dyscypliny.
Czy sie rozni trening boksera i goscia, ktory chce zrobic "mase", warto siegnac np. do treningu Dariusza Michaczewskiego, kiedy byl jeszcze mistrzem swiata. Podpowiem ciezko tam znalezc wyciskanie lezac ze 160 kg sztanga:) Za to mnostwo cwiczen powtarzanych z ogromna szybkoscia i czestotliwoscia.
Wiadomo, ze do sportow wymagajacych wytrzymalosci silowej, bedziemy robili bardzo duzo ruchow (nie da sie tego robic duzym ciezarem raczej:), na okreslone wazne dla danej dyscypliny grupy miesniowe.
A jakie to sa cwiczenia, w jakich proporcjach etc. to sa czesto trzymane w ukryciu tajemnice.
Ostatnio rozmawialem z Irkiem Kiejda, kiedys olimpijczykiem w judo, dzis trenerem. Mowil mi o wspolnych treningach z Japonczykami, sparingami, ktorych mial mnostwo w zyciu etc. Chetnie pokazywali techniki itd. Ale... nie chceli zdradzic jak sie porzygotowuja pod wzgledem silowym i kondycyjnym do zawodow.
Pozdrawiam
K_P
PS. Naturalne zdobywanie sily... To jakis mit. Np. rabanie drzew etc. na mily Bog, a co w tym jest naturalnego? Co w tym bardziej jest naturalnego niz np. uderzeniem ciezkim mlotem w opone? Moze tyle, ze ta druga czynnosc wspolczesnie nie degraduje srodowiska naturalnego.
Chodzi raczej o powracanie do podstwowych prostych cwiczen, o ktorych co rusz w powodzi wyrafinowanego sprzetu, reklamowanego jak "naj" - kolejne pokolenia zapominaja na iles tam lat, by znowu odkryc, ze np. podciaganie na galezi, jest roznie dobre jak na drazku z regulowanymi bloczkami, a nawet lepsze - bo angazuje 100proc naszego ciezaru ciala.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

nikt nie wyciska ciężarów. (ja podejrzewam ze to sa nowe trendy zagraniczne , odkryte całkiem niedawno to co dla mnie jest rzecza oczywistą a do wielu jeszcze nie dotarło).


:) :) :)

Dajcie spokój panowie, ile będziecie jej tłuc, tyle razy będzie odpowiadać właśnie w taki sposób.

Myślałem, że się chociaż przyzna ile lat trenuje (chyba padło w sąsiednim wątku gdzieś, że 6), że nie ma po temu najmniejszych kwalifikacji i przygotowania (też padło, książek nie czyta, każdą metodykę uznaje za sfabrykowaną, jedynie jej własna ma sens), miałem też nadzieje, że się przyzna do trwającej od lat na forum błazenady - udawania faceta.

Prawda, że jak się zestawi razem to kłuje w oczy?

Ja skończyłem, szkoda czasu na niepoważnych ludzi.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
po pierwsze, jak tylko skonczy mi sie glutamina to kupuje kreatyne :wink:

po drugie, na prawde nie widze sensu dyskutowac, bo sally i tak nie przekonamy. jesli ktos uwierzyl bez dowodow, to zadne dowody go nie przekonaja. sally naprawde nie ma pojecia o treningu silowym, o tym co to jest i jak funkcjonuje "sila". i mozemy we 20 tu pisac, a i tak nie wytlumaczymy...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

Pomieszanie z poplataniem. Wiadomo, ze we wspolczesnym sporcie silowo cwicza nawet pinpongisci.
Zasadniczym pytaniem jest, nie jest - czy cwiczyc z obciazeniem, ale jak cwiczyc do konkretnej dyscypliny.
Czy sie rozni trening boksera i goscia, ktory chce zrobic "mase", warto siegnac np. do treningu Dariusza Michaczewskiego, kiedy byl jeszcze mistrzem swiata. Podpowiem ciezko tam znalezc wyciskanie lezac ze 160 kg sztanga:) Za to mnostwo cwiczen powtarzanych z ogromna szybkoscia i czestotliwoscia.

no własnie

PS. Naturalne zdobywanie sily... To jakis mit. Np. rabanie drzew etc. na mily Bog, a co w tym jest naturalnego?


chodziło mi o to ze czynności takie angazują dużo większe grupy mięśniowe, drzewo trzeb zciąć , przywlec, wlozyć gdzies itp taki trening jest zdrowszy ale nie bede się tu upierać bo sie w tym nie specjalizuje

co mnie wkurwia to takie cienkie marchewki, mądrzy morde, a w zyciu na treningu sw chyba nie był, ograniczając się do klikania w kompa,won z tematu jełopie
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

co mnie wkurwia to takie cienkie marchewki, mądrzy morde, a w zyciu na treningu sw chyba nie był, ograniczając się do klikania w kompa,won z tematu jełopie

Ten temat mi się coraz bardziej podoba :) :) :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

sally naprawde nie ma pojecia o treningu silowym,o tym co to jest i jak funkcjonuje "sila". i mozemy we 20 tu pisac, a i tak nie wytlumaczymy...

wiem jak osiągnąć siłę w uderzeniach i jak do tego przygotowac to mi wystarczy w zupełności
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

podciaganie na galezi, jest roznie dobre jak na drazku z regulowanymi bloczkami, a nawet lepsze - bo angazuje 100proc naszego ciezaru ciala.

Tego do końca nie rozumiem, możesz rozwinąć? W jakim sensie podciąganie na gałęzi jest lepsze od podciągania na drążku?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024